Discord sunucumuz açılmıştır, hepinizi bekleriz

https://discord.gg/43gGDQe6tS

Cift Clan İsmi

CSDurağını geliştirmek adına önerilerinizi , şikayetlerinizi , taleplerinizi buradan dile getirebilirsiniz.
Aklınıza gelebilecek her konuda CSDurağını ileriye taşıyabilmek için fikirlerinizi bekliyoruz.
Panel,ödeme yöntemleri,mesailer, forum içi yönetim şekli, serverlar,modlar keşke şu olsaydı daha güzel olurdu diyebileceğiniz her fikire açığız.

Moderatör: Moderatörler

Yazar: : miffin1
Gönderilme zamanı: : Cum Tem 23, 2021 12:02 am
Oylama: :
Status: : Geçersiz
Kullanıcı avatarı

Özcan Örs
Server Ip/DNS: cs3.csduragi.net
Clan İsmi: TIMGaming
İletişim:

Cift Clan İsmi

Mesaj gönderen Özcan Örs »

miffin1 yazdı: Cmt Tem 24, 2021 11:37 pm
Özcan Örs yazdı: Cum Tem 23, 2021 1:20 am
miffin1 yazdı: Cum Tem 23, 2021 12:40 am pro ıpler yölendirme oldugu ıcın doluyor jail olarak cok zor su devırde 0dan baslamak ila ekibin olması lazım
Server lisesinden haberin yok sanırım kardeşim pro ip ler isyan ediyor dolmuyor diye 😊
yanlıs anlama ama ön ipsin ve doluyor hala burda dolmuyor dıyorsun daha nekadar dolamasını ıstıyıorsun ? ilk iplerdesın yolendırmen de var oyuncu akısında acık daha ne istiyorsun
Kardeşim yukarı da sana server listesinden haberin yok sanırım demisim benim server im den haberi var mı dememişim? Benim server im yönlendirme den ziyade her zaman güncelleme yapıyoruz güncel tutulan tek server biziz ki ordan da oyuncu kazanabiliyoruz bu önemli değil önemli olan konu şu server listesinde çoğu ip boş demek istiyorum ama sen sanırsam yanlış anlıyorsun

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala