Discord sunucumuz açılmıştır, hepinizi bekleriz

https://discord.gg/43gGDQe6tS

>>Hanedan-ı Saltanat Ailesi<< PRO-PUBLIC [cs24.csduragi.com]

CSDurağı üzerinden hizmet aldığınız sunucunuzun tanıtımını yapabilirsiniz.
Clan duyurunuzu paylaşabilir, clanınıza server, serverınıza clan arayabilirsiniz

Moderatör: Moderatörler

Forum kuralları
DİKKAT !
CSDurağı haricinde server tanıtımı , ip reklamı yapan kişilerin konuları silinecek, tekrarında üyelikleri banlanacaktır.
Kullanıcı avatarı

prusyasiyah

Mesaj gönderen prusyasiyah »

Cathessis yazdı: Prş Ara 12, 2019 4:45 pm Sayın Hanedan-ı Sulatan ailesi,

12.12.2019 saat 16:20 surlarında serverinizde oynarken birden ana ekrana atıldım ve kalıcı ban yediğim yazıyordu ekranımda. 2018 kışından beri favori server listemde sizin serveriniz ve birçoğunuzla girip oynamışımdır. Adım genelde cs'ye her girişimde player ama bazen değiştiriyorum ve kendi nickim yapıyorum. Bu zamana kadar kimseye saygısızlığım olmamıştır.` Banlandığım sırada serverde " Hanedan @ SaturCane" ve " ` Hanedan @ Ubuntu" vardı. 100 pingle mobil verimden oyunu oynamaya çalışıyordum ve daha birkaç el geçmeden banlandım. Ben bu oyuna yıllarımı verdim. Bu serveri bulduğum son bir senedir de serveri sevdim ve buradaki kaliteli oyuncularla oynamaya çalışıyorum. Neden ban yedim? Pingim varken oynadığım için mi? Banlandığım Steam ID'm ektedir. Ban sebebimin açıklanması ya da banımın kaldırılması konusunda gerekli açıklama ve işlemlerin yapılmasını tarafınıza arz ederim. Saygılarımla,

Cathessis

ek: Banlandığım Steam ID "https://steamcommunity.com/id/cathessis/"

konuyu buraya taşımanız çok yanlış ts gidip konuşabilirdiniz bu konu server tanıtımıyla ilgili veya farklı bir konu açabilirdiniz amacınızın farklı olduğunu düşünüyorum.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

Truva!

Mesaj gönderen Truva! »

Başarılar.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

Marshall

Mesaj gönderen Marshall »

başarılar kardeşim

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

eskilerden34

Mesaj gönderen eskilerden34 »

@prusyasiyah Az önce bende sizin serverde aynı muamele ile karşılaştım ts geldim saçma sapan isim söylediler numaramı verecektim tw verecektim https://steamcommunity.com/profiles/76561199006431778/ adım hasan görüşelim Steame bile yeni geçtim

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

prusyasiyah

Mesaj gönderen prusyasiyah »

eskilerden34 yazdı: Prş Oca 16, 2020 7:46 pm @prusyasiyah Az önce bende sizin serverde aynı muamele ile karşılaştım ts geldim saçma sapan isim söylediler numaramı verecektim tw verecektim https://steamcommunity.com/profiles/76561199006431778/ adım hasan görüşelim Steame bile yeni geçtim
peki dostum he he

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

Expert0

Mesaj gönderen Expert0 »

Aim hackim diye banlandım ama değilim. Nickim Expert. Bari bir sorsanız ts3 gel falan diye :(

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

Expert0

Mesaj gönderen Expert0 »

Bir de Steamden giriyorum ben bu oyuna para verdim niye hile yapayım

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

Expert0

Mesaj gönderen Expert0 »

Sayın Hanedan-ı Sulatan ailesi,

24.07.2020 tarihinde oynarken Expert nickiyle steam ile ip ban yedim. Aim hack sandınız sanırım ama değilim. Lütfen banımı açın veya ts3 falan çağırın. Bu oyunda iyi oynayan insanlar da var. Lütfen yardım edin. Son zamanlarda gördüğüm en güzel serverlardandı sizin serverınız. Umarım ilgilenirsiniz

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Konu Sahibi
Dejaristan
Server Ip/DNS: 213.238.173.24
Clan İsmi: ` HanedanPro

Mesaj gönderen Dejaristan »

Değerli kardeşim;

Forumda ve server'da sağlık problemlerimden dolayı aktif değildim. Farkındayım uzun bir süre sonra sorununa cevap veriyorum, üzgünüm.
Bahsettiğin Ubuntu nickli arkadaşımız hâlâ klanımızda devam etmektedir ve hiç bir oyuncudan SS almadan, detaylı incelemeden ve tw kontrolünü yapmadan server'dan banlamıyoruz. Senin amacının ne olduğunu bilmiyorum ama biz klan olarak gelen herkese kapımızı açtık ve hiç kimseyi sebepsiz yere banlamadık. Eğer hileden dolayı banlandıysan hileyi temizleyip tekrar gelmeni bekliyorum : ) varsa eğer bir sorun konuşarak çözebileceğimizi umuyorum. Teşekkür ederim (Rossi Sonquezz*)

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

zody

Mesaj gönderen zody »

Server hala aktif mi? Aktif ise hangi ip?

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala