Discord sunucumuz açılmıştır, hepinizi bekleriz

https://discord.gg/43gGDQe6tS

CSDuragi.com - Oyuncular - Önerinize İhtiyacım Var

Diğer forum kategorileri dışında kalan herşey.

Moderatör: Moderatörler

RedLineErdem
Clan İsmi: RedLineForce

Mesaj gönderen RedLineErdem »

Özcan Örs yazdı: Pzr Ağu 29, 2021 10:52 pm
RedLineErdem yazdı: Pzr Ağu 29, 2021 7:43 pm Cs 1.6 server işleri bitişlerde 1 yada 2 aya bende pes ederim gibi.
Tek tavisyem kışa kadar bekleyin çoğu kişi bıraktı ama bana kalırsa bekleyin yasaklar gelecektir elbet gelince toplanır diye düşünüyorum
Kışın doluluk olur hocam onda sıkıntı yokta kontrol edilebilir nesil değil şuanki nesil. Dünyayıda versen güzellik yapsan aya gözlerini dikiyorlar :) ekip çalışması,ahlakı,disiplin,kural hiçbirşeyi takmıyorlar malesef. Çalışmadan zirvede olmak istiyorlar :lol:

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Özcan Örs
Server Ip/DNS: cs3.csduragi.net
Clan İsmi: TIMGaming
İletişim:

Mesaj gönderen Özcan Örs »

RedLineErdem yazdı: Pzt Ağu 30, 2021 10:55 pm
Özcan Örs yazdı: Pzr Ağu 29, 2021 10:52 pm
RedLineErdem yazdı: Pzr Ağu 29, 2021 7:43 pm Cs 1.6 server işleri bitişlerde 1 yada 2 aya bende pes ederim gibi.
Tek tavisyem kışa kadar bekleyin çoğu kişi bıraktı ama bana kalırsa bekleyin yasaklar gelecektir elbet gelince toplanır diye düşünüyorum
Kışın doluluk olur hocam onda sıkıntı yokta kontrol edilebilir nesil değil şuanki nesil. Dünyayıda versen güzellik yapsan aya gözlerini dikiyorlar :) ekip çalışması,ahlakı,disiplin,kural hiçbirşeyi takmıyorlar malesef. Çalışmadan zirvede olmak istiyorlar :lol:
Şuan olduğum yere gelebilmek için çok seneler verdik öyle geldik millet rahatlığa alışmış o yüzden standart bir yerde duruyorlar :)

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala