Discord sunucumuz açılmıştır, hepinizi bekleriz

https://discord.gg/43gGDQe6tS

Sunucularda Dropların Çözümü

Moderatör: Moderatörler

Forum kuralları
[font size=20] DİKKAT [/font]

Silinmiş konu içerikleri hiçbir şekilde kontrol edlimemektedir. İndirdiğiniz dosyaların sorumluluğu tamamiyle size aittir.
Mutlaka indirdiğiniz dosyaları antivirüs ile taratınız.
Kullanıcı avatarı

Yek'-ta
İletişim:

Mesaj gönderen Yek'-ta »

Atarken aldığınız hata nedir? Ne oluyor? Yıllardır kullanılan eklenti ve muadil(reapi ile yazılanlar) eklentileri ile aynı. Tabii bir sorun var ise bakılması lazım, fakat siz weapon icondan, c4 sayacı eklentisinden vs. de bahsetmişsiniz. Sorun çok daha derinlerde olabilir.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Konu Sahibi
FearLess
Server Ip/DNS: cs.rakibalik.org
Clan İsmi: RAK! BAL!K
İletişim:

Mesaj gönderen FearLess »

Bize Ömer Telli dedi kill asistde problem var diye. zaten öncesinde o pluginleri kapatmıştık işe yaramamıştı. Hala drop oluyordu Kill asist kapatınca düzeldi.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Özcan Örs
Server Ip/DNS: cs3.csduragi.net
Clan İsmi: TIMGaming
İletişim:

Mesaj gönderen Özcan Örs »

Yek'-ta yazdı: Pzt Haz 14, 2021 8:09 pm Drop Alan herhangi bir oyuncu girip, sunucu beni sürekli atıyor dedi mi?
Yekta arada konu açıyorduk gördün mü bilmiyorum server 32 kişi iken aniden 10 kişiye düşüyordu veya 15 kişiye düşüyordu yönetime yazıyorduk dönüş alamıyorduk gerçekten ciddi sorun yaşıyorduk ama şuan herhangi bir sorun yok çok şükür ama gene de drop yediğimiz vakit oluyor onları da eklentileri tek tek kapatıp geri açacağız

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Ömer TELLİ
Yönetici
Server Ip/DNS: dm.csduragi.com
Clan İsmi: csd

Mesaj gönderen Ömer TELLİ »

Özcan Örs yazdı: Pzt Haz 14, 2021 11:44 pm
Yek'-ta yazdı: Pzt Haz 14, 2021 8:09 pm Drop Alan herhangi bir oyuncu girip, sunucu beni sürekli atıyor dedi mi?
Yekta arada konu açıyorduk gördün mü bilmiyorum server 32 kişi iken aniden 10 kişiye düşüyordu veya 15 kişiye düşüyordu yönetime yazıyorduk dönüş alamıyorduk gerçekten ciddi sorun yaşıyorduk ama şuan herhangi bir sorun yok çok şükür ama gene de drop yediğimiz vakit oluyor onları da eklentileri tek tek kapatıp geri açacağız
İnsanları yanlış yönlendirmeyin, yönetime yazdığınızda dönüş alamama gibi bir durum olmadı.
Size defalarca kickleme durumunda konsolda yazılan hata mesajının ne olduğunu belirtmeniz istendi, her defasında bize "hiçbir şey yazmıyor" dediniz.

Sorunu yaşayan cs2com sahipleri bize detaylı bir şekilde istenilen bilgileri attı, sorun tespit edildi, 2-3 gün içerisinde de düzeltildi.

Şuan eklentide sorun yok gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kilitli