Discord sunucumuz açılmıştır, hepinizi bekleriz

https://discord.gg/43gGDQe6tS

İlk iplerin yalnızca sunucu sahibi tarafından ödemesinin sağlanması

CSDurağını geliştirmek adına önerilerinizi , şikayetlerinizi , taleplerinizi buradan dile getirebilirsiniz.
Aklınıza gelebilecek her konuda CSDurağını ileriye taşıyabilmek için fikirlerinizi bekliyoruz.
Panel,ödeme yöntemleri,mesailer, forum içi yönetim şekli, serverlar,modlar keşke şu olsaydı daha güzel olurdu diyebileceğiniz her fikire açığız.

Moderatör: Moderatörler

tovanja34

Mesaj gönderen tovanja34 »

bence ömer bey panelden evet hayır sistemi getirin herkes kendi panelinden evet hayıra bassın ortalığa koyunca serveri olmayan kişiler evette basıyor haksızlığa uğruyoruz anlayışınız için teşşekkürler .

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

ByKieL*

Mesaj gönderen ByKieL* »

tovanja34 yazdı: Pzr Ara 06, 2020 4:05 pm bence ömer bey panelden evet hayır sistemi getirin herkes kendi panelinden evet hayıra bassın ortalığa koyunca serveri olmayan kişiler evette basıyor haksızlığa uğruyoruz anlayışınız için teşşekkürler .
kendi adıma konuşuyorum, evet benim şuan CSDurağı'nda ürünüm yok fakat bu sonra ki zamanlar da almayacağım anlamına gelmiyor. Ha sunucum varken basmışım ha yokken basmışım ne fark eder? İlla sunucu alacağım ve aldığımda bu talebin bana da faydası/zararı olacak. :roll:

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

tovanja34

Mesaj gönderen tovanja34 »

ByKieL* yazdı: Pzr Ara 06, 2020 4:47 pm
tovanja34 yazdı: Pzr Ara 06, 2020 4:05 pm bence ömer bey panelden evet hayır sistemi getirin herkes kendi panelinden evet hayıra bassın ortalığa koyunca serveri olmayan kişiler evette basıyor haksızlığa uğruyoruz anlayışınız için teşşekkürler .
kendi adıma konuşuyorum, evet benim şuan CSDurağı'nda ürünüm yok fakat bu sonra ki zamanlar da almayacağım anlamına gelmiyor. Ha sunucum varken basmışım ha yokken basmışım ne fark eder? İlla sunucu alacağım ve aldığımda bu talebin bana da faydası/zararı olacak. :roll:
aynen öyle bencede ama iplerin düşmesi sıkıntı saniyede alıyorlar :D biz bir ara almaya kalktık zor yani alması artık 1 sene önce alsan kolaydı şimdi çok tutuluyor inşallah bulursun bir tane ömer beyin çocugu olmustu ozaman fiyatlar iyiydi direk almstm :D

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

okanyurtkuran52

Mesaj gönderen okanyurtkuran52 »

Merhaba ben önceden başka bir firmadan server sağlıyordum ama bıraktım sırf bu devredilme olayları olduğu için csdurağinda en az seviyeydi bunlar genel olarak csduraği kendini çok geliştirdi sağlam ilgi sürekli güncellenen yeni yenilikler vs. Bir çoğu firmayı geçti hatta en iyisi oldu tabi player artışı olunca csduraği en iyi zamanlarını görmeye başladı öncedende yakalamıştı ama şuan en iyisi ve elini bükenbilcek bı firma yok csdurağinin panel vs herşeyde şuanda en iyisi tabi ilk 50 - 60 ip çok rahat kıymete bindi csdurağinda gözükmeyen devir işlemleri gözükmeye başladı bunlar hafiften can sıktı eğer bunun önüne gecilirse eskisinden daha iyi olucak ilgilenmeyen klan bırakıyor yada daha bitiriyor başkasına bırakıyor yeni klan ordan devam ediyor bu sayede fazla ip düşmüyor bu olayda ip bekleyenlere yansıyor paylaşma olmuyor devredilen serverler eğer tespit edilirse en az 1 günde bende inanıyorum ki 10-15 sever düşücek bu olay bu firmaya zarar veriyor eskisi gibi istiyoruz biz birleşmelere laf etmen ama bu devir işlemleri firmalardan saha çok kazandırıyor bazı firmalar büyüzden bitti zaten csduraği bunlara dikkat ediyor çözüm arıyor benim düşüncem ise kimlik + anlık bir görsel olabilir örderken hangi banka,papara,ininal ödesin ama tcsini atması mantıklı geliyor bu konu için csdurağina teşekkür ediyorum bu uğraşları bu hizmete devam ettikleri için hep en iyisi olucaklar biliyorum dikkate alınır ise bu konuda halledilir de bu firma için daha iyi olucaktir bence teşekkürler tekrardan okuduysaniz

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Taha Demirbaş
İletişim:

Mesaj gönderen Taha Demirbaş »

Karar bence yeridir. Yeni sunucu kiralamak isteyenlerin istedikleri aralıklardaki sunucuları düşürebilmeleri bu sistemde çok zor. fun sunucularda adı üstünde fun sunucular yani 2-3 kişi girersin yada takımın olur girersin eğlenirsin. Ama oyuncu oynatmak istiyorsan o sunucularla pek işin olmamakta.

Ve devir işlemleri sosyal medyada okadar önüme gelmekte ki bazen diyorum csd içerisinden yakında başka şirket çıkacak gibi hissediyorum.

Ayrıca eski sisteme dönülmesi ve sunucuların otomatik düşürülmesi gerektiği düşüncesindeyim. 21:00 daki bir sunucu için 60 kişi sıraya giriyor ise sunucunun alındığı saatte düşmesi yoğunluğu azaltacaktır. Çünki bu durum artık avantaj değil dezavantaja doğru ilerlemekte.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Mr.Persians
Server Ip/DNS: CSXX.CSDURAGI.COM
Clan İsmi: LasTShoT | Clan
İletişim:

Mesaj gönderen Mr.Persians »

Taha Demirbaş yazdı: Pzt Ara 07, 2020 12:19 am Karar bence yeridir. Yeni sunucu kiralamak isteyenlerin istedikleri aralıklardaki sunucuları düşürebilmeleri bu sistemde çok zor. fun sunucularda adı üstünde fun sunucular yani 2-3 kişi girersin yada takımın olur girersin eğlenirsin. Ama oyuncu oynatmak istiyorsan o sunucularla pek işin olmamakta.

Ve devir işlemleri sosyal medyada okadar önüme gelmekte ki bazen diyorum csd içerisinden yakında başka şirket çıkacak gibi hissediyorum.

Ayrıca eski sisteme dönülmesi ve sunucuların otomatik düşürülmesi gerektiği düşüncesindeyim. 21:00 daki bir sunucu için 60 kişi sıraya giriyor ise sunucunun alındığı saatte düşmesi yoğunluğu azaltacaktır. Çünki bu durum artık avantaj değil dezavantaja doğru ilerlemekte.
Tamamen katılıyorum Karar Gerçekten Yeridir Ve Serverlerin Kiralığa Çıkma Sistemi Eskisi Gibi Olsa Daha Faydalı.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

JB[EREN]JB

Mesaj gönderen JB[EREN]JB »

AlperYilmazOfficial yazdı: Pzr Ara 06, 2020 1:17 am omer abı gercekten bızı sıkıntıya dusurecek bır ıslem olacak bu, evet veren arkadaslarının cogununda ıpsı olmaması benıde üzmüyor değl :D
2 max 3 kişinin ipsi var evet verenlerde :D.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

yamibakura

Mesaj gönderen yamibakura »

Panel sahibi dışında ödeme nasıl oluyor bilgi verebilir misiniz? Kredi kartı ile başkası nasıl benim panelime para aktarabilir? Ödeme kısmında yalnızca aynı isim soyisim den oluşan ödemeler kabul edilir yazmıyor muydu?

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

noeldayi
Server Ip/DNS: 213.238.173.35
Clan İsmi: Moon Gaming
İletişim:

Mesaj gönderen noeldayi »

yamibakura yazdı: Pzt Ara 07, 2020 3:15 pm Panel sahibi dışında ödeme nasıl oluyor bilgi verebilir misiniz? Kredi kartı ile başkası nasıl benim panelime para aktarabilir? Ödeme kısmında yalnızca aynı isim soyisim den oluşan ödemeler kabul edilir yazmıyor muydu?
EFT Atıldığı zaman panel sahibinin bilgileri olması zorunlu. İninal veya banka kartından başkasının adından ödeme yapılabiliyor.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

ENESIZM
Server Ip/DNS: MoonDeveloperTeam
İletişim:

Mesaj gönderen ENESIZM »

JB[EREN]JB yazdı: Cum Ara 04, 2020 9:58 am
ENESIZM yazdı: Cum Ara 04, 2020 5:44 am aslında sunucu ismine kilit sistemi 10 numara olacaktır. en azından devir almak isteyen kişiler bir nebze çekinecektir. sonuçta bir başkasının klanının adı altında para verip, "şahsına" satın aldığı sunucuda oyun oynamayı kim ister ? bu fikir tutar ömer abi. ki eminim devir işlemlerini yarı yarıya çekecek bir işlem olur.
Eğer ön ip devir alıyor isem surf assault veya deathrun gibi map acar, sürenin geçmesini beklerim.
süre değil, direkt olarak satın aldığında ki yaptığı isim ile duracak. değiştirmek isterse de anapanel sahibi yazacak ve durumuna göre değiştirilecek. en güzel yöntem bu olabilir.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala