Discord sunucumuz açılmıştır, hepinizi bekleriz

https://discord.gg/43gGDQe6tS

Düzenli para verme eklentisi

Counter-Strike 1.6 Eklenti Paylaşımı

Moderatör: Moderatörler

Forum kuralları
DİKKAT !
Konu Başlığı veya içeriği BÜYÜK HARFLERLE olan konular direk silenecektir !
Burası eklenti paylaşım bölümüdür ve yönetici onaylıdır. Alakasız konular hiçbir şekilde onaylanmayacaktır

Eklenti eklerken eklenti kurallarına uyulması gerekir.
En önemlisi paylaşılan eklenti şablonuna uyulması gerekir.
Bu hususlara dikkat edilmeyip paylaşılan eklenti konuları silenecektir.
Kullanıcı avatarı

Colditz

Mesaj gönderen Colditz »

rezi072 yazdı: Pzt Şub 22, 2021 8:12 pm CSDurağına geçemedik bi türlü. Adamlar kiralamamıza fırsat vermiyor. İpi gördüğümüzle kiralanması bi oluyor :lol:
Bunun sorunsuz çalışması gerek.
viewtopic.php?p=314745#p314745

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Özcan Örs
Server Ip/DNS: cs3.csduragi.net
Clan İsmi: TIMGaming
İletişim:

Mesaj gönderen Özcan Örs »

Yekta eklenti de şöyle bir sorun mevcut mesela el başladıktan hemen sonra atmıyor 2 3 saniye sonra atıyor zaten o sırada adamlar silahları çekmiş oluyor onu da düzeltebilir misin?

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Konu Sahibi
Yek'-ta
İletişim:

Mesaj gönderen Yek'-ta »

Özcan Örs yazdı: Sal Şub 23, 2021 10:24 am Yekta eklenti de şöyle bir sorun mevcut mesela el başladıktan hemen sonra atmıyor 2 3 saniye sonra atıyor zaten o sırada adamlar silahları çekmiş oluyor onu da düzeltebilir misin?
2-3 saniye sonra atmıyor. 0.5 saniye sonra atıyor. Bu değeri düşürmeyi düşünmüyorum, çünkü düşürünce çalışmıyor diyorsunuz.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Özcan Örs
Server Ip/DNS: cs3.csduragi.net
Clan İsmi: TIMGaming
İletişim:

Mesaj gönderen Özcan Örs »

Yek'-ta yazdı: Sal Şub 23, 2021 10:56 am
Özcan Örs yazdı: Sal Şub 23, 2021 10:24 am Yekta eklenti de şöyle bir sorun mevcut mesela el başladıktan hemen sonra atmıyor 2 3 saniye sonra atıyor zaten o sırada adamlar silahları çekmiş oluyor onu da düzeltebilir misin?
2-3 saniye sonra atmıyor. 0.5 saniye sonra atıyor. Bu değeri düşürmeyi düşünmüyorum, çünkü düşürünce çalışmıyor diyorsunuz.
Ben şuan senin bana attığın bir sma vardı onu kullanıyorum el başlar başlamaz direk atıyor ama paneldekini kullanınca hemen atmıyor

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Konu Sahibi
Yek'-ta
İletişim:

Mesaj gönderen Yek'-ta »

Özcan dediğin şekilde eklentiyi ayarlarım, ama eklenti çalışmıyor der ise biri sana yönlendiririm :) çünkü bu eklentiye o konuda çalışmıyor dedin. Tek yaptığım saniye eklemek oldu

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

ugurxugur2017

Mesaj gönderen ugurxugur2017 »

3 elde bir para veriyor ancak bizde 30 elde bir res plugini var .. 30. elden sonra ilk el para veriyor yenilen takıma denk gelebiliyor.. bunu çözmenin yolu varmıdır. oto res geldiğinde de para verme sıfırlansın

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

0nurd0gann
Clan İsmi: BLOODY GAMING
İletişim:

Mesaj gönderen 0nurd0gann »

Yek'-ta yazdı: Sal Şub 23, 2021 11:09 am Özcan dediğin şekilde eklentiyi ayarlarım, ama eklenti çalışmıyor der ise biri sana yönlendiririm :) çünkü bu eklentiye o konuda çalışmıyor dedin. Tek yaptığım saniye eklemek oldu
Yekta merhaba bi sorun var ben bu eklentiyi sadece maçlarda kullanıyorum 15.el bitiminde takımlar değiştiğinde c4buga giriyor ya para eklentisinden ya da maç botunda bir sorun var müsait zamanda bakabilirmisin :?:

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Konu Sahibi
Yek'-ta
İletişim:

Mesaj gönderen Yek'-ta »

Eklentide bir bug varmış, çözebilecek durumda değilim. Sma paylaşıyorum, ilgilenmek isteyen var ise düzeltirim diyen var ise sma ekte.
csd_duzenlipara.sma
0nurd0gann yazdı: Çrş May 05, 2021 11:10 am Yekta merhaba bi sorun var ben bu eklentiyi sadece maçlarda kullanıyorum 15.el bitiminde takımlar değiştiğinde c4buga giriyor ya para eklentisinden ya da maç botunda bir sorun var müsait zamanda bakabilirmisin :?:
eklenti-istekleri/csd-macbotu-eklenti-istek-t48567.html
Bu mesaja eklenen dosyaları görüntülemek için gerekli izinlere sahip değilsiniz.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala