Discord sunucumuz açılmıştır, hepinizi bekleriz

https://discord.gg/43gGDQe6tS

panelde sorun mu var ?

CSDurağı panel kullanımı hakkında bilgiler, merak ettikleriniz, takıldığınız yerleri burada sorabilirsiniz

Moderatör: Moderatörler

Kullanıcı avatarı

Konu Sahibi
burakozdemir58

panelde sorun mu var ?

Mesaj gönderen burakozdemir58 »

Yaklaşık 1 aydır yaptığım pluginlerde hata olması durumunda böyle uyarı alıyorum, daha öncelerde hatanın bulunduğu satır veya sebebini söylerdi ama şuanda çok basit bir virgül hatası almamda bile direk bunu yapıyor. Basit bir virgül hatası için bile onu aramakla uğraşıyorum gereksiz zaman yiyor.
Bu sorun tek bendemi var yoksa sizlerde de öyle mi ?

Resim

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

Xls

panelde sorun mu var ?

Mesaj gönderen Xls »

evet bende de öyle

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

Server_Tayo

panelde sorun mu var ?

Mesaj gönderen Server_Tayo »

burakozdemir58 yazdı: Sal Ara 06, 2022 5:41 am Yaklaşık 1 aydır yaptığım pluginlerde hata olması durumunda böyle uyarı alıyorum, daha öncelerde hatanın bulunduğu satır veya sebebini söylerdi ama şuanda çok basit bir virgül hatası almamda bile direk bunu yapıyor. Basit bir virgül hatası için bile onu aramakla uğraşıyorum gereksiz zaman yiyor.
Bu sorun tek bendemi var yoksa sizlerde de öyle mi ?

Resim
Bir tek bende oluyor sanıyordum

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

burakxd383
Server Ip/DNS: -
Clan İsmi: -
İletişim:

panelde sorun mu var ?

Mesaj gönderen burakxd383 »

genel bir sorun ve geçen yıl bu cpu ve ram limitlerini göstermeyi getirdiklerinden beri devam eden bir sorun ara ara forumda konu açtım ama düzeltilmedi maalesef. Eklentilerimdeki sorunları tespit etmek için bilgisayarıma haricen bir derleyici kurup denemek mecburiyetinde kalıyorum.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Taha Demirbaş
İletişim:

panelde sorun mu var ?

Mesaj gönderen Taha Demirbaş »

Uzun eklentilerinizde yada hata içeren eklentilerinizde o ekran çıkabiliyor. Eklentileri yükledikten sonra tekrardan elle derleyin. Ayrı bir derleyici kullanın sistem uzun eklentilerdeki hataları göstermiyor.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala