Discord sunucumuz açılmıştır, hepinizi bekleriz

https://discord.gg/43gGDQe6tS

CS1.6 PİNG SORUNU 1 HAFTADIR

Diğer forum kategorileri dışında kalan herşey.

Moderatör: Moderatörler

Konu Sahibi
can1x

Mesaj gönderen can1x »

Merhaba,

Yaklaşık 4 aydır oyun oynadığım csduragi sunucusunda son 1 haftadır fazla ping alıyorum normalde 15-22 arası ping alırken son 1 haftadır 45 altına hiç düşmüyor 52 ortalama ping alıyorum. Ama mac sunucusunda bu problem yok sadece public sunucusunda var. Turknet kullanıyorum tum kontroller ınternet sağlayıcım tarafından yapıldı fakat bir sorun görünmedi.

Buradan da görüyorumki son zamanlarda bir çok kullanıcı aynı sorundan müzdarip lütfen yardımcı olur musunuz ? Tracert ve oyun içi ping görselini ekliyorum. tracert düşük gözükse de oyun içi çok fazla.
Bu mesaja eklenen dosyaları görüntülemek için gerekli izinlere sahip değilsiniz.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

ShooTeR
Server Ip/DNS: CSXX.CSDURAGI.COM
Clan İsmi: NoMercy

Mesaj gönderen ShooTeR »

Mac sunucularından herhangi birinin ipsine tracert atıp giden yolları karşılaştırır misiniz aynımı? Veya ss olarak buraya gönderin bakalım.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

EsEsaN123
Server Ip/DNS: 213.238.173.237
Clan İsmi: Kaygi Gaming

Mesaj gönderen EsEsaN123 »

Aynı problemi 1 haftadır bende yaşıyorum. Oyunda normalde yaklaşık 1 yıl csd'den 37,38 ping alırken bu son bir haftadır 70-80 ping alıyorum. Kullandığım internet Turknet acaba bu turknet ile alakalı olabilir mi? Çünkü 1 hafta önce genel bir arıza yaşandı. 1mbs down bile alamıyordum. Bu arıza çözüldü speed testen baktığımda internet hız değerlerim normale döndüğünü gördüm ama csd'den aldığım ping düzelmedi ve hala aynı pingi 1 haftadır alıyorum.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

EsEsaN123
Server Ip/DNS: 213.238.173.237
Clan İsmi: Kaygi Gaming

Mesaj gönderen EsEsaN123 »

[img]https://hizliresim.com/1v6p2m4. Tracert testim bu şekilde. Tracert testinde en altta reverse.comnetwork.com yazan adresin ne olduğunu bilmiyorum bu şekilde yazması ne kadar normal bilmiyorum sizde böyle birşey yazmıyor ama bende var + olarak ordaki 70 küsur yazan ping benim oyunda aldığım ping ile aynı acaba ondan mı kaynaklanıyor?

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala