Discord sunucumuz açılmıştır, hepinizi bekleriz

https://discord.gg/43gGDQe6tS

Panel ve Sunucu Düzenlemesi İstekleri

CSDurağını geliştirmek adına önerilerinizi , şikayetlerinizi , taleplerinizi buradan dile getirebilirsiniz.
Aklınıza gelebilecek her konuda CSDurağını ileriye taşıyabilmek için fikirlerinizi bekliyoruz.
Panel,ödeme yöntemleri,mesailer, forum içi yönetim şekli, serverlar,modlar keşke şu olsaydı daha güzel olurdu diyebileceğiniz her fikire açığız.

Moderatör: Moderatörler

Yazar: : Xls
Gönderilme zamanı: : Çrş Eki 02, 2024 3:25 pm
Oylama: :
Status: : Yeni

Konu Sahibi
Talep BOTU

Panel ve Sunucu Düzenlemesi İstekleri

Mesaj gönderen Talep BOTU »

1. Konu: Panelde yüklü gelen birçok dosyası eksik harita var. Bu haritalar panelden harita aç kısmında yeni gelen sistemle birlikte seçilip açılmaya başlanmış. Açıldığında sunucu direk çöküyor. Bu eksik haritaların kaldırılmasını talep ediyorum.
2. Konu: Sunucu çökmesinde sunucunun otomatik yeniden başlatılmasını istiyorum.
3. Konu: Sunucu konsolu canlı değil, sadece işlem yapınca tepki veriyor. Sunucu konsolundaki yazıların gerçek zamanlı olarak akmasını istiyorum.
4. Konu: Altpanel düzenleme sistemi gelmeli. Silip tekrar oluşturmak yerine düzenle butonu ile yetkiler düzenlenebilir.
5. Konu: Sunucuya girince, harita değişince konsolumun otomatik olarak sıfırlandığını görüyorum. Bu durum slowhacking olarak geçtiği için bu sistemin opsiyonel olarak etkinleştirilip devre dışı bırakılmasını istiyorum.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala