Discord sunucumuz açılmıştır, hepinizi bekleriz

https://discord.gg/43gGDQe6tS

BeyazRuh Yasak Konusu ( Özür Dileriz )

Yasaklı clan veya kişilerin tekrar aramıza katılabilmesi bu bölümü kullanarak açıklama yapması gerekmektedir.
Konu açarken yasaklanan klanın ismi, e posta adresi ve yasaklandığı forum linki verilmez ise konu onaylanmayacaktır

Moderatör: Moderatörler

Kullanıcı avatarı

Ömer TELLİ
Yönetici
Server Ip/DNS: dm.csduragi.com
Clan İsmi: csd

Mesaj gönderen Ömer TELLİ »

AlperYilmazOfficial yazdı: Cmt Ara 12, 2020 7:12 pm sa as

sa.png
1.png
bu ekran görüntüleri güncel mi yoksa önceden alınan görüntüler mi ? Güncel ise sahibi arkadaş bu resimler için ne diyor ?

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

AlperYilmazOfficial
Clan İsmi: TeamTR GaminG
İletişim:

Mesaj gönderen AlperYilmazOfficial »

Ömer TELLİ yazdı: Cmt Ara 12, 2020 9:59 pm

sa.png
1.png
bu ekran görüntüleri güncel mi yoksa önceden alınan görüntüler mi ? Güncel ise sahibi arkadaş bu resimler için ne diyor ?
tarıhler cok yakın abı dahada olabılır ben sadece goz gezdırdım ve bunları bulabıldım abı

DUZELTME : kimsenin hakkına girmiyim abi ssteki tarihler biraz eski sanırsam 2-3 aylık

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

Red
Server Ip/DNS: x
Clan İsmi: Mr.GaminG

Mesaj gönderen Red »

Ömer TELLİ yazdı: Cmt Ara 12, 2020 9:59 pm

sa.png
1.png
05.03.2020 tarihinde atılmış

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

bilalgecer47

Mesaj gönderen bilalgecer47 »

Yorum tarihi yorumunun üstünde yazıyor.pekde eski sayılmaz.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

` White*
Server Ip/DNS: Cs1453.CSDuragi.COM

Mesaj gönderen ` White* »

Suçlunun suçunu bile bile konuşmaya cesaret etmesine mi şaşayım yoksa eski suçluların burda laf kalabalığı yapmasına mi şaşayım bilemedim açıkçası.

Aklıma geldi mesajları okuyunca, hani suçlu suçunu bilir ama öyle bir konuşur ki, sütten çıkmış ak kaşık gibi olur lakin bazılarının kaşığındaki kir o kadar işlemiştir ki temas ettiği yüzeye sütten çıkmayı bırakın şelaleye koysan yine de çıkmaz o üzerindeki kir.

Terbiyesizliklerini, adab-ı muaşeret esaslarını görmezden gelerek yaptığı tüm durumları unutup burda diğer suçluların halinde ki fikrini belirtmeye yüzünün olması onun karakterindeki zayıflığın net olarak göstergesidir.

Fevri olarak ağızdan çıkan, yazılan veya yapılan tüm fiiller değil mi zaten yasaklanma sebeplerinin çoğu?

Kendinize verilen şansı başkalarına verilmemesini istemek ahmaklıktır. Müslümana yakışmaz.

BeyazRuh klanı herkes gibi hata yaptı ama arkadaşın da dediği gibi kimlere şans verildi hem de defalarca. Erdem tasviri en çok hatasını kabul edene yakışıyor. Erdem sahibi hatasını tekrarlamaz.

Yasağının açılmasını temenni ve ümit ediyorum.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

Konu Sahibi
beyazruhozurv1

Mesaj gönderen beyazruhozurv1 »

zaten özür dileme sebebim yaptığım hatalar değilmi? ben bir hatam için özür dilemedim bütün hatalarım için özür diledim mesajın yazıldığı tarih 3.aysa benim yasak yediğim zamanda 2.ay veya 1.ay olması gerek ve bu yaptıklarımdan dolayı özür diliyorum.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

AlperYilmazOfficial
İletişim:

` White* yazdı: Cmt Ara 12, 2020 11:16 pm Suçlunun suçunu bile bile konuşmaya cesaret etmesine mi şaşayım yoksa eski suçluların burda laf kalabalığı yapmasına mi şaşayım bilemedim açıkçası.

Aklıma geldi mesajları okuyunca, hani suçlu suçunu bilir ama öyle bir konuşur ki, sütten çıkmış ak kaşık gibi olur lakin bazılarının kaşığındaki kir o kadar işlemiştir ki temas ettiği yüzeye sütten çıkmayı bırakın şelaleye koysan yine de çıkmaz o üzerindeki kir.

Terbiyesizliklerini, adab-ı muaşeret esaslarını görmezden gelerek yaptığı tüm durumları unutup burda diğer suçluların halinde ki fikrini belirtmeye yüzünün olması onun karakterindeki zayıflığın net olarak göstergesidir.

Fevri olarak ağızdan çıkan, yazılan veya yapılan tüm fiiller değil mi zaten yasaklanma sebeplerinin çoğu?

Kendinize verilen şansı başkalarına verilmemesini istemek ahmaklıktır. Müslümana yakışmaz.

BeyazRuh klanı herkes gibi hata yaptı ama arkadaşın da dediği gibi kimlere şans verildi hem de defalarca. Erdem tasviri en çok hatasını kabul edene yakışıyor. Erdem sahibi hatasını tekrarlamaz.

Yasağının açılmasını temenni ve ümit ediyorum.
sen ne anlatıyosun kardeşim ? ben gördüğümü yazdım ayrıca laf kalabalığını şuan burada yapan sensın knk lütfen işine bak brom kırmayalım birbirimizi..

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

AlperYilmazOfficial
İletişim:

beyazruhozurv1 yazdı: Cmt Ara 12, 2020 11:19 pm zaten özür dileme sebebim yaptığım hatalar değilmi? ben bir hatam için özür dilemedim bütün hatalarım için özür diledim mesajın yazıldığı tarih 3.aysa benim yasak yediğim zamanda 2.ay veya 1.ay olması gerek ve bu yaptıklarımdan dolayı özür diliyorum.
umarım yasağın kalkar brom geçmiş olsun tekrardan

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

ADOW
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye
Server Ip/DNS: cs.gokturkgaming.com
Clan İsmi: ɢoĸтυrĸ
İletişim: