Discord sunucumuz açılmıştır, hepinizi bekleriz

https://discord.gg/43gGDQe6tS

[CSProgressBar] CSDGuard Troll Eklentisi

Hazır fonksiyonlar, kütüphaneler, düzenleme programları/araçları/gereçleri, editörler kısacası geliştirme ortamı

Moderatör: Moderatörler

Kullanıcı avatarı

Konu Sahibi
Yek'-ta
İletişim:

Mesaj gönderen Yek'-ta »

Merhabalar.. Zamanında eğlenmek amaçlı, istemediğim kişileri sinir etme amaçlı yazmış olduğum troll bir eklenti var. Tabii yine kıyıda köşede kalan eklentilerden bir tanesi. CSDurağının koruma eklentisinin bir parçasıymış gibi işlem yapan bu eklenti oyuncunun ekranına alışık olmadık bir biçimde yazı yazarak oyuncuyu korkutuyor.
Önce ekranda CSDGuardın dosya tarama işlemi yapacağını, tek tek taradığı dosyaları yazıyor. Akabinde hile bulduğunu ve sunucuda admin bulunmadığını yazıyor. Online admin bulunmadığını yazıp oyuncunun windows dosyalarını silmeye kalkıyor.

Videoda görmüş olduğunuz dizüstü bilgisayara hiçbir fiziksek hasar verilmemiştir. Hala çalışmaktadır..

Bu eklenti de yarım eklentidir. Eklentinin paylaştığım hali sunucuda bütün herkese işlem yaptırıyor. Alıp kullanacak olan kişi eklentiyi düzenlemesi gerekmektedir. Kişi bazlı bir yazı göndermek istiyor ise MSG_BROADCAST yerine MSG_ONE_UNRELIABLE, player olarak 0 göndermek yerine oyuncunun idsini göndermelidir.
Eklentinin ekranda çıkması için sunucuya CSProgressBar.res dosyasını atmalısınız. Rar içerisinde dosya mevcuttur, eklenti içerisinde nereye atmanız gerektiği yazmaktadır.
Bu mesaja eklenen dosyaları görüntülemek için gerekli izinlere sahip değilsiniz.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

AteSinOqLu
Server Ip/DNS: 213.238.173.29
Clan İsmi: Pa$Ha PRO

Mesaj gönderen AteSinOqLu »

Güzele benziyor bilgisayara geçince denemesini yapıcam teşekkürler

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Taha Demirbaş
İletişim:

Mesaj gönderen Taha Demirbaş »

Arkadaşlar o anın gerçekçiliği izleyenleri de alsın diye videoyu bu şekilde çekmiştir.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

F.T.H
İletişim:

Mesaj gönderen F.T.H »

Çoluk çocuk önüne gelene yapmazsa iyidir
Ayrıca laptopun sigortası vardır umarım

Eklentiye göz attımda o tasklar hiç bitmeyecek sandım

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

1000DAYS

Mesaj gönderen 1000DAYS »

ahaah çok güzelmiş denicem teşekkürler

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

shagun

Mesaj gönderen shagun »

Cok denemek istedim ama bir kaç şeyde hata yapıyorum galiba. resource adlı var olan dizine ui adlı dizin oluşturdum " resource/ui/ " içine CSProgressBar.res atıp ardından, sma yı kurdum vede servera kur dedim. chate cokert vede test yazdım ama olmadı geri dönüş yaparsan sadece oyundan 1 kişiye yapmayıda detaylandırırsan çok güzel olur .

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala