Discord sunucumuz açılmıştır, hepinizi bekleriz

https://discord.gg/43gGDQe6tS

Fiyatlandırmalar hakkında

Server almadan önce kafanıza takılan soruları bizlere sorabilirsiniz , nasıl server alınacağını detayları ile öğrenebilirsiniz.

Moderatör: Moderatörler

Kullanıcı avatarı

Konu Sahibi
Ömer TELLİ
Yönetici
Server Ip/DNS: dm.csduragi.com
Clan İsmi: csd

Mesaj gönderen Ömer TELLİ »

Merhabalar,
Ülkece zor zamanlar geçirdiğimiz doğru, kurdaki akıl almaz artış herkesin evine, işine gücüne etki etmiştir.

Son zamanlarda bizlere yansıtılan zamların hiç birini elimizden geldiğince sizlere yansıtmamaya çalıştık ancak ülkemizin içinde bulunduğu durum bu şekilde giderse hizmetlerimizde ki fiyatlandırmaları tekrar gözden geçirmemiz gerekecek.

Bu konuda bir aksiyon almadan önce sizlerin de fikirlerini almak istedik.? Gelebilecek olan zamlar sizi ne şekilde etkileyecektir ?
Kendinizce bir çözüm öneririz var mı ? Düşüncelerinizi duymak istedim
Hepinize iyi oyunlar

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

mert
Server Ip/DNS: cs21.csduragi.com
Clan İsmi: Elit Gaming

Mesaj gönderen mert »

Merhabalar, nasıl bir zam oranı bekliyor acaba bizi aklınızdan geçen oran nedir? Bizimle paylaşırsanız seviniriz. Ortak bir yol bulunabilir.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

Red
Server Ip/DNS: x
Clan İsmi: Mr.GaminG

Mesaj gönderen Red »

İlk ay fiyatları aynı kalıp diğer aylarda yükseltme yapılabilir.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Gozyasi`
Clan İsmi: IMMORTAL Gaming
İletişim:

Mesaj gönderen Gozyasi` »

Kendim ticaretle uğraştığım için piyasadaki bu dengesiz kur kaynaklı sorunları birebir hissediyorum. Tepeden tırnağa her ürün bu dengesiz fiyat artışlarından nasibini aldı malesef. Siz ne öngörüyosunuz yeni fiyatlar için?

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

'luckywtf

Mesaj gönderen 'luckywtf »

CS çok user kaybetti, bu zamanlarda zam gelmesi bence mantıklı değil. Zam gelirse de acaba farklı oyun kitlesine sahip youtuberlere CSDuragi'nin tanitimi gibi videolar çektirilse oyuncu artışı yaşanır mı? Sadece önerim.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

bestcore

Mesaj gönderen bestcore »

'luckywtf yazdı: Prş Ara 30, 2021 4:38 pm CS çok user kaybetti, bu zamanlarda zam gelmesi bence mantıklı değil. Zam gelirse de acaba farklı oyun kitlesine sahip youtuberlere CSDuragi'nin tanitimi gibi videolar çektirilse oyuncu artışı yaşanır mı? Sadece önerim.
Bir işe yaramaz, zaten çoğu oyuncu csdurağında veya diğer firmada.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

Wizites

Mesaj gönderen Wizites »

Ömer hocam Yabancı Para kurlarının dengesiz olduğu ve herşeye %200 zam geldiği bir dönemde Zam yapmanız gayet doğal, benim şu şekilde bir önerim var;

+ İlk Ay Ödemeleri Düşürülüp Aylık Ödemelere zam gelebilir. Misal cs15 ip adresi için ilk ödeme olarak 1200 TL isteniyor ve aylık ödemesi 125 TL. Bunun Yerine İlk Ödeme 500 - Aylık Ödeme 200 veyahut 225 Şeklinde yapılabilir.

2. Önerim İse, şuanki ön ip adresindeki serverler 6 aylık veya 12 aylık kiralanıyor. İlk başta bir para veriliyor. Bunun Yerine Başta cüzi bir ücret alınıp sözleşme sistemi getirilebilir. Mesela 01.01.2021 Tarihinde Kiralama Yapan Müşteri İlk 2 Ay Ödeme fiyatı 200 - Sonraki 2 Ay 250 Ve sonraki 2 ay 300 Şeklinde Artan Fiyat kiralama modeli düşünülebilir.

Sizinde bahsettiğiniz gibi Şuan neredeyse herkesin cebindeki parada düşüş var. Bu sebeble aslında aylık ödemelere Zam Getirilip lk başta verilen paralarda bir düşüş olursa bence herkes bu durumdan memnun olacağını düşünüyorum.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

tiestoloqan

Mesaj gönderen tiestoloqan »

benim gözlemime göre açık konuşmak gerekirse şuanda bile eskiye göre serverlerinizin kiralanma oranı düştü zam değil hatta indirim gelmesi lazım

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Gozyasi`
Clan İsmi: IMMORTAL Gaming
İletişim:

Mesaj gönderen Gozyasi` »

tiestoloqan yazdı: Cum Ara 31, 2021 8:05 am benim gözlemime göre açık konuşmak gerekirse şuanda bile eskiye göre serverlerinizin kiralanma oranı düştü zam değil hatta indirim gelmesi lazım
Oyuncu kalmadığı doğru ama bu ondan bağımsız bi konu. Maliyet artıyorsa başka çare yok. Bu konuda bi karar alınacaksa da mümkünse mevcut müşteriler ilk kiraladığı ücretten devam edebilsinler.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Özcan Örs
Server Ip/DNS: cs3.csduragi.net
Clan İsmi: TIMGaming
İletişim:

Mesaj gönderen Özcan Örs »

Wizites yazdı: Cum Ara 31, 2021 2:02 am Ömer hocam Yabancı Para kurlarının dengesiz olduğu ve herşeye %200 zam geldiği bir dönemde Zam yapmanız gayet doğal, benim şu şekilde bir önerim var;

+ İlk Ay Ödemeleri Düşürülüp Aylık Ödemelere zam gelebilir. Misal cs15 ip adresi için ilk ödeme olarak 1200 TL isteniyor ve aylık ödemesi 125 TL. Bunun Yerine İlk Ödeme 500 - Aylık Ödeme 200 veyahut 225 Şeklinde yapılabilir.

2. Önerim İse, şuanki ön ip adresindeki serverler 6 aylık veya 12 aylık kiralanıyor. İlk başta bir para veriliyor. Bunun Yerine Başta cüzi bir ücret alınıp sözleşme sistemi getirilebilir. Mesela 01.01.2021 Tarihinde Kiralama Yapan Müşteri İlk 2 Ay Ödeme fiyatı 200 - Sonraki 2 Ay 250 Ve sonraki 2 ay 300 Şeklinde Artan Fiyat kiralama modeli düşünülebilir.

Sizinde bahsettiğiniz gibi Şuan neredeyse herkesin cebindeki parada düşüş var. Bu sebeble aslında aylık ödemelere Zam Getirilip lk başta verilen paralarda bir düşüş olursa bence herkes bu durumdan memnun olacağını düşünüyorum.
Server yönetiyor musun hacım?

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala