Discord sunucumuz açılmıştır, hepinizi bekleriz

https://discord.gg/43gGDQe6tS

Zip ile map, model, sprite vb yükleme

CSDurağını geliştirmek adına önerilerinizi , şikayetlerinizi , taleplerinizi buradan dile getirebilirsiniz.
Aklınıza gelebilecek her konuda CSDurağını ileriye taşıyabilmek için fikirlerinizi bekliyoruz.
Panel,ödeme yöntemleri,mesailer, forum içi yönetim şekli, serverlar,modlar keşke şu olsaydı daha güzel olurdu diyebileceğiniz her fikire açığız.

Moderatör: Moderatörler

1000DAYS

Map, model, sprite vb yükleme

Mesaj gönderen 1000DAYS »

Özcan Örs yazdı: Sal Haz 14, 2022 11:14 am Bir fikir sunmak istiyorum ne kadar mümkün bilmiyorum ama ondan öncesinde red veren arkadaşın sadece neden red verdiğini o kadar merak ediyorum ki? Acaba serveri varmı? Veya harita yüklüyor mu? Çok çok merak ediyorum.
Neyse asıl konuya gelelim olur mu bilmem ama normalde bütün haritalar Gamebanana ve 17 Buddies sitelerinden indiriliyor genel olarak yani bizde örneğin panele geldiği vakit oraya de_dust2 yazınca sadece o 2 siteden kurulum yapsa olamaz mı? Mümkün olur mu bilemem ama sadece fikir
Benim oyum seni ilgilendirmiyor mağdem sordun açıklayayım maximum bir mod kurmak 30 dakka sürüyor buna da üşeniyorsanız kurmayın zaten.
Ömer telli bu sistemi getirmeye çalışsa bir dünya para verecek ve dünya kadar zamanını harcayacak senin yarım saat usendigin sey icin
Bence gereksiz bir istek

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Özcan Örs
Server Ip/DNS: cs3.csduragi.net
Clan İsmi: TIMGaming
İletişim:

Mesaj gönderen Özcan Örs »

1000DAYS yazdı: Sal Haz 14, 2022 11:52 am
Özcan Örs yazdı: Sal Haz 14, 2022 11:14 am Bir fikir sunmak istiyorum ne kadar mümkün bilmiyorum ama ondan öncesinde red veren arkadaşın sadece neden red verdiğini o kadar merak ediyorum ki? Acaba serveri varmı? Veya harita yüklüyor mu? Çok çok merak ediyorum.
Neyse asıl konuya gelelim olur mu bilmem ama normalde bütün haritalar Gamebanana ve 17 Buddies sitelerinden indiriliyor genel olarak yani bizde örneğin panele geldiği vakit oraya de_dust2 yazınca sadece o 2 siteden kurulum yapsa olamaz mı? Mümkün olur mu bilemem ama sadece fikir
Benim oyum seni ilgilendirmiyor mağdem sordun açıklayayım maximum bir mod kurmak 30 dakka sürüyor buna da üşeniyorsanız kurmayın zaten.
Ömer telli bu sistemi getirmeye çalışsa bir dünya para verecek ve dünya kadar zamanını harcayacak senin yarım saat usendigin sey icin
Bence gereksiz bir istek
Tamam da kardeşim çok düşünüyorsun Ömer telli yi ama şunu düşünmeden lütfen yağ çekmeyelim, bu talep bölümünü açan kim Ömer telli dimi firma sahibi adam kalkıp bu talep bölümünü açıyor ise bu tür şeyleri de göze almıştır ki almıştır. Serverin yok belli sadece dışarıdan bilmediğin şeylere muhalefet olmaya çalışıyorsun sen buraya red veriyorsun ama talebe red değil de Ömer telli yi yormamak için red veriyorsun bu nasıl sistem? Bir dünya para verilebilir ama bu tür şeyler insan çekiyor adamın biri gelir beğenir bu durumu server alır burdan da kazanır firma sahibi sen bu tarafını düşünüyor musun? Bu bu talebe onay verecek bir sürü sunucu sahibi var kardeşim biraz iyi şekilde gelin. Talep bölümü burası mantık lütfen.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

1000DAYS

Mesaj gönderen 1000DAYS »

Özcan Örs yazdı: Sal Haz 14, 2022 12:34 pm
1000DAYS yazdı: Sal Haz 14, 2022 11:52 am
Bence gereksiz bir istek
Tamam da kardeşim çok düşünüyorsun Ömer telli yi ama şunu düşünmeden lütfen yağ çekmeyelim, bu talep bölümünü açan kim Ömer telli dimi firma sahibi adam kalkıp bu talep bölümünü açıyor ise bu tür şeyleri de göze almıştır ki almıştır. Serverin yok belli sadece dışarıdan bilmediğin şeylere muhalefet olmaya çalışıyorsun sen buraya red veriyorsun ama talebe red değil de Ömer telli yi yormamak için red veriyorsun bu nasıl sistem? Bir dünya para verilebilir ama bu tür şeyler insan çekiyor adamın biri gelir beğenir bu durumu server alır burdan da kazanır firma sahibi sen bu tarafını düşünüyor musun? Bu bu talebe onay verecek bir sürü sunucu sahibi var kardeşim biraz iyi şekilde gelin. Talep bölümü burası mantık lütfen.
Benim oyum sana niye bu kadar dokundu kıyamam sana :D
Yağ çektiğim falan yok sadece ben saçma olduğunu düşünüyorum sana göre bu saçma gelmez bu öznel birşey ister red veririm ister kabul veririm bu seni bağlamaz sen oyunu verirsin çoğunluk ne derse o olur

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Ömer TELLİ
Yönetici
Server Ip/DNS: dm.csduragi.com
Clan İsmi: csd

Mesaj gönderen Ömer TELLİ »

Zip ile dosya yükleme özelliği panele eklenmiştir

https://discord.com/channels/4848346428 ... 7844947075

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Serhat Öndeş
İletişim:

Mesaj gönderen Serhat Öndeş »

Ömer TELLİ yazdı: Pzr Ağu 21, 2022 1:29 pm Zip ile dosya yükleme özelliği panele eklenmiştir

https://discord.com/channels/4848346428 ... 7844947075
Teşekkürler elinize sağlık.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala