Discord sunucumuz açılmıştır, hepinizi bekleriz

https://discord.gg/43gGDQe6tS

Csdurağına Yakışır Gungame [ZogisTR] Geliyor

CSDurağı üzerinden hizmet aldığınız sunucunuzun tanıtımını yapabilirsiniz.
Clan duyurunuzu paylaşabilir, clanınıza server, serverınıza clan arayabilirsiniz

Moderatör: Moderatörler

Forum kuralları
DİKKAT !
CSDurağı haricinde server tanıtımı , ip reklamı yapan kişilerin konuları silinecek, tekrarında üyelikleri banlanacaktır.

Konu Sahibi
efe818181

Mesaj gönderen efe818181 »

Öncelikle selamun aleyküm
Gungame moduyla yaklaşık 7 yaşındayken tanışmıştım o zamanlar abim yurt dışı sunucularında bu oyun modunu oynuyor o oynarken biz izlerken çok keyif alıyorduk
takibindeki süre içersinde 2009 yılında türkiyede ilk gungame sunucusunu ZogisTR clanı açmış ve geniş kitlelere hitap etmiştir ve ne yazık ki 2012 yılında bu sunucu kapatılmak zorunda kalmıştık. ve yine takibindeki süreçte Counter-Strike 1.6 aramıza mesefa girmiş uzun süre oynamamıştık counter-strike 1.6 csdurağında pandemi başında nisan ayında fy_iceworld16 sunucusu açarak geri dönmüş bulunmaktayız ve yarım kalan hikayemiz Efsane ZogisTR Gungame Serverini Yeniden faliyete geçirmek için gerekli tüm çalışmaları başlatmış bulunuyorum. ve herkesin oynarken ve izlerken keyif alacağı bir sunucu yapacağız ilerleyen günlerde ıp adresimizi paylaşacağız

Saygılarımla.

ZogisTR | Efekan Çam*

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

OPC Line
Server Ip/DNS: 213.238.173.xx
Clan İsmi: *YouKnowMyName*

Mesaj gönderen OPC Line »

Ben saldım gungameyi. Sevmediğim bir moddu zaten sana da başarılar dilerim. Bir yardım gerekirse ömden yazabilirsin.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

FatihBey21512
Server Ip/DNS: CSX.CSDuragi.COM
Clan İsmi: ARMY

Mesaj gönderen FatihBey21512 »

Başarılar.

Link:
Linklerini gizle