Discord sunucumuz açılmıştır, hepinizi bekleriz

https://discord.gg/43gGDQe6tS

Yasağım Hakkında ! Ve Neden En Aktif Bölümü Silinmiş Konular ?

Şikayet bölümü KAPALIDIR
---------------------------------

Yasaklı clan veya kişilerin tekrar aramıza katılabilmesi bu bölümü kullanarak açıklama yapması gerekmektedir.
Konu açarken yasaklanan klanın ismi, e posta adresi ve yasaklandığı forum linki verilmez ise konu onaylanmayacaktır
-------
Kural ihlali yapan, haksız rekabete yol açan , CSD ailesinde barınması yasak olan kişileri KANITLAR sunarak bizlere şikayet edebilirsiniz.
--------
Yalnızca forumda aktif olan üyeler veya CSDurağı üzerinde hizmeti bulunan kişiler şikayet konusu oluşturabilir.

Moderatör: Moderatörler

Kullanıcı avatarı

Konu Sahibi
NuriReisHDYoutuber
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye

Mesaj gönderen NuriReisHDYoutuber »

Cümleten Selamün Aleyküm , [@Bilinmeyen Etiket] Abi Yasağım İçin Tekrar Konu Açmamı Söylemiştin. Baya Çaba Gösteriyorum , Elimden geldiğince yardımcı olmaya çalıştım bir çok olumlu yanıt aldım artık benide etiketlemeye başladılar. Kimseye yalan yanlış yapmadım yanlış da yapmadım. tekrar açtım 1 hafta sonra aç bakarız dedin silinmiş konular konusuna gelince ben genhelde ilk açıldıgı gibi konuya cevap veriyorum fakat o konu yanlış bir kural yüzünden moderatorler tarafından silinmiş konulara geçiyor o anda benimde mesajım arada kaynıyor. O yüzden en aktif orası gösteriyor.YouTube hayatımda da server açma vaktimin tekrar geldiğini bildirmek istiyorum Moderatorler [@Bilinmeyen Etiket] Gelene kadar konuyu kilitlerse minnettar olurum.
Önceki Açıklamam :

Önceden Yaptığım Hatalardan Dolayı 2 Mart 2017 Tarihinde Yasağımın Kalkması İçin Konu Açmıştım.Cs Durağı Ekibinden ve Oyuncularından Özrümü Dileyip Helallik istedim.Ben Eskiden Saldırı Attığım 4 5 Server Sahibinin Tssine Gittim ve Helaliğimi Aldım.Konu Sonrası Ömer Abi'ye Konu İçinde Yasağım Ne Yaparsam Kalkacak Diye Sormuştum.Bana ''Şuan için engelin kaldırılmayacak, forumda aktif olup millete yardım edersen ileride bakarız.
O zaman engelini kaldırırız '' Diye Cevaplamıştı.1 Ay Dan Fazla Geçti Gerçekten Bazı Şeylerin farkına vardım.Daha olgunlaştığımın yaptığım hatalarımın boş olduğunu anladım. YouTubeye başladım.850 aboneye kadar geldim fakat server alıp csduragina oyuncu katkısı yapmanın vakti geldi 1 aydır forumda boş veya değil yardım ettim yararlı oldumu bilemem birçok kişiye özel mesaj yoluyla katkıda bulundum.Konu ile plugin ile ilgili baya şey öğrendim @redarmygaming @CSmiLeFaCe çok teşekkür ediyorum hatalarımı söylediler.Sayın [@Bilinmeyen Etiket] Abi Server Alabilirmiyim Veya Yasağım Kalktı mı ? kalkmadısa tekrardan devam etmek istiyorum.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Yek'-ta
İletişim:

Mesaj gönderen Yek'-ta »

Boş mesajlarına devam ettiğin için sanırım buna benim cevap vermem uygun olur, forumda gerekli davranışları göstermedin. Boş mesajlara boş yorumlar atmaya devam ettin. Ayriyeten eklenti paylaşım adı altında örnek olmayacak bazı paylaşımlarda bulundun. Bir müddet daha forumda yardımcı olmaya çalış ve bu sefer az ama öz yorumlar at, anca böyle kabul edilir.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kilitli