Discord sunucumuz açılmıştır, hepinizi bekleriz

https://discord.gg/43gGDQe6tS

İlk iplerin yalnızca sunucu sahibi tarafından ödemesinin sağlanması

CSDurağını geliştirmek adına önerilerinizi , şikayetlerinizi , taleplerinizi buradan dile getirebilirsiniz.
Aklınıza gelebilecek her konuda CSDurağını ileriye taşıyabilmek için fikirlerinizi bekliyoruz.
Panel,ödeme yöntemleri,mesailer, forum içi yönetim şekli, serverlar,modlar keşke şu olsaydı daha güzel olurdu diyebileceğiniz her fikire açığız.

Moderatör: Moderatörler

Kullanıcı avatarı

Serhat Öndeş
İletişim:

Mesaj gönderen Serhat Öndeş »

JB[EREN]JB yazdı: Prş Ara 03, 2020 9:59 pm
Dediğin doğru ancak devir alan kişi bu seferde bağış sistemi üzerinden ödemesini yapıp kirayı ödeme imkanı var. Bu şekilde daha da çok kolayına geliyor aslında. Gerçekten ne düşünsek nafile kalıyor :(.
Evet. Ne sistem getirilirse getirilsin bunun önüne geçilemez ve geçilebileceğini de sanmıyorum.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

JB[EREN]JB

Mesaj gönderen JB[EREN]JB »

Serhat Öndeş yazdı: Prş Ara 03, 2020 10:00 pm
JB[EREN]JB yazdı: Prş Ara 03, 2020 9:59 pm
Dediğin doğru ancak devir alan kişi bu seferde bağış sistemi üzerinden ödemesini yapıp kirayı ödeme imkanı var. Bu şekilde daha da çok kolayına geliyor aslında. Gerçekten ne düşünsek nafile kalıyor :(.
Evet. Ne sistem getirilirse getirilsin bunun önüne geçilemez ve geçilebileceğini de sanmıyorum.
Katılıyorum.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

JB[EREN]JB

Bunu böyle yaparsak, ip kiralama oylaması gibi şaibeli olur. Kim bilir kaç multi ve bot hesap katıldı o oylamaya. Ömer bey bu ip adreslerini belirlesenizde o anapaneller üzerinden yapılsa bu oylama, en doğrusu o şekilde olur.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

AlperYilmazOfficial
Clan İsmi: TeamTR GaminG
İletişim:

Mesaj gönderen AlperYilmazOfficial »

Ömer bey , üstesinden gelemeyiz bunun çok değişik ve karışık bir sistem valla zorlanırız :D

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

ENESIZM
Server Ip/DNS: MoonDeveloperTeam
İletişim:

Mesaj gönderen ENESIZM »

aslında sunucu ismine kilit sistemi 10 numara olacaktır. en azından devir almak isteyen kişiler bir nebze çekinecektir. sonuçta bir başkasının klanının adı altında para verip, "şahsına" satın aldığı sunucuda oyun oynamayı kim ister ? bu fikir tutar ömer abi. ki eminim devir işlemlerini yarı yarıya çekecek bir işlem olur.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

JB[EREN]JB

ENESIZM yazdı: Cum Ara 04, 2020 5:44 am aslında sunucu ismine kilit sistemi 10 numara olacaktır. en azından devir almak isteyen kişiler bir nebze çekinecektir. sonuçta bir başkasının klanının adı altında para verip, "şahsına" satın aldığı sunucuda oyun oynamayı kim ister ? bu fikir tutar ömer abi. ki eminim devir işlemlerini yarı yarıya çekecek bir işlem olur.
Eğer ön ip devir alıyor isem surf assault veya deathrun gibi map acar, sürenin geçmesini beklerim.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

noeldayi
Server Ip/DNS: 213.238.173.35
Clan İsmi: Moon Gaming
İletişim:

Mesaj gönderen noeldayi »

Konuyu yanlış yere çekmek istemem fakat bu biz clan sahipleri için alışılmayan bir duruma döner. Bir diğer konu ise evet/hayır veren forum üyelerinin CSDurağı'ndan ürünü olup olmamasınada dikkat edilmeli.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

ByKieL*

Mesaj gönderen ByKieL* »

noeldayi yazdı: Cum Ara 04, 2020 10:18 am Konuyu yanlış yere çekmek istemem fakat bu biz clan sahipleri için alışılmayan bir duruma döner. Bir diğer konu ise evet/hayır veren forum üyelerinin CSDurağı'ndan ürünü olup olmamasınada dikkat edilmeli.
Bunun CSDurağı'ndan ürünümüzün olup olmamasıyla ne alakası var Allah aşkına? Benim şuan ürünüm yok fakat almayı planlıyorum.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

noeldayi
Server Ip/DNS: 213.238.173.35
Clan İsmi: Moon Gaming
İletişim:

Mesaj gönderen noeldayi »

ByKieL* yazdı: Cum Ara 04, 2020 10:26 am
noeldayi yazdı: Cum Ara 04, 2020 10:18 am Konuyu yanlış yere çekmek istemem fakat bu biz clan sahipleri için alışılmayan bir duruma döner. Bir diğer konu ise evet/hayır veren forum üyelerinin CSDurağı'ndan ürünü olup olmamasınada dikkat edilmeli.
Bunun CSDurağı'ndan ürünümüzün olup olmamasıyla ne alakası var Allah aşkına? Benim şuan ürünüm yok fakat almayı planlıyorum.
Neredeyse 5 yıldır forumdayım ve Şikayet sistemini ürünü olmayanlar açamadığına göre benim düşüncem bu sistemede oy vermesini yanlış bulduğum için fikrimi sundum.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

ByKieL*

Mesaj gönderen ByKieL* »

Tamam da sonraki ürün satışlarında bu konunun etkisi olabilir yani eğer bu talep evet olursa alabilirim gibi.
En son ByKieL* tarafından Cum Ara 04, 2020 11:07 am tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala