Discord sunucumuz açılmıştır, hepinizi bekleriz

https://discord.gg/43gGDQe6tS

Kulaklık & Mikrafon HK.

Bilgisayar ve mobil cihazlar , internet alemi ve her türlü teknolojik aletler hakkında konular

Moderatör: Moderatörler

Kullanıcı avatarı

Konu Sahibi
Mustafa Kemal1
Server Ip/DNS: csxx. Csduragi.com
Clan İsmi: kaoS GamınG
İletişim:

Kulaklık & Mikrafon HK.

Mesaj gönderen Mustafa Kemal1 »

Merhaba,

Rampage FALCON-X Tek USB Girişli Kulaklığım Vardı Mikrafonu Ve Kulaklığı Sorunsuz Şekilde çalışmaktaydı Sonra bir anda Mikrafonu çalışmamaya başladı Bozuldu diye düşünüp Garantiye yolllamaya karar verdim.(Başka bir bilgisiyardada Denedim Kulaklık mikrafonu bozulmuş)

Ancak daha garantiye gönderemedim. Garantiye Gönderesiye kadar telefon mikrafonuyla idare etmek istedim ama Kasada 2Jak girişi var biri kulaklık biri mikrafon, Kulaklıga taktığım zaman Sorunsuz Çalışıyor. Ancak Mikrafana Taktığım zaman Mikrafonu Algılıyor ama ses gitmiyor sürekli bir cızırtı var 2'den fazla kulaklıkla denedim Anlamadığım şey şu neden mikrafonları çalışmıyor'da kulaklıkları sorunsuz çalışmakta . Ts3 ve discordda sürekli Yazmak zorunda kalıyorum ve yazmaya hiç alışık Değilim. Klavyenin kırılmasına az kaldı Hem Kulaklığı Hem mikrafonu sorunsuz bir şekilde Nasıl Kullanabilirim? bilen Arkadaşlar yardımcı Olabilirlermi?

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Konu Sahibi
Mustafa Kemal1
Server Ip/DNS: csxx. Csduragi.com
Clan İsmi: kaoS GamınG
İletişim:

Kulaklık & Mikrafon HK.

Mesaj gönderen Mustafa Kemal1 »

+ Olarak Mikrafonu Görüyor Cızırtı Da geliyor Bas düzeyini artırınca Biraz Sesim geliyor Kulaklıkların birinde Bilgisi Olan Arkadaşları Bekliyorum İyi akşamlar.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

JB[EREN]JB

Kulaklık & Mikrafon HK.

Mesaj gönderen JB[EREN]JB »

Eskiden aynı problemi snopy sn-4488'de yaşamıştım. Kulaklığı elektronikciye verdim, 2 gün sonra aldım 1 hafta sonra yine aynı olay garantisi varsa durma yolla. Garantisi yok ise çöp.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala