Discord sunucumuz açılmıştır, hepinizi bekleriz

https://discord.gg/43gGDQe6tS

Luxury Gaming [Ömer Telli Küfür + CSD Serverine Saldırı]

Şikayet bölümü KAPALIDIR
---------------------------------

Yasaklı clan veya kişilerin tekrar aramıza katılabilmesi bu bölümü kullanarak açıklama yapması gerekmektedir.
Konu açarken yasaklanan klanın ismi, e posta adresi ve yasaklandığı forum linki verilmez ise konu onaylanmayacaktır
-------
Kural ihlali yapan, haksız rekabete yol açan , CSD ailesinde barınması yasak olan kişileri KANITLAR sunarak bizlere şikayet edebilirsiniz.
--------
Yalnızca forumda aktif olan üyeler veya CSDurağı üzerinde hizmeti bulunan kişiler şikayet konusu oluşturabilir.

Moderatör: Moderatörler

Kullanıcı avatarı

Poseidon*
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye

Mesaj gönderen Poseidon* »

Alınma ama herşeyin başını "BÜYÜK" yazmandan kıl kaptım, böyle yazılardan yani senden değil neyse.
Arkadaşım, kardeşim, dostum ne olarak görüyorsan işte PANELİ VERİP VERMEMEK sizin elinizde değilmi elinizde? Boş laflara bir şey yapılırmı bilmem.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

IMANSIZ WINSTON HOCA
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye
Server Ip/DNS: 213.238.173.44
Clan İsmi: Wild Gaminq
İletişim:

Mesaj gönderen IMANSIZ WINSTON HOCA »

Kardeşim Sen Bence Benle Muhattap Olma İşine Bak Senin Birşeyden Anladıgın Yok Hala panel vermemek Senin elinde degil anlamıyomusun hala beynin almıyomu kardeşim serverimde rahat rahat takılamıyorum saldırı yapıcagını acık acık soyluyor ya bunun csduragina saldıranlardan ne farkı kalıyo kardeşim anlamıyomusun ?

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

emirakpinar
Server Ip/DNS: -
Clan İsmi: -
İletişim:

Mesaj gönderen emirakpinar »

Şimdi şunu belirtmek istiyorum. Yakın zamanda Luxury klanından sunucu sahiplerinden birisi ayrıldı. Ayrıldığı akşam GT rankları sıfırlandı. (Ömer'in sözüne göre) Yani kısacası şuanda arası iyi olmayan 2 klansınız. TeamTR-Luxury..

TeamSpeak 3 adreslerine kadar gidip panel verilmesine yönelik zarf atılıyor. Teşvik değil demeyin şimdi :)

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Konu Sahibi
SinanGNR
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye
Server Ip/DNS: CS84.CSDuragi.COM
Clan İsmi: TeamTR Gaming
İletişim:

Mesaj gönderen SinanGNR »

eee Peki küfür demi teşvik kardeşim ?

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

emirakpinar
İletişim:

Küfür konusunda bir şey diyemeyeceğim onu Ömer Bey bilir. Ki Ömer Bey'in şahsına edilen hakaretin sonucunu hepimiz biliyoruz.

Sizin de teşvik ettiğiniz durum var sadece onu söylüyorum. Bu durumda zaten yukarıda izah ettim.

Bu forum herkese ait, fakat açılan şikayet konusunda her kafadan ses çıkıyor. Kimisi kendini kanıtlamaya, kimisi ise farklı yollar ile olaya dahil olmaya. Tabi ki özgür irade ile düşüncemizi ifade edeceğiz arkadaşlar. Fakat herkes düşüncesini söylese ne olur buranın hali? Mahkeme salonunu düşünün. Hakim sadece şahitleri dinler, kanıtları irdeler ve karara varır. Konuyu açtınız, kanıtlarınız tamam, şahitsiniz. Fakat konu içinde 94 mesaj oluşmuş.. Yani kısacası umarım her iki tarafta bu yüzden ceza almaz. Açıkçası durum şuan bundan ibaret.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

IMANSIZ WINSTON HOCA
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye
Server Ip/DNS: 213.238.173.44
Clan İsmi: Wild Gaminq
İletişim:

Mesaj gönderen IMANSIZ WINSTON HOCA »

Teşvik Diye Bir Şey yok kardeşim adam panele saldırı yapıcagını soyluyor ben gidip özür diledim ama bunlar 1 gün sonra hem panele saldırı yapıcagını soyluyor vede ömer telliye sovuyor bence burda teşvik gibi birşey yok kardeşim teşvik olsa o adamlarda videoya alır atar ama kanıt yok adam paneli vermedi diye ban atıyor varmı boyle birşey ?

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

emirakpinar
İletişim:

Yukarıda kendi düşüncemi söyledim ve tekrar söylüyorum Ömer Bey konuya bakıp, inceleyene kadar burda bu yazışmalar manasız. Gerekli tüm kanıtlar konuya atılmış.

Ömer Bey'in şahsına olan hakaret konusunda diyebileceğim bir şey yok. O konu hakkında yine son söz Ömer Bey'in.

Eklemem gerekirse: Zamanında başka bir klanın serveri sattığına dair bir konu açıldı ve o konuda arkadaş ts3lerine kadar gidip satıp satmadığını, almak istediğini v.s v.s söyledi. Bu durum Ömer Bey tarafından teşvik sayıldı ve her iki tarafta hatalı görüldü.

Konuya dönecek olursak o videoda TeamSpeak 3 adreslerine kadar gidip, panel vereceğini v.s v.s söylüyor. İki durumda aynı.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

dozean
Server Ip/DNS: 213.238.173.48
Clan İsmi: Ayyildiz Tim

Mesaj gönderen dozean »

Arkadaşlar anlamadığım birşey var Ömer Telli abimiz bugün gün içersinde 1-2 konuya bakmış fakat bu konuya neden bir işlem yapılamadı onu merak ediyorum.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

noeldayi
Server Ip/DNS: 213.238.173.35
Clan İsmi: Moon Gaming
İletişim:

Mesaj gönderen noeldayi »

dozean yazdı:Arkadaşlar anlamadığım birşey var Ömer Telli abimiz bugün gün içersinde 1-2 konuya bakmış fakat bu konuya neden bir işlem yapılamadı onu merak ediyorum.
kendisi tatilde rahat kafayla bakmak istemiştir. sabah olay çözülür bence.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Ömer TELLİ
Yönetici
Server Ip/DNS: dm.csduragi.com
Clan İsmi: csd

Mesaj gönderen Ömer TELLİ »

Videoda açıkça şahsıma küfür edildiği belli
Savunmayı "küfür eden ben değilim başkası" tarzında yapmasını beklerken "küfürü size etmedik" diye yapılması bizi salak yerine koymaktan başka bir şey değildir.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kilitli