Discord sunucumuz açılmıştır, hepinizi bekleriz

https://discord.gg/43gGDQe6tS

JailBreak Sunucu Tanıtımı [KOMUTÇU-YÖNETİM ARANIYOR]

CSDurağı üzerinden hizmet aldığınız sunucunuzun tanıtımını yapabilirsiniz.
Clan duyurunuzu paylaşabilir, clanınıza server, serverınıza clan arayabilirsiniz

Moderatör: Moderatörler

Forum kuralları
DİKKAT !
CSDurağı haricinde server tanıtımı , ip reklamı yapan kişilerin konuları silinecek, tekrarında üyelikleri banlanacaktır.

Konu Sahibi
ReisOfficial00

Mesaj gönderen ReisOfficial00 »

SIFIR SIKINTI Gaming Ailesine Katılım Sağlayacak Komutçu Ve Yönetim Ekibi Aranıyor..!

Sunucumuz yeni açılmış olup siz değerli JailBreak modu severlere sunulmuştur. Tabii ki de sizlerin katılımıyla daha da gelişip oyun zevkinizi arttırmaya yönelik çalışıyoruz.
Lafı çok uzatmadan sizleri karşılayacak olan değerli ekibimiz saygı ve sevgi çerçevesinde gayet hoş bir oyun ortamı sağlamaktadır keza alımları yapılmadan önce disiplinle seçilmiş ve yetkilerine uygun kişiler gözden geçirilip yetkilerini almaya hak kazanmıştırlar. Çok mu resmi oldu yoksa. Evet haklısınız öyle oldu :lol: . Velhasıl sizlere oyun içi görüntülerimizi paylaşmak isterdim lakin sunucumuz yeni açıldığından dolayı yakın zamanda sunucu içi ekran görüntüleri alamadım :? . Sizleri sunucumuzda görmekten memnun olur ve şeref duyarız. Okuduğunuz İçin Teşekkürler. Sevgilerimle Evolitenn.

[Discord Adresimize Gelerek Yetki Alabilirsiniz!]
Discord: https://discord.gg/yjjA3PNBhN

Sunucu Yönetim Kadromuz ve Üyelerimiz "Katılımınızla Sizlerinde Adı Eklenecektir." :
  • [Kurucu] = SEREF
  • [CAPTAN] = VIMVITAE
  • [CAPTAN] = HyBriZ
  • [CAPTAN] = Evolitenn
  • [YARDIMCI] = seedorf*
  • [PLUGİNER] = Lahmacun
  • [ASİSTAN] = BERK
  • [STAJYER] = Ramco
  • [STAJYER] = 15 fps
  • [S-C] = TSUNKERU
Hayırlı Ramazanlar 8-)

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

commandertzx61
Server Ip/DNS: cs6.csduragi.net
Clan İsmi: SBW Family
İletişim:

Mesaj gönderen commandertzx61 »

Hayırlı olsun. Başarılar dilerim ama serverinizin ip adresi felan konuda hiç geçmemesi biraz garip olmus.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

Konu Sahibi
ReisOfficial00

Mesaj gönderen ReisOfficial00 »

commandertzx61 yazdı: Prş Nis 06, 2023 1:56 am Hayırlı olsun. Başarılar dilerim ama serverinizin ip adresi felan konuda hiç geçmemesi biraz garip olmus.
Çok teşekkür ederiz. Discord üzerinden sohbet ederek yetkili almayı düşünüyoruz, o yüzden sunucu vs ts ip paylaşmama kararı aldık. :)

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala