Discord sunucumuz açılmıştır, hepinizi bekleriz

https://discord.gg/43gGDQe6tS

Dosyayı kim indirdi.

CSDurağını geliştirmek adına önerilerinizi , şikayetlerinizi , taleplerinizi buradan dile getirebilirsiniz.
Aklınıza gelebilecek her konuda CSDurağını ileriye taşıyabilmek için fikirlerinizi bekliyoruz.
Panel,ödeme yöntemleri,mesailer, forum içi yönetim şekli, serverlar,modlar keşke şu olsaydı daha güzel olurdu diyebileceğiniz her fikire açığız.

Moderatör: Moderatörler

Kullanıcı avatarı

Serhat Öndeş
İletişim:

Dosyayı kim indirdi.

Mesaj gönderen Serhat Öndeş »

Gereksiz bir şey. Kimin indirdiği sizin ne işinize yarayacak ki? Bunlar gereksiz şeyler daha özgün bir şeyler düşünmeniz gerekir.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

LoseBasgan
Clan İsmi: MoonGaming

Dosyayı kim indirdi.

Mesaj gönderen LoseBasgan »

Serhat Öndeş yazdı: Pzr Ağu 30, 2020 8:04 pm Gereksiz bir şey. Kimin indirdiği sizin ne işinize yarayacak ki? Bunlar gereksiz şeyler daha özgün bir şeyler düşünmeniz gerekir.
Zaten belirtilen şey özgün birşey, sen böyle düşünebilirsin ancak ben gerekli görüyorum. Kendin böyle düşünebilirsin ancak başkalarının görüşlerine saygı duyacaksın. Duymuyorsan işte orda duracaksın.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Serhat Öndeş
İletişim:

Dosyayı kim indirdi.

Mesaj gönderen Serhat Öndeş »

LoseBasgan yazdı: Pzr Ağu 30, 2020 8:07 pm
Serhat Öndeş yazdı: Pzr Ağu 30, 2020 8:04 pm Gereksiz bir şey. Kimin indirdiği sizin ne işinize yarayacak ki? Bunlar gereksiz şeyler daha özgün bir şeyler düşünmeniz gerekir.
Zaten belirtilen şey özgün birşey, sen böyle düşünebilirsin ancak ben gerekli görüyorum. Kendin böyle düşünebilirsin ancak başkalarının görüşlerine saygı duyacaksın. Duymuyorsan işte orda duracaksın.
Ben saygı duymuyorum demedim ki herkesin görüşüne saygım var. Bu tür içerikler bu foruma gitmez.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

ByKieL*

Dosyayı kim indirdi.

Mesaj gönderen ByKieL* »

Tabii ki senin kararın fakat bu foruma uymaz dememelisin,bal gibi de uyar hatta daha güzel olur. :ugeek:

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

OPC Line
Server Ip/DNS: 213.238.173.xx
Clan İsmi: *YouKnowMyName*

Dosyayı kim indirdi.

Mesaj gönderen OPC Line »

Bence saçma bişey. Ben eklentiyi forumda paylaşırım. Aman şu indirmiş şu indirmemiş diye düşünecek değilim. İşine yarayan indirir. Ben mesela pro tarzı server yönetiyorum. Adam gitmiş jail için jbmenü paylaşmış. Ben bunu indirsem ne işime yarayacak. Sadece emeğe saygı için teşekkürler yazıp geçerim. Oldu ki indirmem gerekti jail server açtım google amcaya yazar o konuyu bulur indiririm. Gereksiz bence...

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

ByKieL*

Dosyayı kim indirdi.

Mesaj gönderen ByKieL* »

Senin dediğin de doğru ama 26 kişi yararlı bulduysa demek ki bir sebebi varmış ki yararlı bulmuşlar :D

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

MustafaBaskan

Dosyayı kim indirdi.

Mesaj gönderen MustafaBaskan »

Serhat Öndeş yazdı: Pzr Ağu 30, 2020 8:20 pm
LoseBasgan yazdı: Pzr Ağu 30, 2020 8:07 pm
Ben saygı duymuyorum demedim ki herkesin görüşüne saygım var. Bu tür içerikler bu foruma gitmez.
Katılıyorum.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kilitli