Discord sunucumuz açılmıştır, hepinizi bekleriz

https://discord.gg/43gGDQe6tS

Server kiralama sıkıntısı

Server almadan önce kafanıza takılan soruları bizlere sorabilirsiniz , nasıl server alınacağını detayları ile öğrenebilirsiniz.

Moderatör: Moderatörler

Kullanıcı avatarı

Konu Sahibi
thiefmasterz61
Clan İsmi: SaviorGaming
İletişim:

Mesaj gönderen thiefmasterz61 »

Yaklaşık 1 haftadır 80 ila 120 arası server kiralamak istiyoruz fakat "kiralığa düşen serveri" hiç bir salise kaçırmadan alıyorken bize "bu ürün kiralık değil" sıkıntısı yaşıyoruz.Bakın hiç bir salise kaçırmadan diyorum,bir kaç kişiden hile muhabbeti duyduk oda şudur.Web sitelerine vs şeylerine bir tane kod mu ne yapıp ettiğini anında düşüp adamlar kapıyormuş ben böyle bir şey duydum ne kadar doğru yanlış bilemem.

Yani bizim emeklerimize yazık günah ya,1 haftadır bir tane ip alacağız şurda "salise bile kaybetmeden alıyoruz" ama ürün kiralık değil diyor enteresan bir durum gerçekten.

Bu konu hakkında en büyük çözümünüzü bekliyoruz gerçekten

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

DostlarAilesi

Mesaj gönderen DostlarAilesi »

thiefmasterz61 yazdı: Prş Eki 22, 2020 9:13 pm Yaklaşık 1 haftadır 80 ila 120 arası server kiralamak istiyoruz fakat "kiralığa düşen serveri" hiç bir salise kaçırmadan alıyorken bize "bu ürün kiralık değil" sıkıntısı yaşıyoruz.Bakın hiç bir salise kaçırmadan diyorum,bir kaç kişiden hile muhabbeti duyduk oda şudur.Web sitelerine vs şeylerine bir tane kod mu ne yapıp ettiğini anında düşüp adamlar kapıyormuş ben böyle bir şey duydum ne kadar doğru yanlış bilemem.

Yani bizim emeklerimize yazık günah ya,1 haftadır bir tane ip alacağız şurda "salise bile kaybetmeden alıyoruz" ama ürün kiralık değil diyor enteresan bir durum gerçekten.

Bu konu hakkında en büyük çözümünüzü bekliyoruz gerçekten
Selam thiefmasterz61,

Bence eski sistem geri getirilmeli çünkü insanlar direk hilesini bulmuş sanki direk çekebiliyor. cs80 daha önceden bana aitti.
Ben bile cs80 , cs79 vb alt ipler düsüyor diye cs80i almıstım gerçekten çok zor.
Bilmiyorum hilesi varmı diye fakat hilesi olabileceğini sanmıyorum. Fakat olmayacak diye bir şey yoktur.

Teşekkürler.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

vagnessi

Mesaj gönderen vagnessi »

Neden bilmiyorum ama konuya destek verme gereksinimi duydum. Sürekli sayfa yenileyip ip yi göremeyen arkadaşlar olduğunu duydum. Başta ben yavaş olduklarını düşündüm fakat bu olayın her ip düşmesinde yaşanması durumu ilginç hâle getiriyor.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

vagnessi

Mesaj gönderen vagnessi »

Bence de ip ler süre olmadan rastgele düşmeli. Çalışıyorum müsait olamıyorum diye bahane uydurmaya hazır olan arkadaşlar için mobilden de ip çekildiği gerçeği var tabii ki. Zaten rastgele sürelerde düşerse kimseyi işinden alıkoymayacaktır

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

omertas14544
Server Ip/DNS: 213.238.173.35
Clan İsmi: MoonGaming
İletişim:

Mesaj gönderen omertas14544 »

vagnessi yazdı: Cmt Eki 24, 2020 9:14 am Bence de ip ler süre olmadan rastgele düşmeli. Çalışıyorum müsait olamıyorum diye bahane uydurmaya hazır olan arkadaşlar için mobilden de ip çekildiği gerçeği var tabii ki. Zaten rastgele sürelerde düşerse kimseyi işinden alıkoymayacaktır
Rastgele zamanlarda düşmesi daha iyi evet. Mobil kullanıcıların ip çekmesi bu sistemle nerdeyse imkansız.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

Red
Server Ip/DNS: x
Clan İsmi: Mr.GaminG

Mesaj gönderen Red »

süresi yaklaşan iplerde kaldırılmalı eskisi daha iyiydi kim ne düşeceğini bilmeden bekliyordu kiralık iplerde bu sebeple bekleyen kişi sayısı azalıyordu

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala