Discord sunucumuz açılmıştır, hepinizi bekleriz

https://discord.gg/43gGDQe6tS

Cs26.Csduragi.COM [ DEVİR EDİLMİŞTİR ]

Moderatör: Moderatörler

Forum kuralları
[font size=20] DİKKAT [/font]

Silinmiş konu içerikleri hiçbir şekilde kontrol edlimemektedir. İndirdiğiniz dosyaların sorumluluğu tamamiyle size aittir.
Mutlaka indirdiğiniz dosyaları antivirüs ile taratınız.

brsbzkrtt

Mesaj gönderen brsbzkrtt »

AlperYilmazOfficial yazdı: Sal Tem 07, 2020 6:17 pm
brsbzkrtt yazdı: Sal Tem 07, 2020 12:52 am Ve yorumlara ithafen şunu eklemek isterim ki clonfish programın aktif kalmış :) videonun 1.55 ine gelirseniz görürsünüz
clonfish aktif değil orda fkesefskfkfkseef ara beni telefonla clonfish felan varmı görürüz kanka :D
youtubeda vesaire sesimi herkes biliyor, 26yı devir ettiniz savunmasını clonfish denen çocuk programı üzerinden yapmayın kfewskfsef
clonfish sende mevcut diye birşey demedim videoyu çeken arkadaşta ki clonfish den bahsettim neden bu kadar üstüne alınıyorsun yoksa başka kanıtın olmadığı için mi eklemek istediğim son şey ise bölüm kurallarında geçen maddelerdir

Yönetici
Server Ip/DNS: dm.csduragi.com
Clan İsmi: csd
Bu bölüm yalnızca devir şikayetlerini kapsamaktadır.

Yeni üyeliklerin konuları onaylanmayacaktır ( veya yönetici inisiyatifinde onaylanacaktır )

Sosyal medyadan gördüğünüz her mesajın ekran görüntüsünü alıp buraya "bu serverı satıyorlar" tarzı konuları lütfen buraya taşımayın, konunuz onaylanmayacaktır.

Video yükleyen kişiler tüm mesajları eksiksiz olarak göstermesi gerekmektedir, konuşma kayıtları var ise olayın tümünü dile getirmesi gerekmektedir.

İnsanların sunucularına gidip bu serverı satıyormusunuz X lira vereceğiz diye teklifte bulunup bunu bize kanıt olarak getirmeyin, sizler yasaklanırsınız.

Sahte deliller ile konu açan kişilerin üyelikleri ve hizmetleri iptal edilecektir

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Konu Sahibi
AlperYilmazOfficial
Clan İsmi: TeamTR GaminG
İletişim:

Mesaj gönderen AlperYilmazOfficial »

brsbzkrtt yazdı: Sal Tem 07, 2020 6:25 pm
AlperYilmazOfficial yazdı: Sal Tem 07, 2020 6:17 pm
brsbzkrtt yazdı: Sal Tem 07, 2020 12:52 am Ve yorumlara ithafen şunu eklemek isterim ki clonfish programın aktif kalmış :) videonun 1.55 ine gelirseniz görürsünüz
clonfish aktif değil orda fkesefskfkfkseef ara beni telefonla clonfish felan varmı görürüz kanka :D
youtubeda vesaire sesimi herkes biliyor, 26yı devir ettiniz savunmasını clonfish denen çocuk programı üzerinden yapmayın kfewskfsef
clonfish sende mevcut diye birşey demedim videoyu çeken arkadaşta ki clonfish den bahsettim neden bu kadar üstüne alınıyorsun yoksa başka kanıtın olmadığı için mi eklemek istediğim son şey ise bölüm kurallarında geçen maddelerdir

Yönetici
Server Ip/DNS: dm.csduragi.com
Clan İsmi: csd
Bu bölüm yalnızca devir şikayetlerini kapsamaktadır.

Yeni üyeliklerin konuları onaylanmayacaktır ( veya yönetici inisiyatifinde onaylanacaktır )

Sosyal medyadan gördüğünüz her mesajın ekran görüntüsünü alıp buraya "bu serverı satıyorlar" tarzı konuları lütfen buraya taşımayın, konunuz onaylanmayacaktır.

Video yükleyen kişiler tüm mesajları eksiksiz olarak göstermesi gerekmektedir, konuşma kayıtları var ise olayın tümünü dile getirmesi gerekmektedir.

İnsanların sunucularına gidip bu serverı satıyormusunuz X lira vereceğiz diye teklifte bulunup bunu bize kanıt olarak getirmeyin, sizler yasaklanırsınız.

Sahte deliller ile konu açan kişilerin üyelikleri ve hizmetleri iptal edilecektir
Ömer Abi ile benim muhabbetimi bilsen, sahte delil ile veyahut server satıyormusunuz gibi boş beleş teklif sunmayacağımı anlardın.
bu video %100 gerçektir, 1 gün sonrasında thugsarmy yapıldığı zamanda ahmetten alıp videoyu paylaşırdım, fakat çocuğun eli kesildiği için aceleye getirmeyip bekledim sonuçta elimde bal gibi kanıt var ?
Ben %100 yasaklansınlar serverleri kapatılsın demiyorum, en azından bunun yasak olduğunun farkına varsınlar uyarı niteliğindede ders verilir diye düşünüyorum.
Herşeyi yasaktan ibaret görmeyin, yeni üyesin aramıza hoş geldin : )

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Mustafa Kemal1
Server Ip/DNS: csxx. Csduragi.com
Clan İsmi: kaoS GamınG
İletişim:

Mesaj gönderen Mustafa Kemal1 »

Videonun birden fazla anlamı var,
- Alperin anladığı gibi Devir Olabilir.
- Adam dolandırmak İçin yazmış Olabilir.
- sadece 26 yı kapatmak için x biri tarafından yapılan bir oyunda olabilir.
- ThugsArmy Sahiplerinin yazdığı gibi sadece İlgilenemiyeceği İçin ThugsArmy kalanına vermiş olabilmesi de doğru olabilir. Şahsen bende geceleri çalışıyorum diye birleşicek ve ilgilenicek klan arıyordum ThugsArmy İle birleştik

Şöyle birşey de var günlük isim değişen serverlar da var.
Yani birgün X iken yarın Y olabilir Bu Net devir demek değildir.

Ömer Abi Kontrol yapıcaktır.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Konu Sahibi
AlperYilmazOfficial
İletişim:

Mustafa Kemal1 yazdı: Sal Tem 07, 2020 7:44 pm Videonun birden fazla anlamı var,
- Alperin anladığı gibi Devir Olabilir.
- Adam dolandırmak İçin yazmış Olabilir.
- sadece 26 yı kapatmak için x biri tarafından yapılan bir oyunda olabilir.
- ThugsArmy Sahiplerinin yazdığı gibi sadece İlgilenemiyeceği İçin ThugsArmy kalanına vermiş olabilmesi de doğru olabilir. Şahsen bende geceleri çalışıyorum diye birleşicek ve ilgilenicek klan arıyordum ThugsArmy İle birleştik

Şöyle birşey de var günlük isim değişen serverlar da var.
Yani birgün X iken yarın Y olabilir Bu Net devir demek değildir.

Ömer Abi Kontrol yapıcaktır.
cs9 ile birleştiğimizde kafamıza göre clan ismi değişemiyorduk : )
ayrıca ne oyun nede dolandırma bunları bile bile burayada konu açmam sende biliyosun bunu, herşey ortada bugün videosunu aldığımız kişi tekrar buraya geldi ve biz hiç konuşmadan banladık

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Mustafa Kemal1
Server Ip/DNS: csxx. Csduragi.com
Clan İsmi: kaoS GamınG
İletişim:

Mesaj gönderen Mustafa Kemal1 »

Alper, ben herşeyi hesaba katarak yazıyorum yanlış anlaşılmasın konunun netliğini bilmiyorum. İhtimaller değerlendirilmek zorunda açık konuşmak gerekirse kanıtlar hiç niteliğini taşıyor. Ve benim dediklerimin olması yüksek. Bu konuyu ancak Ömer abi ip kontrol vs öyle çözebilir.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Konu Sahibi
AlperYilmazOfficial
İletişim:

Mustafa Kemal1 yazdı: Sal Tem 07, 2020 9:19 pm Alper, ben herşeyi hesaba katarak yazıyorum yanlış anlaşılmasın konunun netliğini bilmiyorum. İhtimaller değerlendirilmek zorunda açık konuşmak gerekirse kanıtlar hiç niteliğini taşıyor. Ve benim dediklerimin olması yüksek. Bu konuyu ancak Ömer abi ip kontrol vs öyle çözebilir.
kanka zaten yasaklansınlar %100 demiyorum yukarıda belirttiğim gibi uyarı almalarıda kaafidir bence.
farklı iplere gidip küfür ettikleri için ayrı bir uyarı daha almaları lazım, yoksa ts3leri hep şifreli kalacak ne onlar rahat edebilecek nede biz.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kilitli