Discord sunucumuz açılmıştır, hepinizi bekleriz

https://discord.gg/43gGDQe6tS

cs 1.6 mapper arıyorum

Moderatör: Moderatörler

Forum kuralları
[font size=20] DİKKAT [/font]

Silinmiş konu içerikleri hiçbir şekilde kontrol edlimemektedir. İndirdiğiniz dosyaların sorumluluğu tamamiyle size aittir.
Mutlaka indirdiğiniz dosyaları antivirüs ile taratınız.

Konu Sahibi
distanced

cs 1.6 mapper arıyorum

Mesaj gönderen distanced »

cs 1.6 serverımız için map yaptırmak istiyoruz ayrıca map içlerine reklam panosu ekleyebilecek varsa benımle iletişime gecebilir mi

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

ygtkms

cs 1.6 mapper arıyorum

Mesaj gönderen ygtkms »

Discord adınızı yazın müsait olunca ulaşacağım.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

Konu Sahibi
distanced

cs 1.6 mapper arıyorum

Mesaj gönderen distanced »

ygtkms yazdı: Sal Şub 20, 2024 11:55 am Discord adınızı yazın müsait olunca ulaşacağım.
TS3: recklessekibi

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

ygtkms

cs 1.6 mapper arıyorum

Mesaj gönderen ygtkms »

Bu arkadaşa hiç bir şekilde ne ücretli ne de ücretsiz destek olmayın acayip bir insan.
Sana bir kaç gündür ulaşmaya çalışıyorum, istediğin ufacık şeyi yapmak için bu kadar vakit ayırıyorsam karşındakine saygı göster.

- Diğer forum üyeleri için konuyu biraz daha detaylı anlatayım ki neden yardımcı olmayın dediğimi anlamış olun. Arkadaşın ts3 sunucusuna 3 gündür gidiyorum kendisi ortalıkta yok, başka bir yetkili karşılıyor her karşılayana harita için geldiğimi belirtip mesaj iletmeleri için bekliyorum. Kimsenin ilettiği yok. Arkadaşın ts3 ayarları bozuk, bas konuş dışında mikrofon basılmıyor. Kendisine diyorum ki bas konuş olarak konuşmak istemiyorum normal bir şekilde sesimi algılayınca da konuşamıyorum bir sorun var diyorum ancak kendisi *konuşma o zaman* şeklinde bir cevap verip perma banlamakla yetiniyor. Şöyle bir tip için hiç değmez vaktinizi ayırmayın tavsiyemdir. İyi akşamlar dilerim. KARDEŞİM sana da kolay gelsin, umarım tekrar görüşmeyiz.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kilitli