Discord sunucumuz açılmıştır, hepinizi bekleriz

https://discord.gg/43gGDQe6tS

explaingaming cs35 cs38 ts34 durduk yere kapandı!

Moderatör: Moderatörler

Forum kuralları
[font size=20] DİKKAT [/font]

Silinmiş konu içerikleri hiçbir şekilde kontrol edlimemektedir. İndirdiğiniz dosyaların sorumluluğu tamamiyle size aittir.
Mutlaka indirdiğiniz dosyaları antivirüs ile taratınız.

Konu Sahibi
explaingaming
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye

Mesaj gönderen explaingaming »

merhaba csd ailesi 2ip adresim ve ts34 kapandı panelimde 300 liraya yakın para vardı bunun sebebini öğrenmek istiyorum hiçbir şekilde csd aykırı hareket etmedik bunun sebebini ögrenebilirmiyim. ben o ipleri alabilmek için aylardır bekledim bu olay son derece kötü. [@Bilinmeyen Etiket] bey lütfen geregini yapın bi yanlışlık olması gerekiyor daha önceden anapanelimin isim vs değişmişti facebook adresinize mesaj attım yardımcı oldular sağolsunlar ama şuan gerçekten kötü bi durum var ben daha 4 gün önce cs35 e 300 lira verdim @Yek'-ta @redarmygaming

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

MertMatin*
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye
Clan İsmi: CANAKKALE

Mesaj gönderen MertMatin* »

@explaingaming şimdi ben mesaj atacaktım noldu diye
işallah geri alırsınız

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

Konu Sahibi
explaingaming
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye

@Mertmatin* herşey kısmet bakalım gerekirse karakola şikayette buluncağım sanırım okadar büyümeden sorun çözülür ben bugüne kadar csd ömer beyden memnundum böyle birşey gerçekten sinirlerimi bozdu.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Taha Demirbaş
İletişim:

Mesaj gönderen Taha Demirbaş »

Hizmet sozlesmesine ters dusecek bir sey yapildi ise kapatilmistir.

Csd urunu disi ts3 felan kullaniyor iseniz reklamlarini serverinize koydunuzmu ?

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

Konu Sahibi
explaingaming
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye

redarmygaming yazdı:Hizmet sozlesmesine ters dusecek bir sey yapildi ise kapatilmistir.

Csd urunu disi ts3 felan kullaniyor iseniz reklamlarini serverinize koydunuzmu ?
hayır ts34.csduragi.com bizim tsmizdi hiçbir şekilde ürün hizmet koşullarına aykırı birşey yapılmadı anapanel sadece bendeydi ayrıca forumda şikayet konumuzda yok olayı anlayamıyoruz durduk yere kapandı hani diyicemki ticketten küfür edilmiş felan öyle birşey imkanız panel şifresi sadece bende başka kimsede yok ömer bey bakabilir saten ip adreslerine başkası giriş yapmamıştır hani diyelimki küfür edilmiş benim bilgisayarımdan benim ip den edilmiş küfür imkansız direk 3 server ayrıca panel kapatılması sinir bozucu klandaki adamların okadar hakları paraları vs emekleri var şuan saten ortada mağdurlar yaşları ufak olanlar dağıldı hakkı parası olanlar sorumlusu olarak beni biliyorlar bu konu hakkında bilemiyorum forumda şikayet konumuz yok en azından serverlerimiz kapatıldıgı zaman bize bildirim gelmesi gerekir şuan kiralayan adamlar mevcut bu benim aşırı zoruma gidiyor. paradan yana problemimizde yok 1 yıllık kiralarını nakit ödüyoruz pazartesi 600 lira atıcaktım panelime 300 mevcut saten bu konu hakkında bilemiyorum fakat aksi durumda karakola başvurmak zorundayım çünkü klandaki adamlar sorumlusu olarak beni biliyorlar. bir yanlışlık var öyle zannediyorum çünkü kötü bişey yapsak uyarı mahyetinde server sıfırlanır diye direk 3 ip adresim kapatılmaz biz oralara emek döküyoruz :(
En son explaingaming tarafından Prş Haz 15, 2017 10:47 am tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Fikret Köseler
Server Ip/DNS: csXX.csduragi.com
Clan İsmi: InFlaMes GaminG

Mesaj gönderen Fikret Köseler »

redarmygaming yazdı:Hizmet sozlesmesine ters dusecek bir sey yapildi ise kapatilmistir.

Ben tanıyorum arkadaşı kımseye bır saygısızlıgı vs. birşey yaptıklarını gormedım sabah bende gordum sok oldum durup duruken + hıcbıryerden serverınız su nedenden dolayı kapatıldı falan da yazılmamıs baska bır sorunmu oldu bende merek ıcınde beklıyorum.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

MertMatin*
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye
Clan İsmi: CANAKKALE

Mesaj gönderen MertMatin* »

@explaingaming Sevdiğim bir serverdi yanlışlık olabilirmi bilmiyorum ama işallah yanlışlık olmuştur aksi takdirde baya para söz konusu en önemliside ipler 2 tane çok iyi bir ipti işallah geri alırsın.
Şu zamana kadar saygısızlıklarını görmedim olmaz diyede düşünüyorum

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

Clooney

Mesaj gönderen Clooney »

Bu arkadas hic bir sey yasanmadan bir problem cikmadi neden durduk yere kapatildi serveri. Anlamiyorum.
@Ömer TELLI Gelince Ögreniriz.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

Konu Sahibi
explaingaming
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye

Var olun arkadaşlar dediğim gibi bir yanlışlık olması gerekiyor Ömer bey bakar son derece mağduruz adamlarımız dağıldı :roll:

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

jakamufamaus
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye
Clan İsmi: Kill For You

Mesaj gönderen jakamufamaus »

Geçmiş Olsun İns duzelir bi sorun olabılır @Ömer TELLI gelince halledecektir bence

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kilitli