Discord sunucumuz açılmıştır, hepinizi bekleriz

https://discord.gg/43gGDQe6tS

Moon Gaming - cs21.csduragi.com

CSDurağı üzerinden hizmet aldığınız sunucunuzun tanıtımını yapabilirsiniz.
Clan duyurunuzu paylaşabilir, clanınıza server, serverınıza clan arayabilirsiniz

Moderatör: Moderatörler

Forum kuralları
DİKKAT !
CSDurağı haricinde server tanıtımı , ip reklamı yapan kişilerin konuları silinecek, tekrarında üyelikleri banlanacaktır.
Kullanıcı avatarı

Konu Sahibi
ENESIZM
Server Ip/DNS: MoonDeveloperTeam
İletişim:

Mesaj gönderen ENESIZM »

yen1.^ yazdı: Sal Haz 02, 2020 12:44 am Yön vermeye devam
inşallah, hep beraber.
MustafaBaskan yazdı: Cmt Haz 06, 2020 9:20 pm Kalıcı klan, para yatırılacaksa bu sunucuya yatırılmalı. Tebrik ederim. Oyuna geri dönersem uğrarım : )
bekleriz. yeni güncellemelerimiz, farklı projelerimiz ile tekrardan ön plana çıkacağız.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

'Umut KÜKRER ⚡
Server Ip/DNS: CS60.COM - CS16.NET
Clan İsmi: Destroyer

Mesaj gönderen 'Umut KÜKRER ⚡ »

Başarılar :gun:Ç

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Konu Sahibi
ENESIZM
İletişim:

Mesaj gönderen ENESIZM »

'Umut KÜKRER ⚡ yazdı: Pzr Haz 07, 2020 12:46 pm Başarılar :gun:Ç
teşekkür ederim, size de başarılar.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Konu Sahibi
ENESIZM
İletişim:

Mesaj gönderen ENESIZM »

**
Sunucuda 2 saatlik bakım gerçekleştirdik.
- Oyuncuları 0'dan sayma problemi tamamiyle çözüldü.
- Bütün eklentileri son paylaşılan güncel kodlardan yararlanarak düzenledik.
- Menülerimizde çeşitli değişikliklere gittik.
- Kredi ile satın alınan yüksek boyutlu modellerden 4 tanesi kaldırıldı.
- CTMenü'nün bağlantılu tuş (m tuşu) problemi çözüldü.
- ReAPI kütüphanesini kullanmadığımız eklentileri baştan sona düzenledik.
- FPS düşme problemini yarı yarıya çözdük.
- Ölen oyuncuların haritanın alt bölümünde toplandığını fark edip, ölülerin görünmezlik özelliğini ekledik.
- AFK kick eklentisinde ki "tuş kontrol" özelliğini oyuncular kavramadığı için kaldırdık. Bunun yerine +jump, +forward gibi komutları yasakladık.

Bizlere destek olan kişilere teşekkür ederiz. Rakip klanlara başarılar dileriz.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

omertas14544
Server Ip/DNS: 213.238.173.35
Clan İsmi: MoonGaming
İletişim:

Mesaj gönderen omertas14544 »

Ürün kiralama güncellemesi aktif edilmiştir.

Belirlediğiniz ürüne kiralamak istediğiniz günü girerek %95 indirimli hali ile kiralayabilirsiniz.
Evo Back isimli ürünün normal fiyatı 75000 Kredi.
1 Gün Evo Back = 3750 Kredi'ye tekabül ediyor.

Kiralama Menusu
satinalma.png

Kiralama süresi hakkında bilgi alma
kirasure.png

Bilgilendirme mesajı
sontarih.png
Bu mesaja eklenen dosyaları görüntülemek için gerekli izinlere sahip değilsiniz.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

DarkThrone
Server Ip/DNS: cs.darkthronejb.com
Clan İsmi: DarkThrone Jail
İletişim:

Mesaj gönderen DarkThrone »

omertas14544 yazdı: Pzr Tem 05, 2020 11:25 pm Ürün kiralama güncellemesi aktif edilmiştir.

Belirlediğiniz ürüne kiralamak istediğiniz günü girerek %95 indirimli hali ile kiralayabilirsiniz.
Evo Back isimli ürünün normal fiyatı 75000 Kredi.
1 Gün Evo Back = 3750 Kredi'ye tekabül ediyor.

Kiralama Menusu
satinalma.png

Kiralama süresi hakkında bilgi alma
kirasure.png

Bilgilendirme mesajı
sontarih.png
Helal Olsun

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Konu Sahibi
ENESIZM
İletişim:

Mesaj gönderen ENESIZM »

selamlar tekrardan arkadaşlar, webbilmemnesi şuanda kullandığımız jbmenunun aynısını yapabileceklerini iddia ediyorlar. ilk yayınladıkları sürümün halini (ilk başta parayla satıp, 2 gün sonra ücretsiz paylaştı.) paylaşmış, saygıdeğer arkadaşım. gerçekten senin için çok zorlayıcı bir eklenti oldu memirhan. buna eminim. kodlarına baktımda, şu 99 kafasından bi' kurtulsan ? nasıl olur ? neyse bunun en detaylı halini @ulyoS ve @omertas14544 bilir. rezalet kodların ve saçma birleştirmelerin ile sana başarılar dilerim.

bu sözde "yarışmanı" bi' tık ileri seviyeye taşımak ister misin memirhan ? tek şart sunacağım sana, yekta ve taha'dan yardım almayacaksın :D zamanında onlardan öğrendiğin yani buradan öğrendiğin ile buraya kafa tutuyorsun. neyse gelecek güncellememizi bekle.

bize şuan ki yapacağımız güncelleme hakkında yardımcı olan @Fatih ~ EjderYa ve @omertas14544'e teşekkür ederiz. bu sefer ki devrim niteliğinde bir güncelleme olacaktır. :) öyle 1 ping alıp, 2 tl'ye ts3 satması değil. :roll:

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

ShooTeR
Server Ip/DNS: CSXX.CSDURAGI.COM
Clan İsmi: NoMercy

Mesaj gönderen ShooTeR »

ENESIZM yazdı: Sal Tem 14, 2020 3:56 am selamlar tekrardan arkadaşlar, webbilmemnesi şuanda kullandığımız jbmenunun aynısını yapabileceklerini iddia ediyorlar. ilk yayınladıkları sürümün halini (ilk başta parayla satıp, 2 gün sonra ücretsiz paylaştı.) paylaşmış, saygıdeğer arkadaşım. gerçekten senin için çok zorlayıcı bir eklenti oldu memirhan. buna eminim. kodlarına baktımda, şu 99 kafasından bi' kurtulsan ? nasıl olur ? neyse bunun en detaylı halini @ulyoS ve @omertas14544 bilir. rezalet kodların ve saçma birleştirmelerin ile sana başarılar dilerim.

bu sözde "yarışmanı" bi' tık ileri seviyeye taşımak ister misin memirhan ? tek şart sunacağım sana, yekta ve taha'dan yardım almayacaksın :D zamanında onlardan öğrendiğin yani buradan öğrendiğin ile buraya kafa tutuyorsun. neyse gelecek güncellememizi bekle.

bize şuan ki yapacağımız güncelleme hakkında yardımcı olan @Fatih ~ EjderYa ve @omertas14544'e teşekkür ederiz. bu sefer ki devrim niteliğinde bir güncelleme olacaktır. :) öyle 1 ping alıp, 2 tl'ye ts3 satması değil. :roll:
Spoiler plllz :(
Bu arada taklitler aslını yüceltir diyor ve kaçıyorum.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Konu Sahibi
ENESIZM
İletişim:

Mesaj gönderen ENESIZM »

ShooTeR yazdı: Sal Tem 14, 2020 9:50 am
ENESIZM yazdı: Sal Tem 14, 2020 3:56 am selamlar tekrardan arkadaşlar, webbilmemnesi şuanda kullandığımız jbmenunun aynısını yapabileceklerini iddia ediyorlar. ilk yayınladıkları sürümün halini (ilk başta parayla satıp, 2 gün sonra ücretsiz paylaştı.) paylaşmış, saygıdeğer arkadaşım. gerçekten senin için çok zorlayıcı bir eklenti oldu memirhan. buna eminim. kodlarına baktımda, şu 99 kafasından bi' kurtulsan ? nasıl olur ? neyse bunun en detaylı halini @ulyoS ve @omertas14544 bilir. rezalet kodların ve saçma birleştirmelerin ile sana başarılar dilerim.

Spoiler plllz :(
Bu arada taklitler aslını yüceltir diyor ve kaçıyorum.
spoiler olarak verebileceğim en iyi örnek budur:

0:29 - 1:03

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

ulyoS

Mesaj gönderen ulyoS »

100. Mesaj, üf çok iyi. Başarısızlıklar dilerim, çok kıskanıyorum sizleri her hafta CS1.6 için yaptığınız değişiklikleri kıskanç gözlerle takip ediyorum. Çökmenizi ve bitmenizi istiyorum öf. Başarısızlıklar dileriiim..

Not : Normalde böyle bir not yazmam hayatta, Enes benim kardeşim gibi görüp sevdiğim yegane insanlardan biri, bu yazdıklarımın "troll" olduğunu ve çok içten göndermeler ile başarılar dilediğimi fark eder kendisi ancak forumda fark etmeyecek bazı insanlar olduğundan açıklama gereği duydum, normalde evet arkadaşlar başarılar diliyorum.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala