Discord sunucumuz açılmıştır, hepinizi bekleriz

https://discord.gg/43gGDQe6tS

İade İşlemi

Moderatör: Moderatörler

Forum kuralları
[font size=20] DİKKAT [/font]

Silinmiş konu içerikleri hiçbir şekilde kontrol edlimemektedir. İndirdiğiniz dosyaların sorumluluğu tamamiyle size aittir.
Mutlaka indirdiğiniz dosyaları antivirüs ile taratınız.

Konu Sahibi
DostlarAilesi

İade İşlemi

Mesaj gönderen DostlarAilesi »

Merhaba, 145 lira bakiyem bulunuyor, geri çekmem mümkün mü? Bakiyemi geri istememin sebebi yakın zamanda babamı kaybetmem şu an da pandemi döneminden dolayı kardeşimin bazı acil ihtiyaçları için bir yerlerden para çekmem lazım bakiyemin geri ibrazını yapabilir misiniz ? Zor durum içerisinde olmasam böyle bir konu kesinlikle açmam çünkü daha öncesindende bu konu üzerinde ban yedim cs 1.6 kapatma sebebimde bir nevi budur.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

ulyoS

İade İşlemi

Mesaj gönderen ulyoS »

Bu doğru olabilir, herkesin başına gelebilir.

Ancak, forumda daha önce hiç görmediğim 3 tek mesajlı hesap bu konuya yazıyorsa bir bit yeniği ararım.

Yani bir de Gaming mail adresi verince de ciddiye alamadım.

Eğer gerçekten doğru ise, Allah rahmet eylesin. Ancak değilse bu tür olaylar-değerler üzerinden iş çevirmek çok kötü.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

baskanbey38
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye
Server Ip/DNS: 213.238.173.70/97
Clan İsmi: The Avengers

İade İşlemi

Mesaj gönderen baskanbey38 »

Benimde İçinde 200 tl var 3 aydır duruyor böyle birşey çıkmasını bekliyorum çıksa da paramı alsam hani reklam amaçlı demiyorum ama birindden birisi olsa sw iptali yada para aktarım şuan csdyragı ile yarış giden bir yer var orası parayı da veriyor server al 3 gün içinde iade de veriyor . bu iade meselesi de csduragı kendi yazmış bilmiyorum ama internetten araştırdıgımda cayma bedeli var 15 güne kadar

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

bestcore

İade İşlemi

Mesaj gönderen bestcore »

İade işlemi yoktur, csduragi panel'ine para atarken üstüne basa basa iade yoktur yazıyor, bunun ilerisinide düşünüp para yüklerseniz böyle sorunlar olmaz.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

'SİVASLI58

İade İşlemi

Mesaj gönderen 'SİVASLI58 »

İnşallah Çekersin Paranı 🙏

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

Konu Sahibi
DostlarAilesi

İade İşlemi

ulyoS yazdı: Çrş Eki 21, 2020 12:44 am Bu doğru olabilir, herkesin başına gelebilir.

Ancak, forumda daha önce hiç görmediğim 3 tek mesajlı hesap bu konuya yazıyorsa bir bit yeniği ararım.

Yani bir de Gaming mail adresi verince de ciddiye alamadım.

Eğer gerçekten doğru ise, Allah rahmet eylesin. Ancak değilse bu tür olaylar-değerler üzerinden iş çevirmek çok kötü.
Selam ulyoS,

Vermiş olduğum e-mail adresi yaklaşık 2012 yılından biridir kullanım halinde olan bir adrestir.
Tabiki o zamanlar yaşımız küçük'tü ve bizler oyunlarda gaming isimler daha fazla aktif olarak kullanıldığı için ve bir çok
cs 1.6 sunucusu bile aktif halde kullanılabiliyor. Mail adresimin kaç yılında açıldığını nerden bakıldığını inan bilmiyorum var ise atabilirim.
Forum üzerinde tabiki her sunucunun olduğu gibi benimde 1-2 destekçim mevcut olabilmektedir.
Bu durumu şöyle açıklayayım mesela bir klan yasaklanma esnasında konu açıp altına destek mesajı vermesi. %90 ihtimalle
O Klan veya gerçek sevdikleri banının açılması taraftarı olabiliyor. Tabi ki bu durumda kimsenin inanıp inanmayacağı kesin değil. Ben kendim şahsi olarakta böyle bir yükümlülüğü olmadığını CsDurağı ekibinin farkında olarak yazdım en azından 1 defa ya mahsus verilebilirse mutlu olabileceğimden bahsettim. Burdaki iyimserlik tabiki firma sahibine kalabilen bir iyimserlik " İADE KOŞULLARI " Emin olun ki farkındayım ve ban yediğimide belirttim yukarıda ben sadece talep etmek istedim. Reddedilebilir bu tabiki firma sahibi insiyatifine kalan bir durum.

Ve aynı zamanda bu güzel yorumun içinde teşekkür ederim. Tabiki belli başlı insanlar yalanda söyleyebilir bu konuda "KESİNLİKLE"haklısın

Teşekkürler...
En son DostlarAilesi tarafından Çrş Eki 21, 2020 9:17 pm tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

Konu Sahibi
DostlarAilesi

İade İşlemi

bestcore yazdı: Çrş Eki 21, 2020 10:27 am İade işlemi yoktur, csduragi panel'ine para atarken üstüne basa basa iade yoktur yazıyor, bunun ilerisinide düşünüp para yüklerseniz böyle sorunlar olmaz.
Selam Bestcore,

Bilgi vermiş olduğunuz için teşekkür ederim. Ben sadece şansımı denemek istedim çünkü sadece bu websitesi üzerinden denemiyorum.
Belli başlı firmalar üzerindende alan adlarım mevcut satışını yapmaya çalışıyorum. Paylaşımıma izin verilirse konu üzerinden paylaşabilirim.

Güzel yorumun için teşekkür ederim.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

Konu Sahibi
DostlarAilesi

İade İşlemi

'SİVASLI58 yazdı: Çrş Eki 21, 2020 8:15 pm İnşallah Çekersin Paranı 🙏
Selam Sivasli58,

Umarım böyle bir imkan olabilir.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

Konu Sahibi
DostlarAilesi

İade İşlemi

baskanbey38 yazdı: Çrş Eki 21, 2020 9:55 am Benimde İçinde 200 tl var 3 aydır duruyor böyle birşey çıkmasını bekliyorum çıksa da paramı alsam hani reklam amaçlı demiyorum ama birindden birisi olsa sw iptali yada para aktarım şuan csdyragı ile yarış giden bir yer var orası parayı da veriyor server al 3 gün içinde iade de veriyor . bu iade meselesi de csduragı kendi yazmış bilmiyorum ama internetten araştırdıgımda cayma bedeli var 15 güne kadar
Selam Baskanbey38,

Öncelikle teknolojik aletlerin yasa gereği 14 gün içerisinde iade hakkı bulunuyor. Fakat sunucular belirli kiralar belirli ücretler karşılığı alındığı için yapamıyo olabiliyorlar. Tabi ki bazı firmalar var gerçekten iadesini sağlıyor herşeyini yapabiliyor. Destek verebiliyor. Fakat şöyle bir durumda söz konusu kimse "CSDURAGI" gibi bir şekilde hizmet sağlıyamıyor. İlgilenmiyor. Bu konuda csduragindan memnunum fakat durumum sıkışık olmasa istemem cünkü panel üzerinde olan paramı 2 aydır yaklaşık panelde duruyor. Bana pek bi zararı yoktu. İleriyide düşündüğüm için belki dönerim gibi konu açma taraftarı değildim böyle fakat durumlarım sıkışınca mecburen açmak durumda kaldım. Aksi taktirde şuan yaptığımın kesinlikle ban sebebi olduğununda farkındayım.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

Konu Sahibi
DostlarAilesi

İade İşlemi

Konu iptal gerekli maddiyatı sağladım. Teşekkür ederim genede herkeze silinebilir

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kilitli