Discord sunucumuz açılmıştır, hepinizi bekleriz

https://discord.gg/43gGDQe6tS

Kiralama öncesi soru

Server almadan önce kafanıza takılan soruları bizlere sorabilirsiniz , nasıl server alınacağını detayları ile öğrenebilirsiniz.

Moderatör: Moderatörler

Konu Sahibi
adaletsiz

Kiralama öncesi soru

Mesaj gönderen adaletsiz »

Herkese merhaba iyi eğlenceler, iyi günler. Bu konum ile sizleri rahatsız ettiğim için üzgün olduğumu ve özür dilediğimi belirtmek isterim sadece bir kaç dakikalık bir aralıklarla size bir başvuruda bulunacağım, şimdi ben bu oyuna tekrar başladım ve bir sunucu sahibi olmak amaçlı CSDurağı'na girdim. Burada sağolsun o kadar hızlı halledildi ki para işlemlerim, çok şükür hesabıma para yükledim ve şuan bir sunucu sahibi olmak için hazırım.. fakat ortada şöyle bir durum var; 3. gün oldu bu gün ve 3 gündür kiralık csduragi.com'lu IP arıyorum.. diğer kiralık İP'ler çok yüksekte ve buralara hayli bir oyuncu çekmek cidden çok zor olacaktır yani bu oyuna genelde kimse İnternetten İP bularak girmiyor, genelde CSDuragi server listesinden yada bu oyunu indiren kişiler IP listesinden girip bakınıyor sunuculara, keyfi-vari giriş yapılıyor. Şimdi benim asıl amacım CSDurağı adı altında sunucum ile hizmet vermek fakat; boş-boşuna sunucuya oyuncu girmeyecek, unutulacak, çok geride kalacak bir sunucu almak cidden kafiyesiz kalır bu durumda benim için ve eğlence aksanımı düşürür.

Özet geçmek gerekirse, csduragi.com'lu listeye sahip IP'leri hangi günler, hangi aralıklarla kiralayabilirim nasıl takip etmeliyim? veyatta hangi tarihlerde sunucu kiralayabilirim? cidden şimdi gidip 30 TL para'yı hiç kimsenin bilmediği, göremeyeceği sunucuyu satın alarak açmam çok kötü hissettirir bana. Sadece o kiralık İP'ler de bot var.. ha bu durumu kınıyormuyum? hayır.. gayet normal bir şey bu fakat üstünlük açısından evet; üstün olmak daha güzel olur benim için.

Ömer Telli ve diğer bu CSDURAĞI'nda bulunan herkese saygı ve sevgilerimle.
En son Yek'-ta tarafından Çrş May 06, 2020 7:42 pm tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Sebep: içerik güzel, başlık kötü

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

Konu Sahibi
adaletsiz

Merhabalar

Sorum şu yani; cs97.csduragi.com gibi bir sunucuyu nasıl kiralayabilirim? csduragi.com'lu ip istiyorum kısacası; uzun bir süre takip mi etmem gerek IP'leri?

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

ulyoS

Kiralama öncesi soru

Mesaj gönderen ulyoS »

Evet, herkes gibi takip ederek ip düşmesini beklemelisiniz. Panelinizde hazır 300 TL gibi bir bakiye olduğunda çoğu ip'yi alabilirsiniz. Fiyat farklılıkları olabiliyor ön-arka olarak. Tam benim de doğrusu bilgim yok, ilk ay fazla alındığı için. Onun dışında başka sorunuz olursa cevaplarız.

Not : günün her saati düşebiliyor, ancak genellikle öğlen.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Necati Doğan
Clan İsmi: Ke$`h Gaming
İletişim:

Kiralama öncesi soru

Mesaj gönderen Necati Doğan »

Ana panele süresi yaklaşan serverlar sayfası eklendi. Oradan ayrıntılı bilgileri de alabilirsin. https://panel.csduragi.com/panel/kirala ... aklasanlar

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Özcan Örs
Server Ip/DNS: cs3.csduragi.net
Clan İsmi: TIMGaming
İletişim:

Kiralama öncesi soru

Mesaj gönderen Özcan Örs »

Kardeşim bugün cs62 yi aldım. Günlerdir bende ip bekliyordum emin olabilirsin bundan ama ben değil ekipte ki adamlar baktı bugün de artık elimizi taşın altına sokmak amacıyla 2 adet panelimiz var di 3 kişi kiralık listesi 2 kişi panel den takip etti biliyordum birimiz kaçırınca diğeri alacaktı. Ve oldu da biz hep saat 12 ila 1 arasında hep düşüyor sanıyorduk. Ama bugün 14.38 de düştü ve 8 de yatıp oruçlu halimiz ile bekledik. Hakkımızda hayırlısı olsun kaç yıldır ip beklemedim ve bekleyen arkadaşlara ALLAH sabır versin. Umarım en kısa sürede ip alırsın

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Yek'-ta
İletişim:

Kiralama öncesi soru

Mesaj gönderen Yek'-ta »

Sadece o kiralık İP'ler de bot var.. ha bu durumu kınıyormuyum? hayır.. gayet normal bir şey bu fakat üstünlük açısından evet; üstün olmak daha güzel olur benim için.
Görebileceğiniz tek bot, spec bottur.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Özcan Örs
Server Ip/DNS: cs3.csduragi.net
Clan İsmi: TIMGaming
İletişim:

Kiralama öncesi soru

Mesaj gönderen Özcan Örs »

AhmetHD yazdı: Çrş May 06, 2020 8:11 pm
Özcan Örs yazdı: Çrş May 06, 2020 8:06 pm Kardeşim bugün cs62 yi aldım. Günlerdir bende ip bekliyordum emin olabilirsin bundan ama ben değil ekipte ki adamlar baktı bugün de artık elimizi taşın altına sokmak amacıyla 2 adet panelimiz var di 3 kişi kiralık listesi 2 kişi panel den takip etti biliyordum birimiz kaçırınca diğeri alacaktı. Ve oldu da biz hep saat 12 ila 1 arasında hep düşüyor sanıyorduk. Ama bugün 14.38 de düştü ve 8 de yatıp oruçlu halimiz ile bekledik. Hakkımızda hayırlısı olsun kaç yıldır ip beklemedim ve bekleyen arkadaşlara ALLAH sabır versin. Umarım en kısa sürede ip alırsın
62 kaça kiraladınız
85 TL

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

DarkThrone
Server Ip/DNS: cs.darkthronejb.com
Clan İsmi: DarkThrone Jail
İletişim:

Merhabalar

Mesaj gönderen DarkThrone »

adaletsiz yazdı: Çrş May 06, 2020 7:25 pm Sorum şu yani; cs97.csduragi.com gibi bir sunucuyu nasıl kiralayabilirim? csduragi.com'lu ip istiyorum kısacası; uzun bir süre takip mi etmem gerek IP'leri?
Bende çok yoğun bir zamanda 90 i satın aldım. Ama inan çok zor yakaladım. Öncelikle panelde düşebilecek ip ler bölümü var arkadaş yukarıda link bırakmış oradan size uygun server ne zaman düşecek bakın. Daha sonra saat 12 ile 15 arası düşüyor sürekli f5 atmaniz gerek kiralamadan önceki adımları görün ne yapmanız gerektiğini öğrenin ve hazırda bekleyin sizinle birlikte ön ip leri almak isteyen çok kişi oluyor. Umarım şans yanınızda olur

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

Konu Sahibi
adaletsiz

Kiralama öncesi soru

Ben hesabıma 50 TL bir para attım 3 gün önce, bütün sunucuların parası ayrı o zaman? ben yanlış bir birim mi attım hesabıma yani? sadece csduragi.fun'lar mı 30 TL? ben mi yanlışlık yaptım acaba bu konuda, beni bilgilendirirmisiniz. Ayrıca atılan diğer yanıtlar için teşekkür ederim çok nazik ve saygılı insanlarsınız. Misal csduragi.com'lu DNS'lere sahip sunucuların cs1. cs2. durumuna göre mi para artışı oluyor? bu konu hakkında en kısa sürede bilgi alırsam ona göre para aktaracağım hesabıma.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

DarkThrone
Server Ip/DNS: cs.darkthronejb.com
Clan İsmi: DarkThrone Jail
İletişim:

Kiralama öncesi soru

Mesaj gönderen DarkThrone »

adaletsiz yazdı: Çrş May 06, 2020 9:37 pm Ben hesabıma 50 TL bir para attım 3 gün önce, bütün sunucuların parası ayrı o zaman? ben yanlış bir birim mi attım hesabıma yani? sadece csduragi.fun'lar mı 30 TL? ben mi yanlışlık yaptım acaba bu konuda, beni bilgilendirirmisiniz. Ayrıca atılan diğer yanıtlar için teşekkür ederim çok nazik ve saygılı insanlarsınız. Misal csduragi.com'lu DNS'lere sahip sunucuların cs1. cs2. durumuna göre mi para artışı oluyor? bu konu hakkında en kısa sürede bilgi alırsam ona göre para aktaracağım hesabıma.
50 TL ile https://www.csduragi.com/cs-1.6-server- ... erlar.html buradaki listeden cs100.csduragi.com altındaki bütün ip leri alabilirsiniz. Ama 1-100 arasında fiyatlar değişmektedir ne kadar çok yukarıdan ip almak isterseniz fiyat o kadar artar.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala