Discord sunucumuz açılmıştır, hepinizi bekleriz

https://discord.gg/43gGDQe6tS

neden tek seferde 500tl den fazla ödeme yapamıyoruz?

Server almadan önce kafanıza takılan soruları bizlere sorabilirsiniz , nasıl server alınacağını detayları ile öğrenebilirsiniz.

Moderatör: Moderatörler

Konu Sahibi
Valkyrie
Server Ip/DNS: cs7.CSDuragi.com
Clan İsmi: vLad

Mesaj gönderen Valkyrie »

evet başlıkta da belirttiğim gibi tek seferde 500tl den fazla ödeme yapamıyoruz. ve atıyorum ilk 20den ip kiralamak için malum en az 4x500tl ödeme yapmak lazım. ödeme yaptık bildirim attık cevap bekledik derken serveri başkası kiraladı cevabı alıyoruz önceden geri iade politikası vardı şimdi geri iade de kalmış az önce okudum. ödeme yapmaya korkuyorum açıkçası serveri başkası kiralar ve nakitim en az 3-5 ay başka sv kiralığa düşene kadar rehin kalacak diye. lütfen serverin peşin kirası kadar ödeme yapılabilmesi konusunu gözden geçirin. daha önceden direk kirala kısımından ödeme yapılıyordu diye hatırlıyorum şuan önce bakiye eklemek şart.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Ömer TELLİ
Yönetici
Server Ip/DNS: dm.csduragi.com
Clan İsmi: csd

Mesaj gönderen Ömer TELLİ »

Kart ile yapılan ödemelerin bakiyesi 30 saniye içerisinde otomatik hesabınıza ekleniyor niye cevap bekleyesiniz ki ?

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

Konu Sahibi
Valkyrie
Server Ip/DNS: cs7.CSDuragi.com
Clan İsmi: vLad

Mesaj gönderen Valkyrie »

evet haklısınız zannettiğimden daha seri bir şekilde ödeme yapılıyormuş. herhangi bir geri bildirim beklemesi olmuyor. teşekkürler

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala