Discord sunucumuz açılmıştır, hepinizi bekleriz

https://discord.gg/43gGDQe6tS

Steam+ desteği sona ermiştir.

Hazır fonksiyonlar, kütüphaneler, düzenleme programları/araçları/gereçleri, editörler kısacası geliştirme ortamı

Moderatör: Moderatörler

.S'c!neLy*
Clan İsmi: MoonGaming

Steam+ tüm CSDurağı IP adreslerine kurulmuştur.

Mesaj gönderen .S'c!neLy* »

Yek'-ta yazdı: Cmt Şub 20, 2021 10:07 am
bellaatrix02 yazdı: Cmt Şub 20, 2021 9:45 am İyi günler Ömer bey sizin sunucularımızdan birinde hergğn 5v5 surf maçı atıyoruz turnuva falan yapıyoruz ve steam easy anti cheat steam + kurulu serverimize geçen ay a kadar hiç sorun yokken. Geçen ay itibari ile steam + ya 10 kişi sorunsuz bağlanabiliyorken şuan 10 kişi girince steam + dan 6 7 kişiyi birden oyun takılıyor ve atıyor dönüyor hiçbir yanıt vermiyor bu sorun internetim Vodafone fiber bende ve diğer Vodafone ve Turkcell fiber kullananlarda oluyor geçen ay a kadar Türksat kullanırken atmıyordu hiç oyun fakat şuan oynayamıyoruz lütfen yardım bize saygılarımla Ömer bey .

Server ip cs104.csduragi.fun
Steam+ yı kaldırınca sorun düzeliyor mu?
Benzer sorunu bende yaşadım Steam+ kurunca ani ping çıkıyor ve atıyor 2 3 dakika servere giremiyorum sonrasında giriyorum. Steam+ yı kaldırınca böyle bir sorun yaşamıyorum.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Konu Sahibi
Yek'-ta
İletişim:

Steam+ desteği sona ermiştir.

Mesaj gönderen Yek'-ta »

Son gelen Steam güncellemeler sebebi ile Steam+ desteği sona ermiştir. Son Steam güncellemeleri bilinen Steam+'ın engellediği bütün hileleri engellemek ile birlikte son zamanlarda Steam+ kullanan oyuncularda timeout hatası vermesi, Steam+'nın işlevselliğini bitirmiştir. Bu sebep ile kullanan oyuncuların Steam+'yı kaldırmalarını tavsiye etmekteyiz. Steam+ sebebi ile oluşabilecek sorunlardan sorumluluk kabul etmemekteyiz..

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kilitli