Discord sunucumuz açılmıştır, hepinizi bekleriz

https://discord.gg/43gGDQe6tS

Yasağım Hakkında ! Devam Mı Kalktı Mı ? !

Şikayet bölümü KAPALIDIR
---------------------------------

Yasaklı clan veya kişilerin tekrar aramıza katılabilmesi bu bölümü kullanarak açıklama yapması gerekmektedir.
Konu açarken yasaklanan klanın ismi, e posta adresi ve yasaklandığı forum linki verilmez ise konu onaylanmayacaktır
-------
Kural ihlali yapan, haksız rekabete yol açan , CSD ailesinde barınması yasak olan kişileri KANITLAR sunarak bizlere şikayet edebilirsiniz.
--------
Yalnızca forumda aktif olan üyeler veya CSDurağı üzerinde hizmeti bulunan kişiler şikayet konusu oluşturabilir.

Moderatör: Moderatörler

Kullanıcı avatarı

Konu Sahibi
NuriReisHDYoutuber
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye

Mesaj gönderen NuriReisHDYoutuber »

Merhaba Ömer Abi Ve Yekta Abi Ve Tüm CSD Ailesi ,
En Son Prş Mar 02, 2017 8:56 pm Csduragindan Özür Dileyip İşBaşı Yaptım. Nisan 8 Veya 9 'da Tekrar Bir Konu Açtım Birazcık Daha Sade Cevaplar Vererek Aktifliğinizi Koruyun Dediniz @CSmiLeFaCe , Dediğinizi Göz Önünde Bulundurdum Has , Sade Ve Sadece Bildiğim Konulara Cevap Verdim 425 Adet Mesaj Bulundurdum.Ts 'de Yardıma İhtiyacı Olanlara Yardım , Plugin Konusunda Olanlara Plugin Yardımında Bulundum Ve Hata Alanlara Çözüm Üretmeye Çalıştım . Şimdi İse 14.05.2017 Aradan 2 ay Geçti.Yasağım Kalktı Mı ? Yoksa Devam Ediyim Mi 1 AY Daha Sayın @CSmiLeFaCe ve [@Bilinmeyen Etiket]
Teşekkürlerimi Sunarım.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Yek'-ta
İletişim:

Mesaj gönderen Yek'-ta »

Kâfi, son söz Ömer TELLİ nin.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Tasarimci v2

Mesaj gönderen Tasarimci v2 »

Sizden CS 1.6 Eklenti Bölümünde aktif olarak kalmanız istendi. En son özür konusu açtığınızda, Ömer TELLİ en çok aktif olduğunuz forum üzerinden değerlendirme yapmıştı. Hala forumda herhangi bir yetkin bulunmadığı halde en çok aktif olduğun forum Silinmiş Konular olarak gözüküyor.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Ktalko
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye

Mesaj gönderen Ktalko »

Tasarimci v2 yazdı:Sizden CS 1.6 Eklenti Bölümünde aktif olarak kalmanız istendi. En son özür konusu açtığınızda, Ömer TELLİ en çok aktif olduğunuz forum üzerinden değerlendirme yapmıştı. Hala forumda herhangi bir yetkin bulunmadığı halde en çok aktif olduğun forum Silinmiş Konular olarak gözüküyor.
Onun Belirlenmesi Şu Şekil Oluyor

101 Mesajınız Olduğunuzu Ele Alalım.

Bu Yüz Mesajın 50'si Eklenti Yardım 51'i İse Forum Kuralllarına Uymayan Konulara Forum Kurallarına Uygun Konu Açınız Mesajı Olarak Ele Aldığımızda 51 Mesajı Olduğu Konular Silinenlere Taşınır İse En Aktif Olduğu Bölüm Silinenler Bölümü Olur. Yani Oranın Olması Mesaj Sayısı Ve O Mesajların Şuanda Hangi Bölümde İle Alakalı.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

SmiLey
Server Ip/DNS: 213.238.173.xx
Clan İsmi: TIMARHANE CLAN

Mesaj gönderen SmiLey »

Ktalko yazdı:
Tasarimci v2 yazdı:Sizden CS 1.6 Eklenti Bölümünde aktif olarak kalmanız istendi. En son özür konusu açtığınızda, Ömer TELLİ en çok aktif olduğunuz forum üzerinden değerlendirme yapmıştı. Hala forumda herhangi bir yetkin bulunmadığı halde en çok aktif olduğun forum Silinmiş Konular olarak gözüküyor.
Onun Belirlenmesi Şu Şekil Oluyor

101 Mesajınız Olduğunuzu Ele Alalım.

Bu Yüz Mesajın 50'si Eklenti Yardım 51'i İse Forum Kuralllarına Uymayan Konulara Forum Kurallarına Uygun Konu Açınız Mesajı Olarak Ele Aldığımızda 51 Mesajı Olduğu Konular Silinenlere Taşınır İse En Aktif Olduğu Bölüm Silinenler Bölümü Olur. Yani Oranın Olması Mesaj Sayısı Ve O Mesajların Şuanda Hangi Bölümde İle Alakalı.
forum kuralları uygun konu açiniz. mesaj'ı yerıne yukardan mesajı bıldırse aktıflıgı dığer alanda gösterilirdi.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Konu Sahibi
NuriReisHDYoutuber
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye

Beyler birde benim tarafımdan bakın 2 ay boyunca gerekli şeyleri yaptınız bunun gözükmeyen tarafı da var.1 ay ı geçtiği gibi konu açanlarda var.Bende bunu yapmasını biliyordum.1 ay 15 gün geçti konu açtım devam dediler 1 ay 6 gün geçti tekrar konu açtım 2 ay 21 gün oldu.Dediğim gibi her şey Ömer TELLi abinin kararı. Konuyu kirletmeye gerek yok :D

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

SmiLey
Server Ip/DNS: 213.238.173.xx
Clan İsmi: TIMARHANE CLAN

Mesaj gönderen SmiLey »

inşallah affedilirsin. ben sadece arkadaşın yorumunu eleştirdim.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Konu Sahibi
NuriReisHDYoutuber
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye

2 ay 21 gündür :) 3. aya gircez işte + youtubeyle uğraşıyorum 1.100 abone hergün video atmam gerek baya yoğun oluyorum.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Yek'-ta
İletişim:

Mesaj gönderen Yek'-ta »

Şafak sayıyor arkadaş

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Ömer TELLİ
Yönetici
Server Ip/DNS: dm.csduragi.com
Clan İsmi: csd

Mesaj gönderen Ömer TELLİ »

Sunucu alabilirsin

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kilitli