Discord sunucumuz açılmıştır, hepinizi bekleriz

https://discord.gg/43gGDQe6tS

TC Kimlik Soruları.

Server almadan önce kafanıza takılan soruları bizlere sorabilirsiniz , nasıl server alınacağını detayları ile öğrenebilirsiniz.

Moderatör: Moderatörler

Konu Sahibi
Kocovali

TC Kimlik Soruları.

Mesaj gönderen Kocovali »

Merhaba ömer abi. ben csdurağı panele kayıt oldum. server açacağım tc kimlik no'mu ve doğum tarihimi istedi ve verdim ve alt panel logları bölümünde bu tc kimlik ve doğum tarihi çıkıyor. bir kişi paneli çalsa tc kimliğide kopyalayabilir. senden ricam bir bunu kaldır abi birde tc kimlik ile giriyoruzda bu güvenlimi bunu bana söylersen çok mutlu olurum seviliyosun.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

ByBuLuT ☪
Clan İsmi: -
İletişim:

TC Kimlik Soruları.

Mesaj gönderen ByBuLuT ☪ »

Başkasının TC kimlik numarasıyla düşünüldüğü kadar çok şey yapılamıyor ama insan yine de tedirgin oluyor

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

ByBuLuT ☪
Clan İsmi: -
İletişim:

TC Kimlik Soruları.

Mesaj gönderen ByBuLuT ☪ »

Yektanın demek istediği sözleşmede de açıkça belirtildiği gibi bu sizin sorununuz diyor sanırım

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Taha Demirbaş
İletişim:

TC Kimlik Soruları.

Mesaj gönderen Taha Demirbaş »

ByBuLuT ☪ yazdı: Cum Şub 15, 2019 11:15 pm Yektanın demek istediği sözleşmede de açıkça belirtildiği gibi bu sizin sorununuz diyor sanırım
Gibi gibi.
Tc kimlik ve hukuki bilgiler hizmet satımı için mali düzenlenecek belgelere gerekiyor.

Tc kimlikten öyle ahım şahım bir işlem yapabilmeleri zor. Kimliğinin diğer bilgilerine de ihtiyaç var. Yani şirket kuramazlar :)
Birazda hizmet alana bağlı bazı şeyler o bilgileri kendide saklamalı herkese güvenmemeli.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Serhat Öndeş
İletişim:

TC Kimlik Soruları.

Mesaj gönderen Serhat Öndeş »

Altarafı üstüne ev alırlar 😀 şaka şaka
Kimliğiniz ile sizin kişisel imzanız ve Aile ait kişisel bilgilere ulaşmadığı sürece hiç bir şekilde işlem yapamaz

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala