Discord sunucumuz açılmıştır, hepinizi bekleriz

https://discord.gg/43gGDQe6tS

West Gaming Şikayet

Moderatör: Moderatörler

Forum kuralları
[font size=20] DİKKAT [/font]

Silinmiş konu içerikleri hiçbir şekilde kontrol edlimemektedir. İndirdiğiniz dosyaların sorumluluğu tamamiyle size aittir.
Mutlaka indirdiğiniz dosyaları antivirüs ile taratınız.

Konu Sahibi
scofi.
Server Ip/DNS: 213.238.173.112
Clan İsmi: MaxFly Gaming
İletişim:

West Gaming Şikayet

Mesaj gönderen scofi. »

Öyle dedin fakat yalvardın yakardın yine aldın o ne olucak? Çoğu klanındaki oyuncular benim ortamımı beğenip Ömer Abi senin yanına gelmek istiyorum dedi.. Belli ne kadar akıllı ve dürüst bir şekilde yönetiyorsunuz buradan belli.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

efe şener

West Gaming Şikayet

Mesaj gönderen efe şener »

scofi. yazdı: Sal Eki 13, 2020 10:31 pm Öyle dedin fakat yalvardın yakardın yine aldın o ne olucak? Çoğu klanındaki oyuncular benim ortamımı beğenip Ömer Abi senin yanına gelmek istiyorum dedi.. Belli ne kadar akıllı ve dürüst bir şekilde yönetiyorsunuz buradan belli.
STJ ADAM KURUCU VEREKEK ORTAM KUR CANIM ALLAHA EMANET İSİM KİRLET BURDAN

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

Konu Sahibi
scofi.
İletişim:

West Gaming Şikayet

Mesaj gönderen scofi. »

Ben her zaman hak edene hak ettiği yetkiyi verdim çok şükür hiçbir zaman kul hakkı yemedim...

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

kalashnik0v

West Gaming Şikayet

Mesaj gönderen kalashnik0v »

scofi. yazdı: Sal Eki 13, 2020 10:31 pm Öyle dedin fakat yalvardın yakardın yine aldın o ne olucak? Çoğu klanındaki oyuncular benim ortamımı beğenip Ömer Abi senin yanına gelmek istiyorum dedi.. Belli ne kadar akıllı ve dürüst bir şekilde yönetiyorsunuz buradan belli.
AYNEN KARDESIM BENIM GECE 3 DE GELIP BURDA YETKILI ARKADASLAR AKTIF DEGIL GEL SEN BIZIM CLANDAN YETKI AL DIYEN BIZDIK GALIBA VE AYNI SEKILDE menfaat ınız bıtıne kadar BIR ADAMI CEKMEK ICIN ELIPDEN GELIP CALDIKDAN SONRA YANINA BILE UGRAMAYAN SAHTEKAR BIR CLANSINIZ CEKEMEDIGINIZDEN DOLAYI #BIZISILEMEYENHERKESKARALAR :twisted: :twisted: :twisted:

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

Konu Sahibi
scofi.
İletişim:

West Gaming Şikayet

Mesaj gönderen scofi. »

efe şener yazdı: Sal Eki 13, 2020 10:29 pm
scofi. yazdı: Sal Eki 13, 2020 10:27 pm Bunun öncesinde de kaç defa beni abuk subuk nedenlerden banladınız...
KLANIMDA SENİN GİBİ BİR İNSANI BARINDIRMAZDIM YALANCI VE İFTİRACI ONURUN RAHTRI İÇİN BANIN KALKTI FORUMLARDA YALAN ATMAYA DEVAM ET HADİ ALLAHA EMANET 8-) 8-) 8-) 8-)
Aynen Onur bilader, bak ortağın bile senin arkandan yalancı ve iftiracı onur derken sen böyle aptal aptal suçlamalarla milleti yanlış gösteriyorsun fakat şunu unuttun :) ben neredeyse 4-5 yıldır csdurağının düzenli müşterisiyim :) Öncelikle sen şu Efeni kontrol altına al arkandan bak bu forum sayfasına yazdıklarını oku sen bir aranızda bu saçmalamalarınızı konuşun toparlayın dışarıya yansıtmayın ardından gelin burda kuru iftira atmaya ben açıkları forumda söyledim yasaklanma korkusuyla suçu bana atmaya adam yollayıp boş çene ile tehdit etmeye devam edin.. Bir kaç sürüngensiniz inşallah en kısa zamanda yasaklanırsınız da CSDurağı bir çöplükten daha kurtulur ve huzurlu ortama erişir...

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Ömer TELLİ
Yönetici
Server Ip/DNS: dm.csduragi.com
Clan İsmi: csd

West Gaming Şikayet

Mesaj gönderen Ömer TELLİ »

Şikayet bölümü kapalı, sunucunuza küfür etmeye giren var ise herkesin yaptığı gibi banlayacaksınız.
Ek olarak uyuşan herhangi bir ip bulunmamakta

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kilitli