Discord sunucumuz açılmıştır, hepinizi bekleriz

https://discord.gg/43gGDQe6tS

MamiReyiz[S] Özür Diliyorum Yanlış Anlaşılma Var

Yasaklı clan veya kişilerin tekrar aramıza katılabilmesi bu bölümü kullanarak açıklama yapması gerekmektedir.
Konu açarken yasaklanan klanın ismi, e posta adresi ve yasaklandığı forum linki verilmez ise konu onaylanmayacaktır

Moderatör: Moderatörler

Konu Sahibi
MamiReyizÖzür5

Mesaj gönderen MamiReyizÖzür5 »

Yasaklanan clan veya kişinin ismi , kullandığı nicki : MamiReyiz [S]

Panelde kayıtlı olan e posta adresi : ZulaOyun.796@outlook.com

Forum üzerindeki yasaklanma linki : Link yok

Özür mesajı :

Selamın aleyküm , evet ortada yanlış anlaşılma var.Peki bu yanlış anlaşılan olay ne ?

Benim csduragı forumundan yasaklanma sebebim sanırsam csduragına pw log eklentisiyle birlikte saldırmam , ama böyle birşey yok.

Pw log eklentisinin paylaşıldığı forumda ben konuya ;

1.3.2 yi bi atarmısınız acaba
Reklam yapanlara gününü göstermem lazım

Yazmışım.Burdaki "Reklam yapanlara gününü göstermem lazım" cümlesi csduragına değil.Benim serverime reklam yapan niva gaming cs3 ailesi serveridir.Yani csduragına saldırı atan birisi değilim ben ve o boş işlerden de anlamam.

Diğer konum ise whatsapdan laf atmalarım.Evet bu çok kötü bir durum onun için özür dilerim hatta konulara bile saçma sapan cümleler yazmışım ama oda yanlış anlaşılmadan dolayı kızgınlığım.

Yani ben pw loglayıcıyı indirip csduragı serverlerine değil benim serverime reklam yapan niva gaming cs3 sunucusuna saldırıcaktım.Sebebi ise zaten belli gelip adamları serverime gelip reklam yapıyorlar.

Yani kısacası Özür Dilerim.

İyi akşamlar.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Ömer TELLİ
Yönetici
Server Ip/DNS: dm.csduragi.com
Clan İsmi: csd

Mesaj gönderen Ömer TELLİ »