Discord sunucumuz açılmıştır, hepinizi bekleriz

https://discord.gg/43gGDQe6tS

Yasaklar Hk.

CSDurağını geliştirmek adına önerilerinizi , şikayetlerinizi , taleplerinizi buradan dile getirebilirsiniz.
Aklınıza gelebilecek her konuda CSDurağını ileriye taşıyabilmek için fikirlerinizi bekliyoruz.
Panel,ödeme yöntemleri,mesailer, forum içi yönetim şekli, serverlar,modlar keşke şu olsaydı daha güzel olurdu diyebileceğiniz her fikire açığız.

Moderatör: Moderatörler

Yazar: : Ruless
Gönderilme zamanı: : Pzt Haz 14, 2021 9:45 am
Oylama: :
Status: : Geçersiz

Konu Sahibi
Talep BOTU

Yasaklar Hk.

Mesaj gönderen Talep BOTU »

Merhabalar Ömer bey, malum 1.6 az kitlesi olan bir oyun ve yaz sezonuda geliyor normale göre biraz daha aktifliğin artma potansiyeli yüksek. Bu sebeple genel af çıkması ve yasaklanan kişilere bir şans daha verilmesi taraftarıyım.diğer Csdurağı oyuncularınında fikrini merak ediyorum.son olarakta karar zaten sizindir. Saygılarımla...

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

bestcore

Yasaklar Hk.

Mesaj gönderen bestcore »

Yasaklanan kişilerin, yasaklanma nedenlerine göre biraz daha tolerans gösterilebilir. Yasaklanma nedeni çok ağır birşeyse, katılmıyorum.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

tekbirlik
Server Ip/DNS: Cs2.Csduragi.Net
Clan İsmi: Selected-Gaming
İletişim:

Yasaklar Hk.

Mesaj gönderen tekbirlik »

Kesinlikle özellikle CSD'de yoğun bir düşüş var. CS 1.6'yı biraz daha ayakta tutabilmek ve sunucuyu canlandırmak adına yapılabilir. Ama çok çok ağır yapan kişilerin tabii ki kaldırılmaması gerekir. Bu yönden bestcore'ada katılıyorum.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

Ruless
Server Ip/DNS: CS17,CS20,CS25,CS28
Clan İsmi: TeamTR

Yasaklar Hk.

Mesaj gönderen Ruless »

bestcore yazdı: Pzt Haz 14, 2021 12:49 pm Yasaklanan kişilerin, yasaklanma nedenlerine göre biraz daha tolerans gösterilebilir. Yasaklanma nedeni çok ağır birşeyse, katılmıyorum.
Tabiki çok ağır yasaklanma sebeplerinin kalkması taraftarı değilim. Ama Ömer bey kendine göre ufak tefek gördüklerini bile kaldırsa yeterli olur diye umuyorum. Zamanında hata yapıp pişman olmuş insanlar illaki vardır.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Ömer TELLİ
Yönetici
Server Ip/DNS: dm.csduragi.com
Clan İsmi: csd

Yasaklar Hk.

Mesaj gönderen Ömer TELLİ »

yasakli-clan-kisiler-f40/
bu bölüm zaten açık durumda