Discord sunucumuz açılmıştır, hepinizi bekleriz

https://discord.gg/43gGDQe6tS

cs33.com hk.

Moderatör: Moderatörler

Forum kuralları
[font size=20] DİKKAT [/font]

Silinmiş konu içerikleri hiçbir şekilde kontrol edlimemektedir. İndirdiğiniz dosyaların sorumluluğu tamamiyle size aittir.
Mutlaka indirdiğiniz dosyaları antivirüs ile taratınız.

Konu Sahibi
vburakustunel

cs33.com hk.

Mesaj gönderen vburakustunel »

Merhaba buraya konu açmayacaktım asıl konudan zaten arkadaşlara sorularımı sormuştum fakat bir türlü cevap alamadım. Üstüne üslük bana bu mesajları yazıp bir anda engellemesi bu konuyu açmama sebep oldu.
Resim

Bahsettiğim konu: server-tanitimi-clan-tanitimi/hakan-uni ... 49803.html

Uzun süredir panelde para mevcut olduğu için 2. ip çekmeyi planlıyorum. Cs33 ipisi haftalardır bir türlü ne mod olduğu belli olmayan, boş kalan bir sunucuydu. Bizimde hedefimiz kiralığa düşünce bu ipiyi almaya çalışmaktı. Bugün isminin ve yönetimin değiştiğini fark ederek yukardaki konuya ve discord sunucularında ipinin ne zaman düştüğünü sordum. Fakat yanıt vermek yerine ters ters mesajlar alarak sunucularından yasaklandım :D Şimdi Hakan Bey diyecek ki sunucu yönetimi aynı, ortak olduk vs. o konuya hiç girmeyeceğim. Herkes istediği kişiyle ortak olabilir sonuçta. Clan ismi değişme yasağı devam ediyor mu? Eğer etmiyorsa bizde sunucu ismimizi değiştirmek istiyoruz. Teşekkürler, iyi forumlar.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

ygtkms

cs33.com hk.

Mesaj gönderen ygtkms »

Merhabalar, Burak bey. CS33'ün sahibi benim. Sunucu yönetimi değişmedi, sunucumuzun adı da değişmedi. Sunucumun süresini uzatmak için çok uzun bir süre ödemeye devam edeceğim. Aklımda cs33'ü salmak gibi bir planım yok. Şimdi bahsettiğiniz konulara deyineyim, Hakan beyden biz modu satın aldık. Kendisi bize bu modu yaptı. Ve modun içerisindeki pluginlerden kaynaklanan bir durumdan dolayı sunucu adı Hakan Unique oluyor. Biliyorsunuzdur bazı forumlarda [dpcs]'nin modu paylaşıldı, o mod'da da aynı şekilde dark proffessionel escape server tarzı sunucu adı değişiyordu ve hali hazırda o isimde başlatıyordu sunucuyu zaten. Bizim aldığımız pakette aynı şekilde, sunucu adını tekrardan evengex yapacağız fakat pluginlerden dolayı yaptığımızda geri Hakan Unique oluyor. Pluginleri düzenliyoruz sunucu adını bugları giderdikten sonra tekrardan Evengex yapacağız. Clanımın adı Evengex ve vazgeçmeyeceğim.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

ygtkms

cs33.com hk.

Mesaj gönderen ygtkms »

Ayrıcadan ben müsait olamadığımdan dolayı reklam konusunu onun açmasını istedim. server-tanitimi-clan-tanitimi/hakan-uni ... 49803.html bu reklamı kendisi benim isteğim üzerine yapmıştır. Kendisinin size karşı yanlış sözlerinden dolayı kusura bakmayın. Sanırım yanlış anlaşılma olmuş.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

ygtkms

cs33.com hk.

Mesaj gönderen ygtkms »

İsterseniz ts3 adresinizi atın geleyim konuşuruz oradan.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

Konu Sahibi
vburakustunel

cs33.com hk.

Hakan'ın kendi discord sunucusunda kendi sunucusu diye reklam yapması benim kafamı karıştırdı. Modu satın aldınız kuruyor fakat kendi sunucusunda server açıldı diye reklam atması ne oluyor tam olarak? Düzgünce cevap verdiğiniz için teşekkürler. Keşke Hakan'da 10-15 yaş gibi davranma demek yerine kendisi yaşının adamı olsaydı. Discord Adresim: BlueGaming - Benim kimseyle alıp veremediğim yok, kendi işime bakıyorum. Sunucu isim değişme yasağı kalktıysa bende değiştirmek istediğimi belirtmek istedim sadece.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

liashine01
Server Ip/DNS: CS23.CSDuragi.COM
Clan İsmi: SavioR Clan

cs33.com hk.

Mesaj gönderen liashine01 »

Ben Şu konuyu da anlamıyorum klan isim değişme yasağı var deniliyor yasak orta da yok. Yanlış Hatırlamıyorsam cs24 ipsi ilgilenilmediği için Csduragi ekibi tarafından kapandı. Cs33 de ilgilenilmiyor ve kapanmıyordur ama eminim ömer bey en kısa sürede uyarıyı verecektir. Yani demek istediğim parayı verip istediğim gibi uzatıcam devri yok.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

Konu Sahibi
vburakustunel

cs33.com hk.

liashine01 yazdı: Pzr May 15, 2022 11:04 pm Ben Şu konuyu da anlamıyorum klan isim değişme yasağı var deniliyor yasak orta da yok. Yanlış Hatırlamıyorsam cs24 ipsi ilgilenilmediği için Csduragi ekibi tarafından kapandı. Cs33 de ilgilenilmiyor ve kapanmıyordur ama eminim ömer bey en kısa sürede uyarıyı verecektir. Yani demek istediğim parayı verip istediğim gibi uzatıcam devri yok.
Umarım bu konuda önceki konular gibi silinmez de net bir karar verilir.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Taha Demirbaş
İletişim:

cs33.com hk.

Mesaj gönderen Taha Demirbaş »

Bir şeyi unutuyorsunuz. Forum ortamı hoşgörü ortamıdır. Buna uymayan konular direkt silinir. Bu sefer bir kaç yorumu sildim. devamında konuyu sileceğim.

Biriniz sunucu adını değiştirecek eklenti yazmış. diğeri bunu değiştiremiyorum ama değiştiriyoruz güncelleyeceğiz demiş. Dc deki muhabbetleriniz sunucuya sıçramadığı sürece burayı ilgilendirmiyor. Kimse kimseye "abicim,ezik,aşağılık" gibi söylemleri burada konuşamaz. Konuşmamalıdır. Çözülecek birşey görmüyorum adam hakkı ile sunucusunu uzatmış illegal bir durum var ise kontrollerde çıkacaktır zaten.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

bilalgecer47

cs33.com hk.

Mesaj gönderen bilalgecer47 »

33sahibi tarafından yapılan açıklamalar çok saçma.Tanıtım konusunudamı hazır eklentiyle açtınız.Gereken Yapılır sanırım.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

ygtkms

cs33.com hk.

Mesaj gönderen ygtkms »

liashine01 yazdı: Pzr May 15, 2022 11:04 pm Ben Şu konuyu da anlamıyorum klan isim değişme yasağı var deniliyor yasak orta da yok. Yanlış Hatırlamıyorsam cs24 ipsi ilgilenilmediği için Csduragi ekibi tarafından kapandı. Cs33 de ilgilenilmiyor ve kapanmıyordur ama eminim ömer bey en kısa sürede uyarıyı verecektir. Yani demek istediğim parayı verip istediğim gibi uzatıcam devri yok.
Poyraz, fark ettiysen oyuncumuz geliyor yavaştan. Şu anda gördüğün gibi ilgileniyoruz. Ve herkes gibi sunucumun parasını ödüyorum.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kilitli