Discord sunucumuz açılmıştır, hepinizi bekleriz

https://discord.gg/43gGDQe6tS

Panel üzerinden ticket atılmıyor?

CSDurağı panel kullanımı hakkında bilgiler, merak ettikleriniz, takıldığınız yerleri burada sorabilirsiniz

Moderatör: Moderatörler

Konu Sahibi
Uzm4N
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye
Server Ip/DNS: cs32.csduragi.com
Clan İsmi: ZEYBEKGaming

Mesaj gönderen Uzm4N »

Konu başlığında belirttiğim gibi, panel üzerinden ticket at butonuna basınca foruma yönlendiriyor bunun sebebi nedir, anlam veremedim?

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

ADDICTED-DP
Server Ip/DNS: Cs19.Csduragi.COM
Clan İsmi: DPClan.Net
İletişim:

Mesaj gönderen ADDICTED-DP »

@Uzm4N Yanlış Olmazsam Ticket Sistemi Kapandi Artik Forum Üzerinden Destek Veriliyor .

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Önder Reis
Server Ip/DNS: cs2.csduragi.COM
Clan İsmi: Mekansızlar
İletişim:

Mesaj gönderen Önder Reis »

Ticket sistemi kaldırıldı. Problemlerinizi buradan paylaşarak daha hızlı çözümler bulabilirsiniz

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

Konu Sahibi
Uzm4N
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye
Server Ip/DNS: cs32.csduragi.com
Clan İsmi: ZEYBEKGaming

Mesaj gönderen Uzm4N »

bence sıkıntı bi konu..bi diğeri şu ; Servarımda olan biten sorun vB şeyleri belkide milletin görmesinden rahatsız olacağım, bu işlerin gizli / kapalı tutulması lazım, benim sorunumu 2. 3. Şahıslar gördüğü zaman belki kişinin itibarı düşecek, bunu ben kendi adımada söylüyorum, böyle düşünenlerde olabilir. Ömer telli belkide şunu düşündü; forumda Coderlar var eklenti ve sorunlardan anlayanlar var, kendi yükünü hafifletmek istedi, saygı duyarım neticede yoğunluk söz konusu.. Fakat coder olduğu kadar çoluk çocuk takımıda fazla.. bilgi sahibi değil, gelir bana yok şunu şöyle yap bilmem ne der, malum kendini sistemden anlıyormuş gibi göstermek isteyen kişi sayısı günümüz yaşantısında fazla, benim fikrim bi an önce panel üzerinden ticket sisteminin aktif olması en yararlısı, saygılar..

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Ömer TELLİ
Yönetici
Server Ip/DNS: dm.csduragi.com
Clan İsmi: csd

Mesaj gönderen Ömer TELLİ »

Serverınızda yaşadığınız problemler neden sizin itibarınızı düşürsün ki ? Bilgisi olmayan kişiler burdan gelip ahkam kesmeye çalıştığında kendilerini rezil ederler, burada da kolay kolay barınamazlar fişlerini hemen çekeriz.

Ancak sizin bu düşüncenizde kusura bakmayın ama biraz ego sezdim , yaşadığınız problemleri başkasına sorarak fikir edinmek sizin itibarınızı düşürmez internette milyonlarca platform zaten bu yüzden var

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala