Discord sunucumuz açılmıştır, hepinizi bekleriz

https://discord.gg/43gGDQe6tS

DEATHRUN MAPTE JAİL HATA

Moderatör: Moderatörler

Forum kuralları
[font size=20] DİKKAT [/font]

Silinmiş konu içerikleri hiçbir şekilde kontrol edlimemektedir. İndirdiğiniz dosyaların sorumluluğu tamamiyle size aittir.
Mutlaka indirdiğiniz dosyaları antivirüs ile taratınız.

Konu Sahibi
@Sinyor

DEATHRUN MAPTE JAİL HATA

Mesaj gönderen @Sinyor »

ONCELIKLE SELAMUN ALEYKUM SORUNUM MODU KAPATTIM DEATHRUN MAPI 2 DEFA ACTIM DUZELMEDI CTMENU FELAN ACILIYOR HALA MAP CONFINGE YAZMISTIM CTMENUYU ONU KALDIRDIM TEKRAR RES ATTIM YINE DUZELMEDI MAPI 2 DEFA AÇTIM PROBLEM NEYDEN KAYNAKLANA BILIR SORUNUM BU COZUMUNU BILIYORMUSUNUZ

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

HighVoLTage
Server Ip/DNS: YAKINDA
Clan İsmi: AexibLe Gaming
İletişim:

DEATHRUN MAPTE JAİL HATA

Mesaj gönderen HighVoLTage »

mapconfing de yüklediğin pluginleri jail bölümünün sonuna ekle yani sonda bir .amxx dosyası varsa enter tusuyla bir alt satıra gel oraya ekle ve kaydet eğer yüklediğin pluginlerin aynısı csduraginin default pluginlerindede var ise pasif hale getir daha sonra mapı resle yada d2 acıp tekrar deathrun aç duzelir.. (jail bölümüne yüklüyorum deyipde mapconfig deki plugins.ini nin en altına ekleme jail bölümünün en altına ekle)

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

Konu Sahibi
@Sinyor

DEATHRUN MAPTE JAİL HATA

Mesaj gönderen @Sinyor »

Dostum ctnin elindeki elektroşoka kadar herşey var deathrunda pompa felan ıste onu nasıl duzeltıcem mapcongıngın içinde plugins inide jailin altına yazdın zaten herşeyi işte olmuyordu sildim tekrar denedim yine olmuyor her ihtimali denedim modu açtım resetledım olmadı kapadım resetledım olmadı işte en son çare yedekte alınmıyor bildiğim kadarıyla swyi sifirlicam tekrar yüklicem herşeyini eğer müsaitsen ts29.csduragi.com buyur gel tsye orda deneyelim

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

HighVoLTage
Server Ip/DNS: YAKINDA
Clan İsmi: AexibLe Gaming
İletişim:

DEATHRUN MAPTE JAİL HATA

Mesaj gönderen HighVoLTage »

modların hepsi kapalımı hocam ?

Link: