Discord sunucumuz açılmıştır, hepinizi bekleriz

https://discord.gg/43gGDQe6tS

Cs35-cs38-ts34 KAPANDI

Moderatör: Moderatörler

Forum kuralları
[font size=20] DİKKAT [/font]

Silinmiş konu içerikleri hiçbir şekilde kontrol edlimemektedir. İndirdiğiniz dosyaların sorumluluğu tamamiyle size aittir.
Mutlaka indirdiğiniz dosyaları antivirüs ile taratınız.

Konu Sahibi
explaingaming
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye

Cs35-cs38-ts34 KAPANDI

Mesaj gönderen explaingaming »

Sayın CSD Yöneticileri,
Başka bir üyeye açtığım alt panelden serverimda adminlik duzenlemiş ve daha sonra kendisine ait ust panelle ödeme bildiriminden tarafımca kufur edilmiş olarak gösterilerek serverlarımın kapatılmasına sebep olmuş.
Bu olay tarafımca yapılmamış ve ust panel bir tek kendimde bulunmaktadır ve ust panele sadece mobil telefonumdan giriş yapmaktayım tarafımca "ÖMER TELLI"ye hiçbir saygısızlık ve küfür söz konusu değildir.
Gereğinin yapılmasını rica ve arz ederim.

TARAFIMCA UST PANEL MAIL ADRESIM; furkan_baran_@hotmail.com

bakın ömer bey size dün 195 TL yatırdım sizce neden küfür edeyim biraz düşünün ya biraz insaf edin okadar adamın hakkı var
bunlarla hiçbir alakam yok 1.5 ay önce panelimdede buna benzer bi bug yaşanmıştı bi dakika konuşmaları atayım

-Paneldeki bilgiler nasıl değişmiş
Bunun imkanı yok
Mail adresiniz nedir
+furkan_baran_@hotmail.com
bende bunu anlayamadım saten benim bile değiştiremedigim bilgiler nasıl değişiyor
isim felan değişmiş
imkansız ama değişmiş bi kontrol ederseniz çok sevinirim
isterseniz TC KİMLİK DE VEREYİM
114******2
bütün ödemelerimi bu tc ile yaptım
ordamısınız yardımcı olucakmısınız?

-kontorl ediliyor
+teşekkür ederim
bide neden böyle oldu onu ögrenebilirmiyim?

-bu kişi ile
-bir ilginiz var mı
-Panel bilgilerinizi paylaşmış gözüküyorsunuz
+hayır bi ilgim yok
bu alt panel verdigim kişi olabilir
ama bilgileri değiştirme şansım yok
panel aslını kimseyle paylaşmadım
alt panelli kişilerde sadece adminlik düzeltme yetkileri var
+ve nasıl değiştirebilirki yani değiştirme şansı yok
hani bi hatam varsa söyleyin bidaha yapmayayım belki bilmediğim şekilde değiştirmiş olabilirler

-bi hata olusmus gözüküyor anlam veremedik, ömer bey kontrol eder
-tc bilgilerinizi sıfırlıyoruz
-tekrar girin
+Tamamdır teşekkür ediyorum
+Durum tekrar meydana gelirse burdan dönüş yapabilirim dimi?

-evet burdan yazmanız yeterli
+Teşekkür ederim
+İyi günler dilerim

ömer bey rica ediyorum kontrol edin çünkü gerçekten benim bir ilgim yok anapaneli benden başka 1 kişi bile bilmiyor böyle birşey nasıl meydana geldi bilmiyorum dün 200 lira ödeme yaptım bugün serverlerim kapatılıyor :( [@Bilinmeyen Etiket] @Yek'-ta
En son explaingaming tarafından Prş Haz 15, 2017 1:19 pm tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Poseidon*
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye

Cs35-cs38-ts34 KAPANDI

Mesaj gönderen Poseidon* »

Eğer konuşmalar doğru ise, sizin panelinizde bir bug olabilir. En iyisi o paneli silip tekrardan açılmasıdır ama Ömer TELLİ daha iyi bilir..

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Xander
Server Ip/DNS: csxx.csduragi.com
Clan İsmi: xx - נв
İletişim:

Cs35-cs38-ts34 KAPANDI

Mesaj gönderen Xander »

TeamTR yazdı:Eğer konuşmalar doğru ise, sizin panelinizde bir bug olabilir. En iyisi o paneli silip tekrardan açılmasıdır ama Ömer TELLİ daha iyi bilir..
Arkadaşla bizzat konuştum konuşmalar doğrudur.
Ancak ben şöyle birşey olabileceginide dusunuyorum orada alt panele giriş yapıp daha sonra kendine ait ust panele girip ödeme bildirimi yaparak kufur ederek kapatılmasına neden olabilirmi acaba ? :?:

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

Clooney

Cs35-cs38-ts34 KAPANDI

Mesaj gönderen Clooney »

1 Haftadır Explain Sahibine Saldırılar Var ve o saldırıyı yapan kişide olabilir bilemiyorum ve ben hic bu arkadasimizdam ne kufur nede boyle bir saygiszlik gormedim baska bir sey var bu iste. agizindan kudur cikmayan arkadasimizdir. beraber takiliyoruz ve hic boyle sey gormedim duymadimda saldiri altinda server 1 haftadir buyuk ihtimalle ondan olabilir.!

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Poseidon*
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye

Cs35-cs38-ts34 KAPANDI

Mesaj gönderen Poseidon* »

Arkadaşlar o zaman arkadaşın yanında olmalıyız. Çünkü bug olmuş olabilir en iyisi dediğim gibi paneli silip tekrardan oluşturmak. Belli bir sürede alt panel vermemektir. Ama ip adresleri ve loglar nasıl aynı çıkıyor bunu çözebilmiş değilim.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

FearLess
Server Ip/DNS: cs.rakibalik.org
Clan İsmi: RAK! BAL!K
İletişim:

Cs35-cs38-ts34 KAPANDI

Mesaj gönderen FearLess »

@explaingaming kardeşim yani Mübarek RAMAZAN ayındayız. Yani sen o küfürleri bana etsen bende kapatırım bide IP'ler aynı ise offfff. Ama ben yapmadım diyorsun ve haklısın para yatırmışsın ama OMER Reis'ede hak ver adam oruçlu ve adama küfür ediliyor.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Xander
Server Ip/DNS: csxx.csduragi.com
Clan İsmi: xx - נв
İletişim:

Cs35-cs38-ts34 KAPANDI

Mesaj gönderen Xander »

FearLess yazdı:@explaingaming kardeşim yani Mübarek RAMAZAN ayındayız. Yani sen o küfürleri bana etsen bende kapatırım bide IP'ler aynı ise offfff. Ama ben yapmadım diyorsun ve haklısın para yatırmışsın ama OMER Reis'ede hak ver adam oruçlu ve adama küfür ediliyor.
Olayın asılı çözuldu kardeşim @explaingaming tarafından yapılmamış alt panel sahibi birisi başkası server sahibi adıyla gelip alt paneli vermiş onun sayesinde normalde serverin satın alındıgı ust panelden kufur edilmemiş...

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

Konu Sahibi
explaingaming
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye

Cs35-cs38-ts34 KAPANDI

[@Bilinmeyen Etiket] Serverime 1 haftadır saldılar oluyor neden olduğuna anlam veremedim allahın adını verebilirim panel şifremi benden başka kimse bilmiyor kendi evimde modemim yok telefondan bağlıyorum ip adresim gözükücektir saten size yazan şahısla bi alakam yok bu işlerin ehlisidir sanırım dün size 200 tl ödeme yaptım 4 gün önce cs35i 300 tlye kiraladım pazartesi 600 lira gibi bi ödeme yapıcaktım benim csduragi ile hiçbir sıkıntım olmadı bu güne kadar allah sizden razı olsun ama bu konuda gerçekten ben hiçbir şekilde tarafınıza küfür etmedim saten küfür eden kişi Size beyanda bulunmuş benim muhtemelen alt panellerden yapılan bi saldırı ama hiçbir şekilde ben tarafınıza küfür etmedim burda adamlara yardımcı olmaya çalıştım forumda aktif kaldım bence hak bu olmamalı son sözü size bırakıyorum

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

FearLess
Server Ip/DNS: cs.rakibalik.org
Clan İsmi: RAK! BAL!K
İletişim:

Cs35-cs38-ts34 KAPANDI

Mesaj gönderen FearLess »

@Xander ama kardeşim şimdi o sunucular kesin satılmıştır!
Sunucunun kaç günü kalmışşa ona göre paran ödenir diye tahmin ediyorum (tekrar panele)

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

Konu Sahibi
explaingaming
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye

Cs35-cs38-ts34 KAPANDI

FearLess yazdı:@Xander ama kardeşim şimdi o sunucular kesin satılmıştır!
Sunucunun kaç günü kalmışşa ona göre paran ödenir diye tahmin ediyorum (tekrar panele)
hocam o ipleri ben kaç aydır bekledim biliyormusun?
yani bu kadar basit olmamalı benim bi hatam olmadı gerçekten çok üzgünüm. :cry:

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kilitli