Discord sunucumuz açılmıştır, hepinizi bekleriz

https://discord.gg/43gGDQe6tS

REAPI ile Üst Skor Eklentisi Yapımı

Hazır fonksiyonlar, kütüphaneler, düzenleme programları/araçları/gereçleri, editörler kısacası geliştirme ortamı

Moderatör: Moderatörler

Karubn

Mesaj gönderen Karubn »

tşk ederim yekta önerileriniz

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Colditz

Mesaj gönderen Colditz »

Karubn yazdı: Pzt Ağu 31, 2020 12:25 am Colditz tavsiyen için çok tşk ederim ama hud sayısının çok olması değil üst skor plugini diğer hud pluginlerini iptal ediyor buna bir çözüm arıyorumda yekta arkadasımızın dediğine göre yok sanırım peki bu sma dosyları birleştirebilir mi acaba ?
Tamamen yanlış düşünüyorsunuz, hud sayısının çok olması size bu hatayı gösteriyor. Sunucunun sana verdiği bir hud miktarı var. İstersen bütün eklentileri tek eklentide birleştir yine de hudlar çakışacaktır. Hud sayısını azaltmalısınız. Dediğim gibi fazla hud olması ancak ve ancak oyuncunun fpsinin düşmesine ve sunucunun fazla cpu harcamasına yarar.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

Karubn

Mesaj gönderen Karubn »

Colditz kardeş ben kendimi anlatamıyorum heralde bende hız göstergesi ;c4 timer ;mapname gibi 3 yada 4 tane hud eklentisi var güzel çalısıyor ben bende olan baska bir üst skor eklentisi var onu kuruyorum gene sıkıntı yok üstüne baska hudlar kuruyorum hersey bütün hudlar çalısıyor ama ve lakin eklentiler-pluginler/canli-skor-eklentisi-t11154.html buradaki hud kurunca diğer hudlar iptal ediyor buradaki hud bir sey var yani sadece bu hud bir sey var onu demek istiyorum

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Colditz

Mesaj gönderen Colditz »

Karubn yazdı: Pzt Ağu 31, 2020 11:24 am Colditz kardeş ben kendimi anlatamıyorum heralde bende hız göstergesi ;c4 timer ;mapname gibi 3 yada 4 tane hud eklentisi var güzel çalısıyor ben bende olan baska bir üst skor eklentisi var onu kuruyorum gene sıkıntı yok üstüne baska hudlar kuruyorum hersey bütün hudlar çalısıyor ama ve lakin eklentiler-pluginler/canli-skor-eklentisi-t11154.html buradaki hud kurunca diğer hudlar iptal ediyor buradaki hud bir sey var yani sadece bu hud bir sey var onu demek istiyorum
Attığınız eklentide birden çok hud var. Bu yüzden çakışıyor.

5 tane DHud var. Siz de DHud eklentisi kuruyorsunuz ve verilen miktarı aştığınız için sunucu birini göstermek için diğerini devre dışı bırakıyor. Eklenti ile ilgili sıkıntınız varsa Eklenti İstek bölümüne konu açın bu konuyu uzatmayalım burada.

Kod: Tümünü seç

set_dhudmessage(0, 255, 0, -1.0, 0.0, 0, 6.0, 200.0);
		show_dhudmessage(id, "--REKLAM BURAYA--",all_raund);

set_dhudmessage(255, 0, 0, 0.42, 0.00, 0, 6.0, 12.0);
		show_dhudmessage(id, "^nTE %s",str_t);

set_dhudmessage(170, 0, 255, -1.0, 0.00, 0, 6.0, 12.0);
		show_dhudmessage(id, "^n[ %s ]",str_all);

set_dhudmessage(0, 255, 255, 0.54, 0.00, 0, 6.0, 12.0);
		show_dhudmessage(id, "^n%s CT",str_ct);

set_dhudmessage(225, 225, 225, -1.0, 0.00, 0, 6.0, 12.0);
		show_dhudmessage(id, "^n^n%s [CANLI SKOR] %s",str_win_t,str_win_ct);

Link: