Discord sunucumuz açılmıştır, hepinizi bekleriz

https://discord.gg/43gGDQe6tS

Psu önerisi

Bilgisayar ve mobil cihazlar , internet alemi ve her türlü teknolojik aletler hakkında konular

Moderatör: Moderatörler

Konu Sahibi
0nurd0gann
Clan İsmi: BLOODY GAMING
İletişim:

Psu önerisi

Mesaj gönderen 0nurd0gann »

I3 10100f
Gtx 750
8gb ram
Merhabalar, bu sistem için kaç w psu gerekli ve hangi markayı almalıyım yorumlarınızı bekliyorum.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Ömer TELLİ
Yönetici
Server Ip/DNS: dm.csduragi.com
Clan İsmi: csd

Psu önerisi

Mesaj gönderen Ömer TELLİ »

400W her türlü yetecek, fazla bile gelecektir. Ancak ileriye dönük bir psu almanızı öneririm.
Markadan ziyade modellere dikkat etmeniz gerekir. Google'a psu tier list yazıp önerilere ve incelemelere bakabilirsiniz.
Ucuz olsun derseniz bile en azından bilindik bir marka 400W+ 80 plus bir ürün almaya gayret gösterin

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

NumanKaya

Psu önerisi

Mesaj gönderen NumanKaya »

Corsair CV450 veya Fsp 500W Hydro alabilirsin 80+ sertifikalı.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Ömer TELLİ
Yönetici
Server Ip/DNS: dm.csduragi.com
Clan İsmi: csd

Psu önerisi

Mesaj gönderen Ömer TELLİ »

Ek olarak asusta geri ödeme kampanyası var.
https://promotion.asus.com/tr/tr/summer-cashback-2022
sitedeki katılımcı firmalardan TUF-GAMING-550B bu ürünü 1000 lira bandına bulup 440₺ gibi bir indirim ile 560 ₺'ye alabilirsiniz. Hatta daha uyguna bile getirebilirsiniz.
İnsanlar bu kampanya sayesinde 1 ay önce 400 lira gibi bir rakama bu psuyu almışlar, katılımcı firmaları takip etmenizi öneririm.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

jovic

Psu önerisi

Mesaj gönderen jovic »

EVGA ve Thermaltake PSU'larını öneririm 450W alabilirsin +80

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Özcan Örs
Server Ip/DNS: cs3.csduragi.net
Clan İsmi: TIMGaming
İletişim:

Psu önerisi

Mesaj gönderen Özcan Örs »

Ömer TELLİ yazdı: Prş Tem 28, 2022 9:18 pm Ek olarak asusta geri ödeme kampanyası var.
sitedeki katılımcı firmalardan TUF-GAMING-550B bu ürünü 1000 lira bandına bulup 440₺ gibi bir indirim ile 560 ₺'ye alabilirsiniz. Hatta daha uyguna bile getirebilirsiniz.
İnsanlar bu kampanya sayesinde 1 ay önce 400 lira gibi bir rakama bu psuyu almışlar, katılımcı firmaları takip etmenizi öneririm.
Örnek veriyorum şuan 15k lik bir pc yari fiyatına falan mı denk geliyor abi tam olarak nasıl oluyor öyle ise bende kendime almayı düşünüyorum bilgisayar

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

heaveNN
Clan İsmi: RedDawn

Psu önerisi

Mesaj gönderen heaveNN »

Özcan Örs yazdı: Cum Tem 29, 2022 8:52 pm
Ömer TELLİ yazdı: Prş Tem 28, 2022 9:18 pm Ek olarak asusta geri ödeme kampanyası var.
Örnek veriyorum şuan 15k lik bir pc yari fiyatına falan mı denk geliyor abi tam olarak nasıl oluyor öyle ise bende kendime almayı düşünüyorum bilgisayar
Kampanyaya dahil olan ürünler var. O ürünleri asus'un konuda bahsettiği sayfalardan alırsan sana 26 Ağustos'a kadar belirtilen miktarda geri ödeme yapıyorlar.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Özcan Örs
Server Ip/DNS: cs3.csduragi.net
Clan İsmi: TIMGaming
İletişim:

Psu önerisi

Mesaj gönderen Özcan Örs »

heaveNN yazdı: Cum Tem 29, 2022 8:56 pm
Kampanyaya dahil olan ürünler var. O ürünleri asus'un konuda bahsettiği sayfalardan alırsan sana 26 Ağustos'a kadar belirtilen miktarda geri ödeme yapıyorlar.
Vay be iyiymiş birazdan inceleyeceğim peki bilgisayarı toplu mu almak mantıklı yoksa toplama mı yapmak gerek?

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

heaveNN
Clan İsmi: RedDawn

Psu önerisi

Mesaj gönderen heaveNN »

Özcan Örs yazdı: Cum Tem 29, 2022 9:38 pm
heaveNN yazdı: Cum Tem 29, 2022 8:56 pm

Vay be iyiymiş birazdan inceleyeceğim peki bilgisayarı toplu mu almak mantıklı yoksa toplama mı yapmak gerek?
Bazı youtube kanallarının hazır sistem videoları gerçekten indirimli oluyor. Eğer indirimli güzel hazır sistem yoksa ve parçalarda iyi indirimler varsa tek tek toplamak daha uyguna geliyor. Araştırmak gerekli.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

ati41

Psu önerisi

Mesaj gönderen ati41 »

güzel öneriler verilmiş, takip.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala