Discord sunucumuz açılmıştır, hepinizi bekleriz

https://discord.gg/43gGDQe6tS

Csdurağı yüksek ping

Diğer forum kategorileri dışında kalan herşey.

Moderatör: Moderatörler

Konu Sahibi
EsEsaN123
Server Ip/DNS: 213.238.173.237
Clan İsmi: Kaygi Gaming

Csdurağı yüksek ping

Mesaj gönderen EsEsaN123 »

Merhabalar, gündür csdurağının tüm sunucuların'da yüksek ping alıyorum. Bu önceden 1,2 yıldır 35,38 en fazla 40 almışken son 3 gündür durum bu halde Oyt sunucuların da böyle bir problemim yok sorun csd'nin kendisin'de. buraya tracert testini de buraya atıyorum bi göz atarsınız. [img] https://resimlink.com/eckWz_px8juG
Bu mesaja eklenen dosyaları görüntülemek için gerekli izinlere sahip değilsiniz.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

ShooTeR
Server Ip/DNS: CSXX.CSDURAGI.COM
Clan İsmi: NoMercy

Csdurağı yüksek ping

Mesaj gönderen ShooTeR »

Trafiğiniz yurtdışından yurtiçine çıkıyor bundan dolayı yüksek ms alıyorsunuz. Bunun için Türknet ile iletişime gecmeniz gerekli.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

Konu Sahibi
EsEsaN123

Csdurağı yüksek ping

@ShooTeR hocam müşteri hizmetlerine 10 kere arıza tespit diye konu açtım hepsinde de aynı cevapları alıyorum. Üstelik tracert resmini bile attım hala hattımın normal olduğunu, pingimin de normal kabul edilebilir bi değerde olduğunu söylediler. Ne kadar ironik değil mi :D ben 1 yıl boyunca 38 en fazla 40ms alayım sonra bu son 6, gün MS değerleri 80 küsur çıksın ve bu normal karşılansınn..... Ne diyecemi bilemiyorum gerçekten hala çözüm üretemiyorlar!

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

Konu Sahibi
EsEsaN123

Csdurağı yüksek ping

O değilde hocam Oyt sunucuların da önceden hep 50ms alırdım şimdi ise hep aynı yani internetim yurtdışından çıkıp geliyorsa bu Oyt sunucularını da etkilemezmiydi?

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

amiral

Csdurağı yüksek ping

Mesaj gönderen amiral »

Benim tracert'te 17 ms çıkıyor, sende sorun var gibi

Benimkide türknet

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

ShooTeR

Csdurağı yüksek ping

Mesaj gönderen ShooTeR »

EsEsaN123 yazdı: Sal Mar 12, 2024 5:38 am O değilde hocam Oyt sunucuların da önceden hep 50ms alırdım şimdi ise hep aynı yani internetim yurtdışından çıkıp geliyorsa bu Oyt sunucularını da etkilemezmiydi?
Hayır eğer Türknet oyt sunucularının bulunduğu datacenter networkune ipnizi yurtiçinden ceviriyorsa etkilemez. Csd maç sunucularına tracert atıp sonucu ss olarak gonderirsiniz

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

ShooTeR

Csdurağı yüksek ping

Mesaj gönderen ShooTeR »

EsEsaN123 yazdı: Sal Mar 12, 2024 5:37 am @ShooTeR hocam müşteri hizmetlerine 10 kere arıza tespit diye konu açtım hepsinde de aynı cevapları alıyorum. Üstelik tracert resmini bile attım hala hattımın normal olduğunu, pingimin de normal kabul edilebilir bi değerde olduğunu söylediler. Ne kadar ironik değil mi :D ben 1 yıl boyunca 38 en fazla 40ms alayım sonra bu son 6, gün MS değerleri 80 küsur çıksın ve bu normal karşılansınn..... Ne diyecemi bilemiyorum gerçekten hala çözüm üretemiyorlar!
Klâsik Türknet birsey diyemeyeceğim o yüzden...

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala