Discord sunucumuz açılmıştır, hepinizi bekleriz

https://discord.gg/43gGDQe6tS

CSM StatsX v2.3 [Steam Özel]

Counter-Strike 1.6 Eklenti Paylaşımı

Moderatör: Moderatörler

Forum kuralları
DİKKAT !
Konu Başlığı veya içeriği BÜYÜK HARFLERLE olan konular direk silenecektir !
Burası eklenti paylaşım bölümüdür ve yönetici onaylıdır. Alakasız konular hiçbir şekilde onaylanmayacaktır

Eklenti eklerken eklenti kurallarına uyulması gerekir.
En önemlisi paylaşılan eklenti şablonuna uyulması gerekir.
Bu hususlara dikkat edilmeyip paylaşılan eklenti konuları silenecektir.
Kullanıcı avatarı

ENESIZM
Server Ip/DNS: MoonDeveloperTeam
İletişim:

Mesaj gönderen ENESIZM »

CSDurağının default stats eklentisini deaktif etmeniz gerekmekte.

@arda34

Etiketler:
Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

arda34
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye

Mesaj gönderen arda34 »

nasıl yapicam onu

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

ENESIZM
Server Ip/DNS: MoonDeveloperTeam
İletişim:

Mesaj gönderen ENESIZM »

@arda34

https://panel.csduragi.com/urun/editor/ ... lugins.ini

Bu linke girip;

Bu görüntüde ki eklentinin başına ";" koyup, yüklediğiniz eklentiyi en üste yazıp kaydediniz.
Screenshot_1.png
Bu mesaja eklenen dosyaları görüntülemek için gerekli izinlere sahip değilsiniz.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

0nurd0gann
Clan İsmi: BLOODY GAMING
İletişim:

Mesaj gönderen 0nurd0gann »

Yek'-ta yazdı: Çrş Tem 31, 2019 8:02 pm Eklenti İsmi : CSM StatsX v2.3 [Steam Özel]
Yapımcısı : AMXX Dev Team (Düzenleme Yek'-ta)
Sürüm : v2.3 [Steam Özel]
Açıklama :
CSM StatsX eklentisinin Steam Özel sürümüdür. Bu sürümde /top da Steam olan oyuncular belirgindir.

Neler Var :
2.0 sürümü yazdı: -1. sürümünde sadece top10,top20,top30... vs. top100 e kadar vardı, bunda ise bütün hepsi var. Yani siz .top234234234 yazsanız bile size o sıralamayı verir. .top1 yazarsanız sadece 1. sıradakini yazar, .top6 yazarsanız 6. kişiye kadar olan sıralamayı yazar.
-Oyuncu .top15 yazsa bile otomatik top10'u gösterir.
-1. sürümünde görselleri düzenlemek baya uğraş istiyordu, bu görselleri kolay düzenlemeniz için .sma dosyasının en üstüne sadece buraları düzenleyiniz diye not ekledim. Alt satırlara gömülerek karışık matematik sorularına dalar gibi dalmanıza gerek yok (çok satır var).
-.rankstats ı 2.0 sürümünde görselli yaptım. Ekran görüntülerinde görürsünüz, CT ve TE takımı için ayrı ayrı çıkıyor.
-Oyuncu canlı iken .me yazınca kaç vurduğunu görebiliyordu, bullet damage eklentisi olmayan ip ler bunun sadece ölü iken kullanılmasını istiyordu. Cvar komutu ekledim, 1 yada 0 yaparak sadece ölü iken işleme geçip geçmemesini ayarlayabiliyorsunuz.
-top sıralamasına oyuncunun ne kadar C4 kurduğunu ve kaçını patlatabildiğini ve kurulan C4 leri kaç defa çözebildiğini yazdırdım. 1.8.3 sürümünde böyle bir özellik vardı, nimetleri sonuna kadar kullandım.
2.2 sürümünde eklenenler yazdı: -amx_statscfgmenu ye normalde top15 diye kayıtlı idi ve bu eski bilgiler ile çakışabiliyor idi, buna özel tanımlandırma yapıp adını say /topxx koydum.
-/rank, /me komutlarını biçimlendirdim. Daha hoş ve göze güzel görünüyor.
-2.0 sürümünde say /topxx ile say /rankstats da gözüken veriler bir değilmiş, incelediğimde 2.0 da değişken atlaması yapmışım farkına varmadan. 2.2 sürümünde bunu fixledim
-say /topxx 'e NET değerini ekledim. Toplam öldürdüğü ile toplam öldüğünün farkı ekrana basılıyor. Eğer ki 0'ın altında bir değer varsa "-" koyuyor.
-say /rankstats da CT nin resmi gözükmüyormuş, bununla ilgili bir sorunu ben göremedim. cs1Net || cs2Net'e girerseniz görebilirsiniz, CT nin resmi sorunsuz gözüküyor.
2.3 [Steam Özel] sürümünde yapılanlar yazdı: -Top motd tasarımı yeniden tasarlandı ve daha sade bir tasarım çıkartıldı..
-Top motd ekranında hangi oyuncuların Steam üzerinden oynadığı bellidir.
-Top motd ekranında Neti sıfırın altında olanlarda "-" gözükmesi kaldırıldı.
-Rankstats tasarımı değiştirildi.

Ekran Görüntüsü :
Resim

Cvar Ayarları :

Kod: Tümünü seç

csm_mecanlikapat 1/0 ; .me komutunun canlı olan oyunculara kapatıp açma. 1 kapatır, 0 açar.
İndir :
Bu StatsX eklentisini kullanmak için önce bu eklentiyi kurmalısınız; eklentiler-pluginler/csd-stats-oyuncu-s ... 38211.html
serverımı uzun zaman sonra formatladım fakat eklentiyi aktifleştiremedim panelde "CSD Stats" eklentisi aktif amx_statscfgmenu'ye girdigimde sadece /timeme /time10 /timemenu çıkıyor eskiden /rank /me /top10 gibi yazılarda vardı kaldırılmış nasıl aktif edebilirim ?

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Konu Sahibi
Yek'-ta
İletişim:

Mesaj gönderen Yek'-ta »

0nurd0gann yazdı: Cmt May 30, 2020 8:48 am serverımı uzun zaman sonra formatladım fakat eklentiyi aktifleştiremedim panelde "CSD Stats" eklentisi aktif amx_statscfgmenu'ye girdigimde sadece /timeme /time10 /timemenu çıkıyor eskiden /rank /me /top10 gibi yazılarda vardı kaldırılmış nasıl aktif edebilirim ?
Konudan bilgim var, yakın bir zamanda yapılan güncellemede sorun giderilecek.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

0nurd0gann
Clan İsmi: BLOODY GAMING
İletişim:

Mesaj gönderen 0nurd0gann »

tamamdır beklemedeyiz

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

leoni.das

Mesaj gönderen leoni.das »

Teşekkürler

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

Barmen27

Mesaj gönderen Barmen27 »

amx_statscfgmenu acilmiyor bizde de consola yazdigimizda açılmıyor

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

demirhaNNN

Mesaj gönderen demirhaNNN »

Kontrol sağlar mısınız konu ile ilgili, eklenti mevcut değil. @Yek'-ta

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

demirhaNNN

Mesaj gönderen demirhaNNN »

Yek'-ta yazdı: Cmt May 30, 2020 4:51 pm
0nurd0gann yazdı: Cmt May 30, 2020 8:48 am serverımı uzun zaman sonra formatladım fakat eklentiyi aktifleştiremedim panelde "CSD Stats" eklentisi aktif amx_statscfgmenu'ye girdigimde sadece /timeme /time10 /timemenu çıkıyor eskiden /rank /me /top10 gibi yazılarda vardı kaldırılmış nasıl aktif edebilirim ?
Konudan bilgim var, yakın bir zamanda yapılan güncellemede sorun giderilecek.
2.2 fix eklentisini kurabildik en güncel şekilde ancak yine de css kısmında sıkıntılar mevcut. Türkçe karakterler desteklenmiyor Öldürme A?!_ldurme gibi yazıyor. Bu stats ile ilgili güncelleme gelecek mi veya bunu nasıl düzeltebiliriz?

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala