Discord sunucumuz açılmıştır, hepinizi bekleriz

https://discord.gg/43gGDQe6tS

CS3 Devir HK.

Bu bölüm yalnızca sunucu devir şikayetleri ile ilgilidir.
Yeni üye olanların, konuları onaylanmayacaktır veya yönetici insiyatifine bağlı olarak onaylanacaktır
Asılsız kanıtlar ile konu açan kişilerin üyelikleri banlanacak, duruma göre hizmetleri iptal edilecektir.

Herhangi bir sosyal medyada X serverı satılıktır yazan mesajların ekran görüntüsünü alıp kanıt diye bize sunmayın, bu tarz konular hiçbir şekilde onaylanmayacaktır.

Moderatör: Moderatörler

Konu Sahibi
1000DAYS

CS3 Devir HK.

Mesaj gönderen 1000DAYS »

(akalonya gaming) sunucusunu devrediyor uzun zamandır ipi boş ilgilenen yok ve her gidene bu şekilde açıkca devir ettiğini söylüyor ts3 ipinide videoda kanıtlı bir şekilde gösterdim kontrolde edebilirsiniz devir yasak değil mi csdurağında?
KANIT : https://youtu.be/Q5MifvcDV40

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Özcan Örs
Server Ip/DNS: cs3.csduragi.net
Clan İsmi: TIMGaming
İletişim:

CS3 Devir HK.

Mesaj gönderen Özcan Örs »

cs3 yazısını görünce kanım dondu resmen :D

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Serhat Öndeş
İletişim:

CS3 Devir HK.

Mesaj gönderen Serhat Öndeş »

Sunucuyu siz alamadığınız için mi şikayet ediyorsun anlamadım ki? Amacın net olarak bana göre sanki sunucuyu sen almak istiyorsun gibi geldi , gerekli mesajlarıda elde ettiğinde şikayette bulunuyorsun gibi geldi.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

Konu Sahibi
1000DAYS

CS3 Devir HK.

Serhat Öndeş yazdı: Cum Haz 24, 2022 6:49 pm Sunucuyu siz alamadığınız için mi şikayet ediyorsun anlamadım ki? Amacın net olarak bana göre sanki sunucuyu sen almak istiyorsun gibi geldi , gerekli mesajlarıda elde ettiğinde şikayette bulunuyorsun gibi geldi.
Bu kanıya nerden vardığını sorabilir miyim ?
Csdurağı sunucularında devir yasaklı diye biliyorum arkadaş da yasaklı işlem yapıyor.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Serhat Öndeş
İletişim:

CS3 Devir HK.

1000DAYS yazdı: Cum Haz 24, 2022 6:55 pm
Serhat Öndeş yazdı: Cum Haz 24, 2022 6:49 pm Sunucuyu siz alamadığınız için mi şikayet ediyorsun anlamadım ki? Amacın net olarak bana göre sanki sunucuyu sen almak istiyorsun gibi geldi , gerekli mesajlarıda elde ettiğinde şikayette bulunuyorsun gibi geldi.
Bu kanıya nerden vardığını sorabilir miyim ?
Csdurağı sunucularında devir yasaklı, arkadaş da yasaklı işlem yapıyor.
Arkadaşa sunucunun fiyatını soruyorsun, arkadaşın sattığını kanıtladıktan sonra, ilgili işlem için şikayette bulunuyorsun? Asıl amacın orayı sunucuyu gidip sunucuyu satın almak mı? Yoksa sattığını bildiğin için gidip sormak mı?

Sunucularda devrin yasak olduğunu bizde biliyoruz ama burada sizin oraya gidip sormanız bir garip geldi sunucuyu siz almak istiyor gibisiniz.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

yen1.^
Server Ip/DNS: cs.jetaimepro.com
Clan İsmi: je t^aimeGaming
İletişim:

CS3 Devir HK.

Mesaj gönderen yen1.^ »

Ben tanırım arkadaşı bulunduğu sunucuyuda biliyorum alma gibi bir niyetinin olduğunu sanmıyorum. Cs3comun devir ettiğini bende duymuştum.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Serhat Öndeş
İletişim:

CS3 Devir HK.

yen1.^ yazdı: Cum Haz 24, 2022 6:59 pm Ben tanırım arkadaşı bulunduğu sunucuyuda biliyorum alma gibi bir niyetinin olduğunu sanmıyorum. Cs3comun devir ettiğini bende duymuştum.
Furkan videoyu izlersen konuşmalarda kendisi bizzat soruyor.

Bknz.
Screenshot_20.png
Screenshot_22.png
Bu mesaja eklenen dosyaları görüntülemek için gerekli izinlere sahip değilsiniz.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

Konu Sahibi
1000DAYS

CS3 Devir HK.

Serhat Öndeş yazdı: Cum Haz 24, 2022 7:00 pm
yen1.^ yazdı: Cum Haz 24, 2022 6:59 pm Ben tanırım arkadaşı bulunduğu sunucuyuda biliyorum alma gibi bir niyetinin olduğunu sanmıyorum. Cs3comun devir ettiğini bende duymuştum.

Bknz. Screenshot_20.png
Screenshot_22.png
1-) Hayır sunucuyu alma gibi bir niyetim yok :D
Zaten bir pro ipsinde takılıyorum ben. Devir işlemi yasaklı işlem olarak biliyorum konu açma gereği duydum, sunucu sizin mi ?
Sizin neden bu ip ile bu kadar ilgilendiğiniz anlamış değilim.
2-) Devir ettiğini kanıtlamam için öyle şeyler yazmam gerekiyordu, ne yazmamı bekliyordunuz ?

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Serhat Öndeş
İletişim:

CS3 Devir HK.

1000DAYS yazdı: Cum Haz 24, 2022 7:03 pm

Bknz. Screenshot_20.png
Screenshot_22.png
Zaten bir pro ipsinde takılıyorum ben. Devir işlemi yasaklı işlem olarak biliyorum konu açma gereği duydum, sunucu sizin mi ?
2-) Devir ettiğini kanıtlamam için öyle şeyler yazmam gerekiyordu, ne yazmamı bekliyordunuz ?
Sunucu benim değil ve csdurağında sunucum yok, arada furkan ve özcanların sunucusunda takılırım o kadar.

Devir etmek için konuşmaların kaydetmek güzel fikir, burada en büyük cevabı ömer telli verecektir, siz sunucuyu elde edemediğiniz için sunucuyu satıp satmadığını sormuşsunuz, bu şekilde bir tür kanıt elde etmiş oldunuz, neyse konuşmanın manası yok dediğim gibi ömer telli gerekli cevabı verecektir. Detaylı incelemede işlerin nasıl yürütüldüğünü hepimizi görmüş olacağız.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

Konu Sahibi
1000DAYS

CS3 Devir HK.

Serhat Öndeş yazdı: Cum Haz 24, 2022 7:06 pm
1000DAYS yazdı: Cum Haz 24, 2022 7:03 pm

Bknz. Screenshot_20.png
Screenshot_22.png
Sunucu benim değil ve csdurağında sunucum yok, arada furkan ve özcanların sunucusunda takılırım o kadar.

Devir etmek için konuşmaların kaydetmek güzel fikir, burada en büyük cevabı ömer telli verecektir, siz sunucuyu elde edemediğiniz için sunucuyu satıp satmadığını sormuşsunuz, bu şekilde bir tür kanıt elde etmiş oldunuz, neyse konuşmanın manası yok dediğim gibi ömer telli gerekli cevabı verecektir. Detaylı incelemede işlerin nasıl yürütüldüğünü hepimizi görmüş olacağız.
Sunucuyu ben almayacağım dediğim gibi zaten takıldığım bir sunucu var
Gereken cevabı Ömer Telli verecektir.
İyi günler

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kilitli