Discord sunucumuz açılmıştır, hepinizi bekleriz

https://discord.gg/43gGDQe6tS

CSDuragi.com - Oyuncular - Önerinize İhtiyacım Var

Diğer forum kategorileri dışında kalan herşey.

Moderatör: Moderatörler

Kullanıcı avatarı

Konu Sahibi
MR-X

Mesaj gönderen MR-X »

Öncelikle Hepinize Selamlar,

Yaklaşık 6-7 Senedir CounterStrike 1.6 Oyuncusuyum. Çoğunuzu Tanımasamda Forumu Sürekli Sıkı Takip Eden Fakat Bir O Kadar`da Uzak Biriyimdir..
Bu 6-7 Senelik CS Camiasında Yaklaşık 3 Senemi Zombie Mod Yapmak Tasarlamak Ve Bunların Sürekli Açıklarıyla Uğraştım En İnce Ayrıntılarına Kadar. [Aşırı Derecede] İçime Kapanık ve Yalnız Takılmayı Seven Bir Bireyimdir. Bu Psikolojik Baskı Beni Bilgisayar Başında Yazılımlarla,Açıklarla Besledi Ve Yazılım Şirketinde İşe Başladım Hayatımın Düzene Girdiğini Gördüm. Hiç Vazgeçmediğim Özelliğim İse Mod Yazılımlarıyla Uğraşmak Oldu..
2 Sene Önce Kurmuş Olduğum Zombie Plague Moduna Hiçbir Reklam Yapmadan CSDurağının Kendi Kitlesiyle Sunucum Kolay Kolay Hiç Boş Kalmamıştır. Bütün Titizlik ve Özenle Kurmuş Olduğum Sunucu Ne Yazık Ki Özel Hayatımda Olan Psikolojik Sorunlar Nedeniyle Kapatmak Zorunda Kalmıştım. Çoğu İnsan Facebook`dan Bana Şunu Sormuştu ( Neden ? ) Bunla İlgili Açıklama Yapmamıştım Kimseye Herşeyi Silmiştim Kafamdan..
Bugün 28.08.2021 Tarihinde Tekrar Buraya Gelip Bunları Size Anlatabilmek Ayrı Bir Sevinç CSDurağının Senelerdir Kapanmaması Benim İçin Dahada Ayrı Bir Sevinç Oldu.

Sizin Önerinize İhtiyacım Var Uzun Soluklu Saçma Sapan Satışları Olmayan Bir Zombie Mod Kurmak İstiyorum İnsanların Eskisi Gibi Sadece Eğlenip Vakit Geçirebileceği Herkesin Eşit Bir Oynadığı Oyun Herkesin Eşit Saygı Çerçevesinde Birbirleriyle İçli Dışlı Olabilmesi.
Şuan ki Duruma Baktığımda Çoğu Zombie Plague & Biohazard Sunucularının Boş Olduğunu Gördüm Bunun Nedeni Günümüzde Çıkan Güncel Oyunlardır Diye Düşünüyorum..
Zombie Plague Modu Yada ZombiePlagueCSO Yada ZombiePlagueBİO Tarzında Bir Sunucu Açsam Doluluk Oranı Ne Olur Böyle Bir Moddan Beklentileriniz Neler Olur Neler Hoşunuza Gidebilir. Tek İsteğim Eskisi Gibİ Sıcak Bir Ortam Kurabilmek.. Ve Benim Sizin
ÖNERİLERİNİZE İHTİYACIM VAR

Saygılarımla MR-X

@CSDURAGİ. :ct:
@FORUM :steam:

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

ahmetsencanx2

Mesaj gönderen ahmetsencanx2 »

Bu oyun artık son demlerini yaşıyor, elbet bir kitle sürekli oynayacak fakat bu oyun 5 sene önce bitti. 2015-2016da ortam bambaşkaydı. Yerinde olsam hiç uğraşmazdım yine başarılar

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

Serpentraz

Mesaj gönderen Serpentraz »

Çok ilgi çekici ve eğlenceli bir mod kurulmadığı sürece rağbet göreceğini zannetmiyorum bu oyun son 1 senede çok fazla oyuncu kaybetti kalan oyuncular ise genelde köklü bilinen serverlerde oynuyorlar

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Darkness Berry

Mesaj gönderen Darkness Berry »

ahmetsencanx2 yazdı: Cmt Ağu 28, 2021 9:48 am Bu oyun artık son demlerini yaşıyor, elbet bir kitle sürekli oynayacak fakat bu oyun 5 sene önce bitti. 2015-2016da ortam bambaşkaydı. Yerinde olsam hiç uğraşmazdım yine başarılar
hak veriyorum cs 1.6 son anlarını yaşıyor en fazla 2 3 yılı kaldı.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Konu Sahibi
MR-X

Mesaj gönderen MR-X »

Ciddi Yorumlarınız İçin Teşekkürler.

Biraz Sunucu Gidişatlarını Gözlemleyeceğim Duruma Göre Karar Verereceğim..

:ct:

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

sanko555

Mesaj gönderen sanko555 »

Bence Biraz Beklemek Gerekiyor Sene Sonu Durumlar Ne Olur Bilmiyorum Ama CS1.6 Suyu Çekiliyor Sanırım. Hiçbir Geliştirme Yok :( Şimdiden Başarılar Genede

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Özcan Örs
Server Ip/DNS: cs3.csduragi.net
Clan İsmi: TIMGaming
İletişim:

Mesaj gönderen Özcan Örs »

Kardeşim alakasız bir soru sormak istiyorum sadece benim serverimde senin forum nickin ile aynı isimde birisi var o sen misin?

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Konu Sahibi
MR-X

Mesaj gönderen MR-X »

Özcan Örs yazdı: Cmt Ağu 28, 2021 11:43 pm Kardeşim alakasız bir soru sormak istiyorum sadece benim serverimde senin forum nickin ile aynı isimde birisi var o sen misin?
Hayır, Yalnız Seni Tanıyorum Özcan :) 1 - 1.5 Sene Önce Zombie Server Kurmuştum Sana Abuzer Diye Biri Daha Vardı Yardım Ediyordu Mod İçin Bana :) Hala CSDurağında Barınmanız Güzel :)
Uzun Zaman Sonra Tekrar Burdayım..

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Özcan Örs
Server Ip/DNS: cs3.csduragi.net
Clan İsmi: TIMGaming
İletişim:

Mesaj gönderen Özcan Örs »

MR-X yazdı: Pzr Ağu 29, 2021 12:19 am
Özcan Örs yazdı: Cmt Ağu 28, 2021 11:43 pm Kardeşim alakasız bir soru sormak istiyorum sadece benim serverimde senin forum nickin ile aynı isimde birisi var o sen misin?
Hayır, Yalnız Seni Tanıyorum Özcan :) 1 - 1.5 Sene Önce Zombie Server Kurmuştum Sana Abuzer Diye Biri Daha Vardı Yardım Ediyordu Mod İçin Bana :) Hala CSDurağında Barınmanız Güzel :)

Valla ben seni tanıyamadım sanırım forum isminden dolayı bana ismini bağışlar isen hemen hatırlarım, ondan ziyade barınıyoruz ama bizde nereye kadar gideceğiz belirsiz çoğu dost klanlar masadan ayrılınca bizde böyle uğraşmaya çalışıyoruz. Seni de tekrar görmek güzel hoşgeldin :)

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Konu Sahibi
MR-X

Mesaj gönderen MR-X »

Özcan Örs yazdı: Pzr Ağu 29, 2021 12:42 am
MR-X yazdı: Pzr Ağu 29, 2021 12:19 am

Valla ben seni tanıyamadım sanırım forum isminden dolayı bana ismini bağışlar isen hemen hatırlarım, ondan ziyade barınıyoruz ama bizde nereye kadar gideceğiz belirsiz çoğu dost klanlar masadan ayrılınca bizde böyle uğraşmaya çalışıyoruz. Seni de tekrar görmek güzel hoşgeldin :)
Hoşbulduk :) Furkan Eskisi Gibi Değil Buralar Sanırım

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala