Discord sunucumuz açılmıştır, hepinizi bekleriz

https://discord.gg/43gGDQe6tS

Cs3.net çökmesi hakkında

Moderatör: Moderatörler

Forum kuralları
[font size=20] DİKKAT [/font]

Silinmiş konu içerikleri hiçbir şekilde kontrol edlimemektedir. İndirdiğiniz dosyaların sorumluluğu tamamiyle size aittir.
Mutlaka indirdiğiniz dosyaları antivirüs ile taratınız.
Kullanıcı avatarı

Yek'-ta
İletişim:

Cs3.net çökmesi hakkında

Mesaj gönderen Yek'-ta »

Yek'-ta yazdı: Pzt Nis 12, 2021 9:14 pm Siz görmüyorsunuz. Aslında 0-1'lerden oluşan her şey bir yerlerde takılır, bir yerlerde hataya rastlar, ama işin devam etmesi için yokmuş gibi devam eder. İşi devam ettiremeyeceği bir hataya rastlayınca da durdurur.
Size bir örnek vereyim;
Siz muhtemelen windows işletim sistemi kullanıyorsunuz bilgisayarınızda, ve siz bilgisayarınızın zerre sorun çıkarmadığını, tabiri caiz ise çatır çatır çalıştığını düşünüyorsunuz. Çalıştıra eventvwr yazarsanız olay görüntüleyici adında bir pencere açılır, sizin görmediğiniz bütün hatalar orada yazar.

++ eklenti isminde reapi var cs_set_user_team mi kullandınız?

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Colditz

Cs3.net çökmesi hakkında

Mesaj gönderen Colditz »

Dediğim gibi loglar oldukça sunucunuza ne zaman zarar vereceğini bilemezsiniz, çökeltmiyor dediğiniz eklenti (sürekli log basan) bir anda çökme yaratabiliyor.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Konu Sahibi
Özcan Örs
Server Ip/DNS: cs3.csduragi.net
Clan İsmi: TIMGaming
İletişim:

Cs3.net çökmesi hakkında

Mesaj gönderen Özcan Örs »

Yek'-ta yazdı: Sal Nis 27, 2021 5:27 pm
Yek'-ta yazdı: Pzt Nis 12, 2021 9:14 pm Siz görmüyorsunuz. Aslında 0-1'lerden oluşan her şey bir yerlerde takılır, bir yerlerde hataya rastlar, ama işin devam etmesi için yokmuş gibi devam eder. İşi devam ettiremeyeceği bir hataya rastlayınca da durdurur.
Size bir örnek vereyim;
Siz muhtemelen windows işletim sistemi kullanıyorsunuz bilgisayarınızda, ve siz bilgisayarınızın zerre sorun çıkarmadığını, tabiri caiz ise çatır çatır çalıştığını düşünüyorsunuz. Çalıştıra eventvwr yazarsanız olay görüntüleyici adında bir pencere açılır, sizin görmediğiniz bütün hatalar orada yazar.

++ eklenti isminde reapi var cs_set_user_team mi kullandınız?
Dediğini bilmiyorum yekta arkadaşım akşam baksın buna geri dönüş yaparım

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Konu Sahibi
Özcan Örs
İletişim:

Cs3.net çökmesi hakkında

Colditz yazdı: Sal Nis 27, 2021 5:29 pm Dediğim gibi loglar oldukça sunucunuza ne zaman zarar vereceğini bilemezsiniz, çökeltmiyor dediğiniz eklenti (sürekli log basan) bir anda çökme yaratabiliyor.
Yönlendirme vurunca sürekli spec botu gir çık yapıyor ondan fazlasıyla log basmış olabilir mi?

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Colditz

Cs3.net çökmesi hakkında

Mesaj gönderen Colditz »

Eklenti, oyunda olmayan birini takıma atamaya çalışıyor. Loglara bakıp teker teker hepsini düzeltmenizi şiddetle öneririm. Spec bot olayı da belirli bir süreye göre kontrol ederse sorun çıkarmaz bence, 5 dakika gibi

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Konu Sahibi
Özcan Örs
İletişim:

Cs3.net çökmesi hakkında

Colditz yazdı: Sal Nis 27, 2021 5:39 pm Eklenti, oyunda olmayan birini takıma atamaya çalışıyor. Loglara bakıp teker teker hepsini düzeltmenizi şiddetle öneririm. Spec bot olayı da belirli bir süreye göre kontrol ederse sorun çıkarmaz bence, 5 dakika gibi
Tamamdır dikkate alacağız teşekkürler

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

-OkanBey*.
Server Ip/DNS: CS23,CS33
Clan İsmi: CoverYCLaN

Cs3.net çökmesi hakkında

Mesaj gönderen -OkanBey*. »

Özcan Örs yazdı: Sal Nis 27, 2021 5:12 pm
Colditz yazdı: Sal Nis 27, 2021 5:03 pm
Özcan Örs yazdı: Sal Nis 27, 2021 4:48 pm Ömer bey eklenti hatalarında sadece spec botlarını gördüm kaldırdım lakin şuan hala server çöküyor ama sadece anlamadığım olay şu bu eklentilerin hepsini uzun zamandır kullanıyorum sorun teşkil etmiyordu
Log veren eklentilerinizi düzeltmeniz gerekmekte, şu anlık bir sorun teşkil etmese bile ileride sorun teşkil etmeyeceği anlamına gelmiyor. Bu sorunların çözümleri önemli.
Anlamadığım olay burada zaten ben bu spec botu eklentisini uzun süredir kullanıyorum hiç bir sorun olmadı şimdi neden oldu bunu bir bilsem zaten bütün eklentilerime de ayar veririm gerekirse
Ondan olmamış olabilir tekrar çökme yaptıysa debugtaki eklentileri sıkıntısız hâle getirdiysen çökme devam ederse tek tek eklentileri kapatıp denemen lazım mesela silah yere düşünce silme eklentisi var bilmediği bir silah yani yanlış yazılmış bir kod ile attım bı silah düşüyordu kendim cs55.csduragi.com u kurarken çok uğraşmıştim silah düşüyordu hangisi olduğunu hatırlamıyorum çökme yapıyordu eklentilerin debug çözüm vermezse teker teker denemekten başka bişey yapamazsin

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Yek'-ta
İletişim:

Cs3.net çökmesi hakkında

Mesaj gönderen Yek'-ta »

-OkanBey*. yazdı: Çrş Nis 28, 2021 9:31 am Ondan olmamış olabilir tekrar çökme yaptıysa debugtaki eklentileri sıkıntısız hâle getirdiysen çökme devam ederse tek tek eklentileri kapatıp denemen lazım mesela silah yere düşünce silme eklentisi var bilmediği bir silah yani yanlış yazılmış bir kod ile attım bı silah düşüyordu kendim cs55.csduragi.com u kurarken çok uğraşmıştim silah düşüyordu hangisi olduğunu hatırlamıyorum çökme yapıyordu eklentilerin debug çözüm vermezse teker teker denemekten başka bişey yapamazsin
https://www.youtube.com/watch?v=eT1-c12PJb4

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

ogibaba911

Cs3.net çökmesi hakkında

Mesaj gönderen ogibaba911 »

Yek'-ta yazdı: Çrş Nis 28, 2021 5:18 pm
-OkanBey*. yazdı: Çrş Nis 28, 2021 9:31 am Ondan olmamış olabilir tekrar çökme yaptıysa debugtaki eklentileri sıkıntısız hâle getirdiysen çökme devam ederse tek tek eklentileri kapatıp denemen lazım mesela silah yere düşünce silme eklentisi var bilmediği bir silah yani yanlış yazılmış bir kod ile attım bı silah düşüyordu kendim cs55.csduragi.com u kurarken çok uğraşmıştim silah düşüyordu hangisi olduğunu hatırlamıyorum çökme yapıyordu eklentilerin debug çözüm vermezse teker teker denemekten başka bişey yapamazsin
lol

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

-OkanBey*.
Server Ip/DNS: CS23,CS33
Clan İsmi: CoverYCLaN

Cs3.net çökmesi hakkında

Mesaj gönderen -OkanBey*. »

Yek'-ta yazdı: Çrş Nis 28, 2021 5:18 pm
Üzdü işim vardı o yüzden böyle oldu.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kilitli