Discord sunucumuz açılmıştır, hepinizi bekleriz

https://discord.gg/43gGDQe6tS

Rate Kontrol Menüsü Sürüm 1.7 ve 2.5

Counter-Strike 1.6 Eklenti Paylaşımı

Moderatör: Moderatörler

Forum kuralları
DİKKAT !
Konu Başlığı veya içeriği BÜYÜK HARFLERLE olan konular direk silenecektir !
Burası eklenti paylaşım bölümüdür ve yönetici onaylıdır. Alakasız konular hiçbir şekilde onaylanmayacaktır

Eklenti eklerken eklenti kurallarına uyulması gerekir.
En önemlisi paylaşılan eklenti şablonuna uyulması gerekir.
Bu hususlara dikkat edilmeyip paylaşılan eklenti konuları silenecektir.
Kullanıcı avatarı

Konu Sahibi
Yek'-ta
İletişim:

Mesaj gönderen Yek'-ta »

hyuksel15 yazdı: Cum May 03, 2019 1:02 am Complete Edince İs_user_steam hatası veriyor

Yek'-ta
Reapi güncelleyin. CSD sunucularına is user steam hatası vermez.

Etiketler:
Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

xMaster25
Server Ip/DNS: cs181.csduragi.com

Mesaj gönderen xMaster25 »

Yek'-ta yazdı: Sal Nis 02, 2019 12:00 am Eklenti İsmi : Rate Kontrol Menüsü
Yapımcısı : Yek'-ta
Sürüm : 1.7 ve 2.5
Açıklama :
CSDurağı dışında bir sunucuda oyunculara sunuculara girdiklerinde sunucu oyuncuların rate ayarlarını kendilerine göre değiştiriyordu. Hâli ile o sunucudan CSDurağı sunucularına giren oyuncularda ping değişikliği, mermilerin gidişatında bozulma olabiliyordu. Hem bu bozulmanın tespiti için, hemde farklı rate ayarlarını hızlı bir şekilde denemek isteyenler için bir eklenti yazdım.

Oyuncu sunucuya girdikten 11 saniye sonra, eklenti sunucuya bağlanan oyuncunun rate ayarlarını kontrol ediyor. 14 saniye sonra eklenti, oyuna bağlanan oyuncunun rate ayarları bozuldu ise non-steam/steam fark etmeksizin tespit edip uyarıyor ve otomatik olarak rate menüsünü açıyor.
Olay burada ikiye bölünüyor. Steam olan oyuncularda rate ayarlarının kontrolü çok basit bir şekilde yapıldığı için o oyuncuların rate ayarları eklenti hafızasında tutulabiliyor. Fakat Non-Steam olan oyuncuların rate kontrolü sadece setinfo üzerinden yapıldığı için önemli olan rate kodları öğrenilemiyor.
Açılan menü ise bu iki ayrıma göre şekilleniyor. Eğer oyuncu Steam ise sunucuya bağlandığı rate ayarları menüde kayıtlı bir şekilde duruyor, rate ayarlarını beğenmez ise geri alabiliyor. Fakat Non-Steam oyuncu menü üzerinden eski ayarlarını hızlı bir şekilde geri alamıyor. Sadece menüde eski ayarlarının bir kısmı yazıyor.

Ekran Görüntüsü :
Steam oyuncularda açılan menü(Ekran görüntüsü sürüm 1.0'dandır. Bu sürümde artık olmayan 56k rate ayarları yazılıydı ve Sizin Ayarlarınız kısmında Kendi Ayarlarınız yazıyordu. 1.0 Sürümü 2017 6 Nisanda yazılmıştır.)
17523205_718450705002248_6549348721482726564_n.jpg

Non-Steam oyuncularda açılan menü (Ekran görüntüsü sürüm 1.7'dendir. Bu sürümde 56k yerine en yüksek rate değerleri yazmaktadır.)
NnRBJa.png

Komutlar :
say .rate
say !rate
say /rate

Sürüm 1.7 indirme :
RateAyarlamaMenusu.sma

-------------
Sürüm 2.5 indirme :
Tabii daha sonra bu eklentiyi daha da temize çektim ve 2.5 sürümünü çıkarttım. Bu 2.5 sürümünde Türkçe ile birlikte İngilizce de txt ile desteklenebilir halde ve geriye dönük AmxModx 1.8.2 uyumu da mevcuttur. 1.7 'ye göre daha stabil midir onu bilemem ama en temiz hali 2.5'tir. Ve farklı sunucuların oyuncuların rate ayarlarını bozmasını algılamıyor. 2.5 i daha çok yabancı platformlarda paylaşmak için yazmıştım. 2.5 Sürümü 2018 11 Şubatta yazılmıştır.
ClientRatesMenu2-5.rar
Plugini servera kurdum fakat çalıştıramadım map değiştikden sonra say'dan /rate yazdım menü açılmadı.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

tarimren

Mesaj gönderen tarimren »

Oyuncuların ağları şimdiye kadar 100 milyonun üzerinde olmalıydı, 1Myixia'yı atabilir miyiz?

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala