Discord sunucumuz açılmıştır, hepinizi bekleriz

https://discord.gg/43gGDQe6tS

Server isim değişikliği

Diğer forum kategorileri dışında kalan herşey.

Moderatör: Moderatörler

Konu Sahibi
kuralsiz001

Server isim değişikliği

Mesaj gönderen kuralsiz001 »

Öncelikle merhabalar kolay gelsin herkese iyi forumlar dilerim. destek ekibimize bir kaç sorum olacak csduragindaki serverimin ismi ÖRNEK: Costantine pro server ben serverimin ismini Costantine XXXX PRO SERVER yapmak istiyorum bu bir suç mu yaparsam ne olur yönetim bunu nasıl karşılar kural ihlali mi ? Veya serverime bir alt clan aldım oda tanınmış bilinmiş bir clan onun adınıda serverde geçirmek istiyorum reklam amaçlı bunda bir sakınca varmıdır en kısa sürede yanıtınzı bekliyorum saygılarımla kolay gelsin.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

AimDesiqN

Server isim değişikliği

Mesaj gönderen AimDesiqN »

Bende aynı sorunla karşı karşıyayım bu bence artık sorun olmamalı Millet elinden panel gidicek diye server isimi değiştiremiyor :steam: :steam:

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

bestcore

Server isim değişikliği

Mesaj gönderen bestcore »

Csduragi Server listesinde hergün Server ismi değişiyor yasak değil galiba.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

DarknessS

Server isim değişikliği

Mesaj gönderen DarknessS »

bestcore yazdı: Cum Şub 19, 2021 11:11 am Csduragi Server listesinde hergün Server ismi değişiyor yasak değil galiba.
Haklısın Birgün Örn: [Darkness GaminG Pro Public] ise [DarknesS & Dev!LL Ailesi Pro Public] Oluyor

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Ömer TELLİ
Yönetici
Server Ip/DNS: dm.csduragi.com
Clan İsmi: csd

Server isim değişikliği

Mesaj gönderen Ömer TELLİ »

Server ismi değişiklikleri clan adınız üzerinden kontrol ediliyor.
Clan Adı Pro Public iken, Clan Adı Pro Server yapmanız neden bir sorun olsun arkadaşlar ?

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

fatex

Server isim değişikliği

Mesaj gönderen fatex »

Ömer TELLİ yazdı: Cum Şub 19, 2021 3:08 pm Server ismi değişiklikleri clan adınız üzerinden kontrol ediliyor.
Clan Adı Pro Public iken, Clan Adı Pro Server yapmanız neden bir sorun olsun arkadaşlar ?
Sanırım arkadaslar şundan bahsediyor.
Ornegin : abc pro public serverimiz var . xyz clanini alt klan aldik . Ismimizi Abc & Xyz pro public yapabilirmiyiz ya da isim guncelleyebilirmiyiz diye soruyorlar

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

Konu Sahibi
kuralsiz001

Server isim değişikliği

Ömer TELLİ yazdı: Cum Şub 19, 2021 3:08 pm Server ismi değişiklikleri clan adınız üzerinden kontrol ediliyor.
Ben telafuz edemedim şöyle anlatayım diyelim benim server ismim: KURALSIZ PRO SERVER ben KURALSIZ FORUM PRO SERVER yaptım bunda bi sıkıntı varmı ? alt clanımızın adınıda orda geçirdim yani çünkü birlikte oynuyoruz bu oyunu bunda bi sakınca yoktur diye umuyorum müsadeniz olmadan yapmak istemedik saygılarla kolay gelsin.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

bestcore

Server isim değişikliği

Mesaj gönderen bestcore »

Cevap vermemişler, sorun yoktur beyler.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

Konu Sahibi
kuralsiz001

Server isim değişikliği

bestcore yazdı: Cum Şub 19, 2021 8:22 pm Cevap vermemişler, sorun yoktur beyler.
biz yinede net cevabımızı alalım kral postu görüp boş bırakmadıgın ıcın allah ragzı olsun :)

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

AimDesiqN

Server isim değişikliği

Mesaj gönderen AimDesiqN »

Mesela Server İsmi diyelim ki Forgiveness Gaming Bunu değiştirip Başka bir klan adı yapıp o isimden devam etme ihtimalimiz nedr?

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala