Discord sunucumuz açılmıştır, hepinizi bekleriz

https://discord.gg/43gGDQe6tS

Aktif CSGO serverı yöneten var mı ?

Server almadan önce kafanıza takılan soruları bizlere sorabilirsiniz , nasıl server alınacağını detayları ile öğrenebilirsiniz.

Moderatör: Moderatörler

Kullanıcı avatarı

Konu Sahibi
Ömer TELLİ
Yönetici
Server Ip/DNS: dm.csduragi.com
Clan İsmi: csd

Mesaj gönderen Ömer TELLİ »

Merhaba,
1.6'ya gelen yeni güncelleme aslında csgo alt yapısının ön hazırlarından biriydi, şuan öncelik olarak go hizmetinin geliştirmesini ve testlerini tekrar aktif etmiş bulunuyoruz.

Aktif olarak bir go sunucusu yöneten kişilerden piyasadaki eksiklikler hakkında geri dönüş beklemekteyiz.
Görüşlerinizi değerlendirmeye alıp gelecek olan cs go sunucu hizmetimize dahil edebiliriz.

Piyasada bu hizmeti veren firmaların panellerinden memnun musunuz ? Bizdeki 1.6 paneline oranla ne derece sunucuya müdahale hakkı ve sizlere rahat bir kullanım sunmaktalar ?
Aklınızda özellikle şu mutlaka olmalı dediğiniz bir fikir var mı ? ( şu eklenti olsun, şu şekilde müdahale edilsin, şu yapılabilsin gibi )
Admin ekleme olsun, webftp olsun, tek tık eklenti/mod kurulumu olsun, detaylı sunucu ayar sistemi olsun vs gibi şeylerde ne gibi özellikleri istersiniz
Lütfen fikirlerinizi belirtmekten çekinmeyin,
İyi oyunlar :cross:

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

ByIcemaN
Clan İsmi: aimTERROR
İletişim:

Mesaj gönderen ByIcemaN »

eklenti ve mod desteği en büyük eksiklikler.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Nejat Doğan
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye
Clan İsmi: Jesus Christ

Mesaj gönderen Nejat Doğan »

csgo sunucularin simdi acilmasi 1.6 kitlesini daha cok azaltmayacak mı efendim ben isterim 1,2 sene daha dayanmasını ve daha fazlasını

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

ulyoS

Mesaj gönderen ulyoS »

Gördüğüm ve baktığım kadarı ile mod ve eklenti desteği ya hiç yok ya da çok az. Bu durum en başlıca sebeplerden, çoğu kolaylık üzerine bir arayüz inşa etmiş, tek tık kurulumlar ve basit eklenti ayarları yapabildiğiniz şeyler daha çok ön planda. Bunun dışında csgo için 2-3 sene önceye kadar tam verimli destek verilmiyordu ticketleri olsun discordları olsun destekte çok istenen bir durum.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

burakxd383
Server Ip/DNS: -
Clan İsmi: -
İletişim:

Mesaj gönderen burakxd383 »

Nejat Doğan yazdı: Pzt Ağu 23, 2021 1:13 am csgo sunucularin simdi acilmasi 1.6 kitlesini daha cok azaltmayacak mı efendim ben isterim 1,2 sene daha dayanmasını ve daha fazlasını
csgo svlerinin 1.6 svleri ile bi alakası olmayacakki ?

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Özcan Örs
Server Ip/DNS: cs3.csduragi.net
Clan İsmi: TIMGaming
İletişim:

Mesaj gönderen Özcan Örs »

burakxd383 yazdı: Pzt Ağu 23, 2021 2:48 pm
Nejat Doğan yazdı: Pzt Ağu 23, 2021 1:13 am csgo sunucularin simdi acilmasi 1.6 kitlesini daha cok azaltmayacak mı efendim ben isterim 1,2 sene daha dayanmasını ve daha fazlasını
Ama ister istemez oraya da oyuncu gidecek demek istiyor ve haklı olabilir zaten oyuncu akışı az elbet merak edip gidenler olacak sevenler olur elbet onlar da orda sabit kalırsa bir tık daha azalacak

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Mr.Persians
Server Ip/DNS: CSXX.CSDURAGI.COM
Clan İsmi: LasTShoT | Clan
İletişim:

Mesaj gönderen Mr.Persians »

Özcan Örs yazdı: Pzt Ağu 23, 2021 2:53 pm
burakxd383 yazdı: Pzt Ağu 23, 2021 2:48 pm
Ama ister istemez oraya da oyuncu gidecek demek istiyor ve haklı olabilir zaten oyuncu akışı az elbet merak edip gidenler olacak sevenler olur elbet onlar da orda sabit kalırsa bir tık daha azalacak
csgo sunucular cs 1.6 oyuncularını azaltmaz sebep olarak şöyle açıklıyım benim bilgisayarım csgo kaldırsa sırf csduragının serverleri yok diye csgo girmeyecekmiyim şuan csgo su olan csgo oynuyor zaten önce xx serverde oynarken şimdi csduragi serverinde oynayacak iki farklı oyun.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Konu Sahibi
Ömer TELLİ
Yönetici
Server Ip/DNS: dm.csduragi.com
Clan İsmi: csd

Mesaj gönderen Ömer TELLİ »

CSGO sunucularının açılmasın 1.6'ya herhangi bir oyuncu kaybı olmayacaktır. Mr.Persians isimli arkadaşında dediği gibi var olan bir oyun, oynamak isteyen gidip başka yerlerde de oynuyordur

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Mashtfee

Mesaj gönderen Mashtfee »

Sonunda somut bir adım attınız abi Cs 1.6 da olduğu gibi eklenti destek ve sunucu kalitesi aynı olacak ise diğer firmalar düşünsün artık :D.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

holigan
Server Ip/DNS: 213.238.173.117
Clan İsmi: Holigan | Clan

Mesaj gönderen holigan »

şuanda hizmet vermiyorum ama yakın dönemde yeniden sunucu açıcam
gelişmiş bi Zombi Modu hazırlayıp farklı dönemlerde iki farklı firmadan sunucu aldım
panellerini ve hizmetlerini inceledim
kaliteli hizmet veren firmalar var ve işin hakkını her anlamda veriyolar
kontrol panelleri genel olarak çok kullanışlı sadece link ile harita yüklenebiliyor vs.
erişim izni olarak iki sunucuda da sunucu özel dosyaları hariç tüm dosyalara erişim izni veriliyordu yanlış hatırlamıyorsam
bunlar dışındaki önerilerim;
CS 1.6'da yapılan hataların yapılmaması
yapılan değişikliklerin veya güncellemelerin aktif olarak müşterilerle paylaşılması
yapılan değişikliğin öncesi ve sonrasında yaşanabilecek şeylerin daha geniş kapsamlı düşünülmesi
bence CS 1.6'da firmanız için yapılmış en akıllıca yeniliklerden biri 'Forum' sistemi,CS:GO için aynı şekil forum sistemi devam etmeli
panelin en az piyasadaki paneller kadar kullanışlı olması
diğer sunucuların işleyişi ve hizmeti takip edilip analiwz edilmeli
fark yaratacak yenilikler ve hizmetler düşünülmeli
CSDURAĞI farkını hissettirmeli

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala