Discord sunucumuz açılmıştır, hepinizi bekleriz

https://discord.gg/43gGDQe6tS

Kredi Veren Bankalar Hangisi

Diğer forum kategorileri dışında kalan herşey.

Moderatör: Moderatörler

Konu Sahibi
Adventist
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye

Mesaj gönderen Adventist »

Özcan Örs yazdı: Pzr Şub 27, 2022 1:23 am Biri şu çocuğa kredi versin artık :D
Versinler be abi cs8 alim 2 yil hasret gotururum.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

bumbum

Mesaj gönderen bumbum »

hacım yatırım tavsiyesi değil 8coma girme dilin yanar 😂 girecek sağlamlar var

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

Konu Sahibi
Adventist
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye

bumbum yazdı: Pzr Şub 27, 2022 4:01 pm hacım yatırım tavsiyesi değil 8coma girme dilin yanar 😂 girecek sağlamlar var
Girsinler ne olcak cs13.csduragi.com duser belki onu alirim ama orada kac aydir user sıfır gibi 2200 tl değermi bilmem

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

OPC Line
Server Ip/DNS: 213.238.173.xx
Clan İsmi: *YouKnowMyName*

Mesaj gönderen OPC Line »

Adventist yazdı: Pzr Şub 27, 2022 6:37 pm
bumbum yazdı: Pzr Şub 27, 2022 4:01 pm hacım yatırım tavsiyesi değil 8coma girme dilin yanar 😂 girecek sağlamlar var
Girsinler ne olcak cs13.csduragi.com duser belki onu alirim ama orada kac aydir user sıfır gibi 2200 tl değermi bilmem
Cs13 bendeydi alan kişi neden sahipsiz bıraktı bilmiyorum. Ama iyi de oldu bırakması. Şuan insanlar cs13 yok gibi davranıyor. Çoğu kişi girmez bile. Adam akıllı birşey yapılırsa patlama yaşar.
Kredi tavsiye etmem sakın bulaşma daha gencecik adamsın. Çevrenden bulabiliyorsan bul bankaya borçlanmaktansa çevreye borçlan daha iyi. ( en azından faizi yok). Kaldı ki acil bişey olur alırsın hadi ama seninki oyun için hiç gerek yok. Onun yerine sağlam klanlardan aklına yatanlardan parayla adminlik al aylık.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

Konu Sahibi
Adventist
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye

OPC Line yazdı: Pzr Şub 27, 2022 6:52 pm
Adventist yazdı: Pzr Şub 27, 2022 6:37 pm
Cs13 bendeydi alan kişi neden sahipsiz bıraktı bilmiyorum. Ama iyi de oldu bırakması. Şuan insanlar cs13 yok gibi davranıyor. Çoğu kişi girmez bile. Adam akıllı birşey yapılırsa patlama yaşar.
Kredi tavsiye etmem sakın bulaşma daha gencecik adamsın. Çevrenden bulabiliyorsan bul bankaya borçlanmaktansa çevreye borçlan daha iyi. ( en azından faizi yok). Kaldı ki acil bişey olur alırsın hadi ama seninki oyun için hiç gerek yok. Onun yerine sağlam klanlardan aklına yatanlardan parayla adminlik al aylık.
Yok be hangi klanda oynasak laba luba oluyor. Yönetmwk en iyisi kredi çekicemde aylık 250 tl 12 aylık filan 150 tl öderim kira birşey değil 500 tl max fazla ödesem yada 1k birşey olmaz.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

FatihBey21512
Server Ip/DNS: CSX.CSDuragi.COM
Clan İsmi: ARMY

Mesaj gönderen FatihBey21512 »

Adventist yazdı: Pzr Şub 27, 2022 3:30 pm
FatihBey21512 yazdı: Pzr Şub 27, 2022 11:50 am Eğer yaşın 18'in üstündeyse vakıfbank "1.000 TL ve 9.000 TL" aralığında ihtiyaç kredisi veriyor eğer "1.000 TL" çekecek olursan 36 ay vade ile ayda "41,10 TL" ödemesi oluyor.
Kesin veriyor mu çalışmayana öğrenci olana ona göre hesap açıcam öteki bankalar gibi olumsuz sonuçlanmasın. 😁
O kadarını bilmiyorum başvuru yapabilirsin orada zaten olumlu olumsuz diye cevap verilir sana

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

ElitGaminG
Server Ip/DNS: cs21.csduragi.com
Clan İsmi: eLit gAming

Mesaj gönderen ElitGaminG »

Merhaba dostum,
Şu şartlarda kredi çekip server kiralaman demek yediğinden kısmak demek, maalesef bu durumda mutlu olacağını sanmıyorum, sana bir abin olarak yardımcı olmak isterim, cs5 i yeni kiraladık yönlendirme ve 1 yıllık ödemesini peşin olarak yaptık, oranın yönetim ekibini kuruyoruz, jb ile ilgilendiğimizden pro ayıracak vaktimiz olmuyor bizim, eğer ki kafalarımız uyuşursa seni ekibe alalım oraya. hem cebinden para çıkmış olmaz.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

Konu Sahibi
Adventist
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye

ElitGaminG yazdı: Pzr Şub 27, 2022 8:11 pm Merhaba dostum,
Şu şartlarda kredi çekip server kiralaman demek yediğinden kısmak demek, maalesef bu durumda mutlu olacağını sanmıyorum, sana bir abin olarak yardımcı olmak isterim, cs5 i yeni kiraladık yönlendirme ve 1 yıllık ödemesini peşin olarak yaptık, oranın yönetim ekibini kuruyoruz, jb ile ilgilendiğimizden pro ayıracak vaktimiz olmuyor bizim, eğer ki kafalarımız uyuşursa seni ekibe alalım oraya. hem cebinden para çıkmış olmaz.
Olur.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

Konu Sahibi
Adventist
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye

ElitGaminG yazdı: Pzr Şub 27, 2022 8:11 pm Merhaba dostum,
doğru söylüyorsun abi. ama gerek kalmadı teşekkür ederim.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala