Discord sunucumuz açılmıştır, hepinizi bekleriz

https://discord.gg/43gGDQe6tS

CSD Serverine Saldıranlar.!

Şikayet bölümü KAPALIDIR
---------------------------------

Yasaklı clan veya kişilerin tekrar aramıza katılabilmesi bu bölümü kullanarak açıklama yapması gerekmektedir.
Konu açarken yasaklanan klanın ismi, e posta adresi ve yasaklandığı forum linki verilmez ise konu onaylanmayacaktır
-------
Kural ihlali yapan, haksız rekabete yol açan , CSD ailesinde barınması yasak olan kişileri KANITLAR sunarak bizlere şikayet edebilirsiniz.
--------
Yalnızca forumda aktif olan üyeler veya CSDurağı üzerinde hizmeti bulunan kişiler şikayet konusu oluşturabilir.

Moderatör: Moderatörler

Konu Sahibi
! Laz
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye
Server Ip/DNS: 213.238.173.56 ve 74
Clan İsmi: OkyanusJB
İletişim:

Mesaj gönderen ! Laz »

https://www.youtube.com/channel/UCrlgpj ... fJA/videos
bu kanalda videolar kanıtlı bunların server ıp 213.238.173.154 ve ts ıp leri : ts75.csduragi.com
benim ts3 ü kallnıyorlardı ve banada saldırdılar akreon diye adam 2 haftadır serverime saldırıyor kanıt yukardaki linke lütfen gerekeni yapın.!!
[@Bilinmeyen Etiket]

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

jottABey
Server Ip/DNS: Cs42.CsDuragi.COM
Clan İsmi: DayilaR JB
İletişim:

Mesaj gönderen jottABey »

Kanal mevcut değil gösteriyor. Kanalı kapatmış olabilirler. Birşey var gibi saten ip karşılaştırmaları yapılır. Eğer adminle yapılyorsa ona birşey yapamayız. Panele saldırı olduysa ip karşılaştırılması yapılabilir. Ama genede son söz Ömer Beye ait.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

Konu Sahibi
! Laz
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye
İletişim:

Mesaj gönderen ! Laz »

ben ts3 ümü verdım takılsınlar die 15 gün kullandılar sonra saldırıp banladılar bunlar böyle adamlar.! her yıl böyleleri denk geliyor

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

Konu Sahibi
! Laz
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye
İletişim:

Mesaj gönderen ! Laz »

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

Amxmodxtr

Mesaj gönderen Amxmodxtr »

Yıl olmuş 2017 Hala CSD serverlerine zarar vermeye çalışanlar var bu insanlar akılları gıt düşünme duyuları gelişmemiş insanlar bu insanları barındırmayın.Umarım @ÖmerTelli ilgilenir herkese mutlu haftasonları dilegiyle.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Mustafa Kemal1
Server Ip/DNS: csxx. Csduragi.com
Clan İsmi: kaoS GamınG
İletişim:

Mesaj gönderen Mustafa Kemal1 »

! Laz yazdı:ben ts3 ümü verdım takılsınlar die 15 gün kullandılar sonra saldırıp banladılar bunlar böyle adamlar.! her yıl böyleleri denk geliyor
ıyılık yaramaz bende barındırdım basıma cıktılar saldırdılar hatalı ben oldum :evil: artık ders vermek lazım ts3 server lısesıne bakın adonya s*k*r adam olun bızede saldırdılar csd de sw ve tslerı var.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

KaoSBeY2

Mesaj gönderen KaoSBeY2 »

Mustafa Kemal1 yazdı:
! Laz yazdı:ben ts3 ümü verdım takılsınlar die 15 gün kullandılar sonra saldırıp banladılar bunlar böyle adamlar.! her yıl böyleleri denk geliyor
ıyılık yaramaz bende barındırdım basıma cıktılar saldırdılar hatalı ben oldum :evil: artık ders vermek lazım ts3 server lısesıne bakın adonya s*k*r adam olun bızede saldırdılar csd de sw ve tslerı var.
Youtube ile pek uğraşmam ama videolarına ve kanala baktığım kadarı ile saldırı atıyor kanal bannerinde CSD den server aldığı görünüyor ve ts3 lerine gidip yetki alınca kanalı atıp abone olmamıZı istiyorlar [@Bilinmeyen Etiket]

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Ömer TELLİ
Yönetici
Server Ip/DNS: dm.csduragi.com
Clan İsmi: csd

Mesaj gönderen Ömer TELLİ »

İlgilenilmiştir

Link: